Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Τρυπάω την κεφαλή με μια καρφίτσα για να αερίζονται. Δεν πρέπει, ε;
λολ. με τρομαζεις.:crazy:
σοβαρα τωρα. τοσες φορες που λες οτι σου χει συμβει τι νομιζεις οτι φταιει το προφυλακτικο ή ο τροπος που το εβαλες?
το λεω για να προσεχουμε κ μεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απορώ με τη σιγουριά που έχετε κάποιοι...

To αυτό και δι΄εσάς.

Δεν είναι φυσιολογικό να σου έχει σπάσει πάνω από 10 φορές. Προφανώς φυλακίζεις αέρα.
Έχει και εικονίτσες στο ρημαδοκουτάκι, ακολούθησέ τις και θα μπορείς να παίζεις την τσιγκολελέτα άφοβα με τις φιλενάδες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
από φαρμακείο - σε δροσερό μέρος

απλά μερικές φορές έχουνε λήξει

:redface:
Αυτος ειναι ο σωστος τροπος... εκτος απ τα ληγμενα φυσικα :P κι αυτο για τον αερα ειναι πολυ σημαντικο, πρεπει να δημιουργειται μπροστα λιγος χωρος, κενος απο αερα ουτως ωστε εκει να μαζευτει το σπερμα και να μην τρυπησει.. Μπορει να τυχει καμια φορα να τρυπησει αλλα οχι και 10 φορες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
To αυτό και δι΄εσάς.

Δεν είναι φυσιολογικό να σου έχει σπάσει πάνω από 10 φορές. Προφανώς φυλακίζεις αέρα.
Έχει και εικονίτσες στο ρημαδοκουτάκι, ακολούθησέ τις και θα μπορείς να παίζεις την τσιγκολελέτα άφοβα με τις φιλενάδες σου.
Ναι, τα φουσκώνω πρώτα και μετά τα φοράω. Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα...
Αν σου έλεγα μου έχει σπάσει 10 φορές στις 20 δεν θα ήταν φυσιολογικό, όταν δεν έχω αναφέρει πόσες φορές έχω χρησιμοποιήσει, ή τη μάρκα του προφυλακτικού, πώς λες έτσι αυθαίρετα ότι δεν ειναι φυσιολογικό;

Και αφού δεν ξέρω να το φοράω, θα έρθεις να μου δείξεις; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Ναι, τα φουσκώνω πρώτα και μετά τα φοράω. Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα...

τρελλη γκαβλα λεμε

ανακαλυψη του διαβολου ειναι το προφυλακτικο, απαισιο πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε απαισιο ειναι. Δυστυχως αναγκαιο. Τη μερα που θα βρεθει φθηνη ιαση για τα αφροδισια και το aids (αν υπαρχει τελικα), θα κυνηγαει ο ενας τον αλλον στους δρομους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και αφού δεν ξέρω να το φοράω, θα έρθεις να μου δείξεις; :whistle:
Πήγαινε να δεις αν έρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι μάρκα είναι τα προφυλακτικά που σου έχουν σπάσει 10 φορές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Οι Τουρκάλες, θέλουν να κάνουν σεξ και να μένουν παρθένες...
Μία πρώην μου έλεγε να κάνουμε χωρίς προφυλακτικό γιατί ένοιωθε σαν να το κάνει με λάστιχο...
Και Ρόζα, εσύ που λες για το στοματικό με προφυλακτικό ότι είναι σαν τσιχλόφουσκα, ρώτα τις μαθήτριες μιας συναδέλφου τι άποψη έχουν...Σημειωτέον 12-13 ετών...

Ο μόνος τρόπος για να μην μολυνθείς είναι να μη κάνεις σεξ. Ολα τ' αλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οι Τουρκάλες, θέλουν να κάνουν σεξ και να μένουν παρθένες...
Μία πρώην μου έλεγε να κάνουμε χωρίς προφυλακτικό γιατί ένοιωθε σαν να το κάνει με λάστιχο...
Και Ρόζα, εσύ που λες για το στοματικό με προφυλακτικό ότι είναι σαν τσιχλόφουσκα, ρώτα τις μαθήτριες μιας συναδέλφου τι άποψη έχουν...Σημειωτέον 12-13 ετών...

Ο μόνος τρόπος για να μην μολυνθείς είναι να μη κάνεις σεξ. Ολα τ' αλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε...
Δεν την ξερω τη συναδελφο ...ουτε τις μαθητριες....(συγγνωμη αυτες στα 12-13 επιδιδονται;:/:και εχουν και αποψη;;;;;;;;;;;;:eek:) Εγω παντως στοματικο με προφυλακτικο πρωτη φορα ακουω ...:redface: ,εξ ου και τα περι τσικλοφουσκας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βασικά δεν καταλαβαίνω...Οκ αποφασίζεις να κάνεις στοματικό στο σύντροφό σου, ποιος ο λόγος να κάνεις με προφυλακτικό; Υποτίθεται οτι γουστάρεις να το κάνεις, γιατί να δημιουργήσεις αυτή την ψευδαίσθηση του προφυλακτικού με μία διαφορετική γεύση; :worry: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Βασικά δεν καταλαβαίνω...Οκ αποφασίζεις να κάνεις στοματικό στο σύντροφό σου, ποιος ο λόγος να κάνεις με προφυλακτικό; Υποτίθεται οτι γουστάρεις να το κάνεις, γιατί να δημιουργήσεις αυτή την ψευδαίσθηση του προφυλακτικού με μία διαφορετική γεύση; :worry: :confused:
Σεξ με ρούχα μάλλον δεν έχεις κάνει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σεξ με ρούχα μάλλον δεν έχεις κάνει...:D
Δεν ειναι επιτυχημενος ο παραλληλισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν ειναι επιτυχημενος ο παραλληρισμος.
Δεν απάντησες αν έχεις κάνει...γιατί είναι πολύ χειρότερο σε πληροφορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
με προφυλακτικο έκανα στο φιλο μου για πλάκα αλλα δε λέει,είναι απαίσιο. Μόνο χωρίς σε άτομο με το οποίο έχω σχέση εννοείται. Δε συνηθίζω να παίρνω πιπες στον κάθε άγνωστο που ίσως γνωρίσω οπότε δεν το έχω σκεφτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μια κοινωνιολογικη αποψη του θεματος ειναι οτι μεσω της σεξουαλικης επαφης οι αντρες προσπαθουν να επιβεβαιωσουν την κυριαρχια τους. Τωρα αν κρυβεται κατι τετοιο απο πισω δεν ξερω, απλα ειναι κι αυτη μια αποψη (3 φορες την εδωσα την καταραμενη την κοινωνιολογια, να μην το πω;; :P) . Η δικη μου γνωμη ειναι οτι εξαρταται απο το ατομο. Αμα ειμαι με καποιον που ειναι προθυμος να κανει το αντιστοιχο και για μενα οκ. Αμα καποιος εχει μονο απαιτησεις τοτε δε θα βαλω και τη γατα μου να κλαιει ετσι και δεν του αρεσει που δεν το κανω. Και οσον αφορα αυτο το κολλημα που λες.. κατ αρχην για να γινει θα πρεπει να μη χρησιμοποιηθει προφυλακτικο. Και επειδη πολλες αρρωστιες σερνονται, εγω δε σκοπευω να κολλησω τιποτα για το κολλημα του καθενος.

αν είναι δεν το κάνεις καθόλου..με προφυλακτικό στο στοματικό είναι "κάπως"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Προφανως εννοει να τριβονται ενω φορουν ρουχα και να φθασουν σε οργασμο...

Κακοφονιξ ο παραλληλισμος σου ηταν αστοχος...
Βρες κατι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.


Προφανως εννοει να τριβονται ενω φορουν ρουχα και να φθασουν σε οργασμο...



Μα τι συγκρίνουμε τώρα;Συγγνώμη κιόλας.

Νομίζω λίγο άκυρη εως πολύ άστοχη η παρομοίωση αυτή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top