Θα 'θελα να 'ξερα...

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Συνέχισε την φράση του τίτλου και γράψε και εσύ
...τί είναι αυτό που θα ήθελες να ξέρεις!


(Που ξέρεις, μπορεί αυτό που δεν ξέρεις να το βρείς αύριο απαντημένο απο κάποιον που το ήξερε...:P)

πολύ "ξ" ρε αδερφάκι μ!



και ξεκινάω πρώτη...
Το αποτέλεσμα όλων των πιθανών επιλογών μου.
Και ποιός κρύβεται πίσω από τις φλόγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
...που στο καλό έχει χαθεί ο πρώην μου και δεν ξέρει κανείς [ούτε οι φίλοι του!] που είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πότε θα αποφασήσει τις μέρες της άδειάς μου το χειμώνα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Τι νοημα έχει να λές χρονια πολλα(γενεθλια-γιορτη) στην πρωην σου για 2η χρονια απο τοτε που χωρίσατε χωρις να εχετε ενδιαμεση επικοινωνια ποτε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τι νοημα έχει να λές χρονια πολλα(γενεθλια-γιορτη) στην πρωην σου για 2η χρονια απο τοτε που χωρίσατε χωρις να εχετε ενδιαμεση επικοινωνια ποτε??:hmm:

αυτό 8α ήθελα να το ήξερα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..τι θα γίνει στο άμεσο μέλλον με την ζωή μου, κυρίως σε ερωτικό και επαγγελματικό επίπεδο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αν μπορω κι εγω να παω μαζι με το εβουλι στο επομενο μπονους (σ)τριπ του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πότε θα τελειώσω με τη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
αυτό 8α ήθελα να το ήξερα κι εγώ!

Μαλλον κανένα γιαυτο λέω φέτος να μην εμφανιστώ όσο και αν θα "ηθελα" να επικοινωνήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τι νοημα έχει να λές χρονια πολλα(γενεθλια-γιορτη) στην πρωην σου για 2η χρονια απο τοτε που χωρίσατε χωρις να εχετε ενδιαμεση επικοινωνια ποτε??:hmm:
αυτό 8α ήθελα να το ήξερα κι εγώ!
Μαλλον κανένα γιαυτο λέω φέτος να μην εμφανιστώ όσο και αν θα "ηθελα" να επικοινωνήσω

παιδες, ειναι απλα πολυ ευγενικο να θυμασαι, να στελνεις και να λες μια ευχη σε καποιον που περασες καποιο απο το χρονο σου μαζι του... η ποσο μαλλον στην αγκαλια του...
αν ο χωρισμος ηταν νορμαλ, το βρισκω λογικο και ομορφο... αν σκοτωθηκατε, τοτε το βρισκω απλα οχι απαραιτητο... ο καθενας οπως νιωθει κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι θα γίνει με την σχέση μου τώρα που φεύγω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αν μπορω κι εγω να παω μαζι με το εβουλι στο επομενο μπονους (σ)τριπ του!

αυτο ειναι ευκολο νι, νι.. all you have to do is get hired!!! :P :D
μη σου πω οτι ετσι θα πηγαινεις και περισσοτερα απο'μενα.. ;) και μετα θα γραφω εγω... "θα' θελα να ξερα αν στο επομενο ταξιδι που θα ειναι η gio θα με παρουν κι εμενα..." :P


Εγώ θα'θελα να'ξερα...
...αν κανει να ανοιξουμε ενα θεμα που θα αναφερουμε ολα τα ξενοδοχεια-δωματια που μειναμε και που εχουμε μεινει πολυ ευχαριστημενοι (από ολες τις αποψεις) ή θα θεωρηθεί διαφημιση... :hmm:

(γιατι εχω να σας πω για ενα τελειο πετρινο στην καστορια...) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τι θα γίνει με την σχέση μου τώρα που φεύγω....
ηρθε η ωρα? που πας φετος καλο μ?

(γιατι εχω να σας πω για ενα τελειο πετρινο στην καστορια...) :)

κι εγω εχω ενα τελειο! και την ιδια απορια!
ας μας πει καποιος!!:clapup:

θα θελα να ξερα που δουλευει το εβουλι.... ας μου στειλει ενα πμ πιαααααα!:whistle::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
παιδες, ειναι απλα πολυ ευγενικο να θυμασαι, να στελνεις και να λες μια ευχη σε καποιον που περασες καποιο απο το χρονο σου μαζι του... η ποσο μαλλον στην αγκαλια του...
αν ο χωρισμος ηταν νορμαλ, το βρισκω λογικο και ομορφο... αν σκοτωθηκατε, τοτε το βρισκω απλα οχι απαραιτητο... ο καθενας οπως νιωθει κανει!

Μπορεί να έχεις και δίκιο...Ξέρω γω το θέμα επικοινωνια με τους/ις πρώην ειναι λίγο κάπως.....


Επιπλέον θα ήθελα να ήξερα όταν η Gio και Evouli συνεργαστούν αν θα με πέρνουν μαζί τους για σωφέρ η αχθοφόρο¨:P:P:P:Pκαι για κλοουν αμα θέλετε ερχομε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
To CLOWNIΣΤΙΚΟ το ανελαβα εγω, ντιαρ. εχεις προυπηρεσια? αν ναι, το συζηταμε:P

θα θελα να ξερα ΤΩΡΑ τι γινεται με την υποτροφια... δεν αντεχω αλλο να περιμενω, κι ας ειναι μονο μια βδομαδααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ηρθε η ωρα? που πας φετος καλο μ?

Πλησιάζει η ώρα και δεν έχω ιδέα...
Απλά φεύγουμε και οι δύο από Βόλο για δουλειά...
Και δεν θέλω απόσταση...δεν μπορώ απόσταση... και δεν θέλω να μείνω μόνη μου σε μια πόλη που δεν ξέρω και δεν θέλω να μείνω μόνη μου στο νέο μου σπίτι και γενικά αρχίζω και φρικάρω πάλι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
"Θα θελα να ξερα πως κάποια μέρα θα χαλαρώσουν όλα αυτά τα ζόρια και θα μπορώ να ξυπνάω αγκαλιά με σένα χωρίς να φοβάμαι, χωρίς να ανησυχώ, θα 'θελα να 'ξερα ποιά είναι αυτή η μέρα, ποιανού μήνα και ποιανού έτους..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..γιατι αλλαξε απο την μια στιγμη στην αλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
...... ποτε θα γινει το δασος οπως πριν?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοιμούντε τα κα***κια το βράδυ χωρίς εφιάλτες;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top