Κολώνιες και αρώματα

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το χειμωνα φοραγα συνεχεια amor amor και το καλοκαιρι light blue h dkny be delicious!τωρα επαθα πλακα με τη νεα εκδοση που ειναι σαν κοκκινο μηλαρακι!γενικα προτιμω τις ελαφριες!:P

Βγήκε καινούρια?? Είναι καλή? Γενικά η πράσινη μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
εγώ υποχρέωσα τον άντρα μου να φοράει την ΜΙΥΑΚΕ....
του έχω πάρει τη σειρά... αφροντούς, αφτερσέιβ και άρωμα....
απλά ΛΙΩΝΩ με αυτή τη μυρωδια :redface:

Και ο δικος μου αυτη εχει. Ειναι ΤΕΛΕΙΑ!! :inlove: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χμμ, μήπως να δοκίμαζα και εγώ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλή ιδέα να πούμε τι φοράει και ο δικός μας (δικιά μας) αν μας αρέσει η όχι…λοιπόν ο άντρας μου φοράει BVLGARI pour Homme και AZZARO Bright Visit… Με την πρώτη είμαι ερωτευμένη …πραγματικά ερωτευμένη.:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το χειμωνα φοραγα συνεχεια amor amor και το καλοκαιρι light blue h dkny be delicious!τωρα επαθα πλακα με τη νεα εκδοση που ειναι σαν κοκκινο μηλαρακι!γενικα προτιμω τις ελαφριες!:P

Αυτη δεν ειναι η αντρικη? :confused: Η' κανω λαθος? :hmm:
Και νομιζω πως υπηρχε κιολας.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Έχω 3 κολόνιες αυτό τον καιρό:
1. Αqua di Gio - Armani
2. Body Kouros - Yves Saint Lauren
3. Mία Hugo Boss που είναι μια μπλε σφαίρα, αλλά δεν ξέρω πως λέγεται :redface:.
Η αγαπημένη μου είναι η Αqua:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Φοραω την hypnose γιατι ειναι γλυκια κ απαλη σαν εμενα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Και εγώ!!!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ωχ διαφορες...
1. flower by kenzo
2. lacoste
3.summer cologne tommy girl η οποια ειναι η αγαπημενη μου και βγηκε μονο για ενα καλοκαιρι:(
3.μια dkny
4. edem tis cacharel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ξερετε αν μπορω να αγορασω την κολονια tommy girl summer cologne απο καπου?? ειχε βγει μονο για ενα καλοκαιρι δυστυχως....:(
ξαναβγαινουν η να την ξεχασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ξερετε αν μπορω να αγορασω την κολονια tommy girl summer cologne απο καπου?? ειχε βγει μονο για ενα καλοκαιρι δυστυχως....:(
ξαναβγαινουν η να την ξεχασω...

Εγώ που είμαι φαν της island kiss από escada που είχε βγει μόνο το προπροηγούμενο καλοκαίρι έχω εντοπίσει ενα μαγαζί με καλλυντικά στου ζωγράφου που εξακολουθεί αν φέρνει και παλαιότερες εκδόσεις. Δεν ξέρω ακριβή διεύθυνση όμως ούτε αν θα έχει τη συγκεκριμένη που θέλεις. Τη διεύθυνση πάντως μπορώ να τη βρω και αύριο που θα περάσω από εκει αν σε ενδιαφέρει.:)

Εμένα αγαπημένες μου εκτός από την παραπάνω είναι:
1) be delicious-dkny πράσινη
2)light blue-dolce gabbana
3)escada sentiment, escada magnetism
4)j adore-dior
5)estee lauder-beyond paradise
6)η μπλε της bulgari που δε θυμαμαι πως λεγεται

Αν και μου αρέσει να εχω μεγάλη συλλογή προτιμώ να φοράω μια κολώνια για μεγάλα διαστηματα και μετά να τις αλλάζω εναλλακτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelia

Νεοφερμένος

Η evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εχω τρελα με τα αρωματα οποτε δεν εχω στανταρ. Οι αγαπημενες "πρωινες" ειναι η noa, η cashmere mist, και η rush2 και για βραδυ η crystal noir.
katerina +1!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Πάντα for men:

1) Intuition

2) Farenheit

3) Davidoff


Αγαπημένη η πρώτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Προτιμώ τις αντρικές, αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες τρελλάθηκα με την "The One" των Dolce & Cabbana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τωρα στις γιωρτες θελω να παρω μια κωλονια. Τι μου προτεινετε?
(μου αρεσει ο συνδυασμος βανιλια - καραμελα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα στις γιωρτες θελω να παρω μια κωλονια. Τι μου προτεινετε?
(μου αρεσει ο συνδυασμος βανιλια - καραμελα.)

Escada - magnetism
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
αυτο το καιρο azzaro visit. δωρο απο το μωρο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
UltraViolet - Paco Rabanne
Addict - Christian Dior
Magnetism - Escada

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Kashmere Mist, DKNY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τωρα στις γιωρτες θελω να παρω μια κωλονια. Τι μου προτεινετε?
(μου αρεσει ο συνδυασμος βανιλια - καραμελα.)

την UltraViolet απο Paco Rabanne......μεθυστικο αρωμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top