Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και ειδικά όταν είναι έξω ακριβώς από την πόρτα του διαμερίσματος σου και να σκέφτεσαι ότι οι γείτονες μπορεί να βλέπουν από τα ματάκια...όχι δεν μπορούσαμε να κρατηθούμε να ξαναμπούμε σπίτι γιατί μόλις φεύγαμε για να βγούμε με παρέα...αχ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
μέσα στη θάλασσα...

την εβγαλες καθαρη? γιατι μεσα στη θαλασσα ειδικα για τα κοριτσακια ειναι τρομερος ο κινδυνος για μολυνσεις (I would know:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Με την κατάλληλη σύντροφο χαίρεσαι παντού το σεξ... :galliko::upside::angelnot::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
την εβγαλες καθαρη? γιατι μεσα στη θαλασσα ειδικα για τα κοριτσακια ειναι τρομερος ο κινδυνος για μολυνσεις (I would know:()

ναι
πονάει λίγο όμως αλλά είναι τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Θα ήθελα να έχω σεξουαλική επαφή σε μια παραλία,σε μια θάλασσα,μέσα στο αυτοκίνητο και στο ασανσέρ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναιιιιιιιι!!! ολα τα περιεργα μαρεσουν.. :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ειμαι υπερ ολων των περιεργων και x-treme καταστασεω..

και σε ανσανσερ.. και σε παραλία.. και σε βουνό.. και σε θαλασσα.. και σε club(στις τουαλέτες εννοω).. και σε cinema(στην αιθουσα).. και σε αυτοκινητο.. και σε τρενο.. και σε λεωφορειο(των ΚΤΕΛ κατα προτιμσηση)...

όλα τα παραπανω και άλλα πολλα.. ειμαι προθυμος να επιδιωξω να συμβουν..:whistle: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εεεεεεεετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
εγω θα το κανα οπου να ναι..αρκει να ηξερα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να με δει καποιος...ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ..
εχω δοκιμασει,και σε παρκο κ τουαλετες..αλλα δεν ειναι κ οτι καλυτερο..σαν στο σπιτι δεν εχει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss:
εγω θα το κανα οπου να ναι..αρκει να ηξερα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να με δει καποιος...ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ..
εχω δοκιμασει,και σε παρκο κ τουαλετες..αλλα δεν ειναι κ οτι καλυτερο..σαν στο σπιτι δεν εχει..:)

Δεν είναι κι ό'τι καλύτερο από την άποψη ότι έχεις ίσως το άγχος μη σε δει κανείς. Από την άλλη σου δίνει άλλη αίσθηση. Αν αφαιρέσεις το άγχος, είναι υπέροχο να κάνεις έρωτα στην αμμουδιά πχ ή και στο χορτάρι. Είναι πολύ όμορφη εμπειρία, αρκεί να μη σε δει κανείς. Να είστε δλδ εσείς κι η...φύση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Δεν είναι κι ό'τι καλύτερο από την άποψη ότι έχεις ίσως το άγχος μη σε δει κανείς. Από την άλλη σου δίνει άλλη αίσθηση. Αν αφαιρέσεις το άγχος, είναι υπέροχο να κάνεις έρωτα στην αμμουδιά πχ ή και στο χορτάρι. Είναι πολύ όμορφη εμπειρία, αρκεί να μη σε δει κανείς. Να είστε δλδ εσείς κι η...φύση!;)

Η όλη φάση φαίνεται θεσπαίσια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Δεν είναι κι ό'τι καλύτερο από την άποψη ότι έχεις ίσως το άγχος μη σε δει κανείς. Από την άλλη σου δίνει άλλη αίσθηση. Αν αφαιρέσεις το άγχος, είναι υπέροχο να κάνεις έρωτα στην αμμουδιά πχ ή και στο χορτάρι. Είναι πολύ όμορφη εμπειρία, αρκεί να μη σε δει κανείς. Να είστε δλδ εσείς κι η...φύση!;)
ναι ωραίο είναι αρκεί να μην κολλήσεις τίποτα απ την παραλία ή το χορτάρι.....
δε θέλω να σας χαλάσω το όνειρο αλλά όλα αυτά ενώ είναι πάρα πολύ όμορφα, εγκυμονούν πολλούς κινδύνους για την γυναίκα κυρίως και λιγότερο για τον άντρα.....
στην θάλασσα και την παραλία παραμονεύουν πολλοι μύκητες μέχρι και κονδηλώματα.... στα χορτάρια και τους αγρούς, ένα τσιμπούρι στο λάθος σημείο την λάθος στιγμή μπορεί να προκαλέσει πολλά και σοβαρά προβλήματα....
φυσικά δεν εννοώ να μην τα δοκιμάσετε.... ίσα ίσα!!! απλά με μέτρο και με μεγάλη προσοχή για τους αθέατους εισβολείς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ναι ωραίο είναι αρκεί να μην κολλήσεις τίποτα απ την παραλία ή το χορτάρι.....
δε θέλω να σας χαλάσω το όνειρο αλλά όλα αυτά ενώ είναι πάρα πολύ όμορφα, εγκυμονούν πολλούς κινδύνους για την γυναίκα κυρίως και λιγότερο για τον άντρα.....
στην θάλασσα και την παραλία παραμονεύουν πολλοι μύκητες μέχρι και κονδηλώματα.... στα χορτάρια και τους αγρούς, ένα τσιμπούρι στο λάθος σημείο την λάθος στιγμή μπορεί να προκαλέσει πολλά και σοβαρά προβλήματα....
φυσικά δεν εννοώ να μην τα δοκιμάσετε.... ίσα ίσα!!! απλά με μέτρο και με μεγάλη προσοχή για τους αθέατους εισβολείς ;)

Ναι, βέβαια, KE, θέλει μια α προσοχή. Μια στις τόσες όμως που θα γίνει (αν γίνει), δε χρειάζεται να μας πιάνει μικροβιοφοβία ;) (εκτός κι αν είμαστε πια τόσο γκαντέμηδες!:P ). Enjoy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αν βαλουμε καμια κουβερτουλα- πετσετα θαλασσης κατω;:confused:
Νταξ' να μην ειμαστε και τελειως καταγης...κι εχουμε τα χορταρια να μας γαργαλανε...την πλατη!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αν βαλουμε καμια κουβερτουλα- πετσετα θαλασσης κατω;:confused:

Μια ψάθα? Μια πικέ? Ένα τραπεζομάντηλο? Κατιτίς? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οχι ψαθα...δεν μου αρεσει...ουτε το τραπεζομαντηλο!Παραεινε λεπτο!:P
τωρα για πικε...ξες τι; Μπας και απο το πολυ τριψημο πανω της (θα εχω κι ενα αλφα βαρος πανω μου) Μπας και με πιασει καμια φαγουρα στην πλατη!:hehe:
Πσσσσ...μιλαμε τα θελω ολα στην εντελεια ε!!:P
Γι' αυτο ή κουβερτουλα μαλακη ή πετσετα θαλασσης που ειναι κι αυτη μαλακη.:D
Η αλλιως τα παραπανω που λες αλλα εγω θα ειμαι απο πανω να φαει αλλος το μανικι!:whistle: :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χχαχααχαχχααχαχ, το'χει δέσει σκοινί-κορδόνι ότι στην εξοχή πας καβάλα :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Οχι ψαθα...δεν μου αρεσει...ουτε το τραπεζομαντηλο!Παραεινε λεπτο!:P
τωρα για πικε...ξες τι; Μπας και απο το πολυ τριψημο πανω της (θα εχω κι ενα αλφα βαρος πανω μου) Μπας και με πιασει καμια φαγουρα στην πλατη!:hehe:
Πσσσσ...μιλαμε τα θελω ολα στην εντελεια ε!!:P
Γι' αυτο ή κουβερτουλα μαλακη ή πετσετα θαλασσης που ειναι κι αυτη μαλακη.:D
Η αλλιως τα παραπανω που λες αλλα εγω θα ειμαι απο πανω να φαει αλλος το μανικι!:whistle: :angelnot:

Τσ τσ τσ τσ τσ......Μην αφηνεις τέτοια υπονοούμενα honey! :P
Το στρώμα θαλάσσης πώς σου ακούγεται?

(είμαστε εντελώς off topic, το ξέρεις????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ki oμως φατσα δεν ειμαστε ουσιαστικα off topic.:hmm:
Περαν απο τα αστειο συζηταμε για τροπους και "βολικοτητες" σε ενα τετοιο επιχειρημα.;)
Gιατι οντως προσωπικα τελειως καταγης δεν θα το εκανα ποτε.Θα ηθελα κατι να υπαρχει απο κατω.Καιγι' αυτο πυο ειπε η K.E. αλλα και γιατι δεν εθα ειναι και οτι καλλιτερο-βολικοτερο.

P.S.-Στρωμα θαλασσης μια χαρουλα ειναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δεν είναι καλό το στρώμα θαλάσσης, ορέ παλικάρια....τρίζει:P:P

αφήστε που μπορεί να σκάσει κιόλας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top