Πρόβλημα με τη στύση

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τι να προσποιείται ρε Τσιγάρα Σερτικα;
Ότι έχυσε;
Πρώτη φορά το ακούω αυτό...
Είναι κάτι τόσο εμφανές... πως γίνεται να προσποιηθεί δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
ωωωωωωωωωπ!! Των έμπειρων αυτοεξαιρούμαι άπειρο χαϊβάνι και αδαής δηλώνοντας. Κι όσο για το δασκαλίκι...εκεί κι αν διίσταμαι, στην τελική και εδώ καθένας μας οφείλει την ιδιωτική του χμμμμ αμερική ας το πω, ένεκα και η μέρα, να ανακαλύψει και εξερευνήσει.
[Allά δεν μπορώ να μην σου αναγνωρίσω Ντεβίλ, της δικής σου σχολής όντας και εγώ, (και δεν θα σου κρύψω πως πολύ εκπλήσσομαι που είσαι και εσύ της απόλυτης αμοιβαιότητας, όχι σαν υστερόβουλο μέσο αλλά απλά για το κέφι σου,) πως όντως αυτός είναι ένας σοφός τρόπος τελικά να στο ζητάει από μόνη της και επίμονα η άλλη πλευρά να σου κάνει κι αυτή το αντίστοιχο. Δουλεύει!]

Πι Εσ, 12 χλμ/ώρα, τέλειος ρυθμός. Αλλά η συνολική ώρα; Μήπως θα ήταν προτιμότερο ένα σβέλτο βάδην των 7-8 χλμ την ώρα αλλά για παραπάνω ώρα; Χρησιμοποιείς το τζι πι εσ όταν τρέχεις; Για τα στατιστικά;


Eίμαστε δοτικοί άντρες τι να κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen

Νεοφερμένος

Η Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τι να προσποιείται ρε Τσιγάρα Σερτικα;
Ότι έχυσε;
Πρώτη φορά το ακούω αυτό...
Είναι κάτι τόσο εμφανές... πως γίνεται να προσποιηθεί δλδ;

Εννοεί πως κάλλιστα θα μπορούσε να προσποιηθεί πως τελείωσε, να βγει, να πετάξει και το προφυλακτικό στο τσάκα-τσάκα κι η άλλη να μη πάρει τίποτα χαμπάρι. Δεν είναι δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συ είπας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Τι να προσποιείται ρε Τσιγάρα Σερτικα;
Ότι έχυσε;
Πρώτη φορά το ακούω αυτό...
Είναι κάτι τόσο εμφανές... πως γίνεται να προσποιηθεί δλδ;


Στους άντρες δεν γινεται συμφωνώ και εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Eίμαστε δοτικοί άντρες τι να κάνουμε!
καθίκια του κιαρατά είμαστε φίλτατε De Ville που με την ψυχολογία της κυρίας μας παίζουμε, αλλά ας μην το θίξουμε περαιτέρω αυτό μέρα που 'ναι

Εννοεί πως κάλλιστα θα μπορούσε να προσποιηθεί πως τελείωσε, να βγει, να πετάξει και το προφυλακτικό στο τσάκα-τσάκα κι η άλλη να μη πάρει τίποτα χαμπάρι. Δεν είναι δύσκολο.
βασικά τίποτε δεν είχα κατά νου, αλλά δίνετε ιδέες! Μόνο που η χρήση προφυλαχτήρα αποτελεί πρόβλημα, άμα αίφνης μας δει να φοράμε σκουφί θα πέσει βλέμμα λοξό και θανατηφόρο :P. Και επίσης, πως θα γίνει όλο αυτό με τον μικρό στράτο τσούτσουρδο;
Kaλώς σας στο κλουμπ! Ευκαιρίας δοθείσης. (και τι ευκαιρία :$)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Queen

Νεοφερμένος

Η Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
βασικά τίποτε δεν είχα κατά νου, αλλά δίνετε ιδέες! Μόνο που η χρήση προφυλαχτήρα αποτελεί πρόβλημα, άμα αίφνης μας δει να φοράμε σκουφί θα πέσει βλέμμα λοξό και θανατηφόρο :P. Και επίσης, πως θα γίνει όλο αυτό με τον μικρό στράτο τσούτσουρδο;
Kaλώς σας στο κλουμπ! Ευκαιρίας δοθείσης. (και τι ευκαιρία :$)

Χαίρετε, χαίρετε. :)

Όσο για τα υπόλοιπα, ναι, η αλήθεια είναι πως σκέφτομαι πονηρά. χαχα Είναι τόσο εύκολο, αν θες να προσποιηθείς. Φυσικά, αυτή η περίπτωση μπορεί να ισχύει για τη περίπτωση που δεν υπάρχει η αναμενόμενη ροή. Ειδάλλως, θα συμφωνήσω, πως υπάρχουν και καλύτεροι τρόποι να τελειώσει η σεξουαλική περίπτυξη (για να το θέσω κόσμια :p ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
-Ον τόπικ-
Τα προβλήματα στύσης που κατά καιρούς έχω εντοπίσει εγώ στους συντρόφους μου ήταν λόγω άγχους για την επίδοση (ρε ψηλέ, ντάξει ομορφούλα είμαι αλλά δεν είμαι κι η Μέγκαν Φοξ, παρ' το ήρεμα θα το βρούμε), λόγω έλλειψης οικειότητας (κι εσύ ρε ψηλέ, αφού το αισθάνεσαι ότι δεν νιώθεις ακόμα τόσο οικεία τι θες και το ξεκινάς; Η αναμονή εξάλλου κάνει την πράξη εν τέλει ικανοποιητικότερη), λόγω μεγάλης προηγούμενης κατανάλωσης αλκοόλ (εδώ ψηλέ μου πέσε και κοιμήσου, αφού βλέπεις ότι κι οι δύο το θέλουμε να νεκρωθούμε στον ύπνο), λόγω εξωτερικού παράγοντα (κλείσε το κινητό ρε μλκ, περιμένεις να μη σου πέσει και μόνο που βλέπεις ότι σε καλεί η γιαγιά σου και έστω και για λίγο τη σκέφτεσαι; ) καθώς και λόγω υφιστάμενης απεξάρτησης από ταινίες ερωτικού περιεχομένου (ο εθισμός είναι ύπουλος κι όχι δύσκολος να συμβεί παιδιά μου, παν μέτρον άριστον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Devil έχω κάνει δύο αναλυτικές συζητήσεις πολύ ανοιχτές και μάλιστα παραδέχτηκε και μόνος του ότι στο σεξ είχε φερθεί πολύ εγωιστικα και μου έδωσε δίκιο ότι δλδ κοιτάει πιο πολυ την δική του ικανοποίηση. ...Η αλήθεια είναι ότι όταν με έκανε να τελειώσω έστω και στοματικά το σκέφτηκα να παραμείνω και μάλιστα είπαμε να κάνουμε ένα restart τώρα από τη πράξη δεν είμαι ακόμη ικανοποιημενη και από θέμα χρόνου δλδ πόσο κρατάει και από θέμα στύσης σκέφτομαι να του δώσω λίγο χρόνο ακόμη και αν συνεχίσουμε να κάνουμε συχνά σεξ και δεν υπάρχει βελτίωση θα αναγκαστώ να το τελειώσω καθώς αφού ισχτριετία ότι είναι θέμα προσαρμογής θα πρέπει να βελτιωθεί....Και όσοι αναφέρετε ότι τον αγχώνω νομίζω ότι θα πρέπει να μπει και κάποιος στη δική μου θέση με το πως νιώθω να πηγαίνω στο κρεβάτι με κάποιον και να μην είναι σηκωμένος αλλά να θέλει ολοκλήση διαδικασία να σηκωθεί και μετά πάλι να χαλαρώνει. .προσωπικά νιώθω ότι αυτό μειώνει κι μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Devil έχω κάνει δύο αναλυτικές συζητήσεις πολύ ανοιχτές και μάλιστα παραδέχτηκε και μόνος του ότι στο σεξ είχε φερθεί πολύ εγωιστικα και μου έδωσε δίκιο ότι δλδ κοιτάει πιο πολυ την δική του ικανοποίηση. ...Η αλήθεια είναι ότι όταν με έκανε να τελειώσω έστω και στοματικά το σκέφτηκα να παραμείνω και μάλιστα είπαμε να κάνουμε ένα restart τώρα από τη πράξη δεν είμαι ακόμη ικανοποιημενη και από θέμα χρόνου δλδ πόσο κρατάει και από θέμα στύσης σκέφτομαι να του δώσω λίγο χρόνο ακόμη και αν συνεχίσουμε να κάνουμε συχνά σεξ και δεν υπάρχει βελτίωση θα αναγκαστώ να το τελειώσω καθώς αφού ισχτριετία ότι είναι θέμα προσαρμογής θα πρέπει να βελτιωθεί....Και όσοι αναφέρετε ότι τον αγχώνω νομίζω ότι θα πρέπει να μπει και κάποιος στη δική μου θέση με το πως νιώθω να πηγαίνω στο κρεβάτι με κάποιον και να μην είναι σηκωμένος αλλά να θέλει ολοκλήση διαδικασία να σηκωθεί και μετά πάλι να χαλαρώνει. .προσωπικά νιώθω ότι αυτό μειώνει κι μένα...


Σιγουρα έχεις και εσυ μεγάλο δίκιο. Τον ρώτησες για ποιο λογο γινεται αυτό και αν υπάρχει κάτι που τον αγχώνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Devil το έχω συζητήσει και αναφέρει πως λόγω της προηγούμενης μας σχέσης επδ τον είχα πληγώσει πολύ ξεκίνησε τη σχέση με μεγαλή επιφυλακτικοτητα για αυτό και καθυστερουσε το σεξ...Μετά όταν έγινε και δεν ήταν και πολύ καλό λόγω των θεμάτων που έχω αναφέρει ειπε ότι αυτό φτιάχνει με τη τριβή και ότι θέλει λίγο χρόνο να προσαρμοστεί αλλά και πάλι άαυτά μου άκόύγόντάί δικαιολογίες καθώς δεν είναι ότι συνέβη και ξαφνιάστηκε άντρας που θα του τύχαινε στο θα φρόντιζε μετά να το μπαλωσει με ατάκες του τύπου δε ξέρω γτ έγινε ενώ σε θέλω κτλπ ενώ αυτός αντιδρούσε φυσιολογικά σαν ΝΑ του συμβαίνει συχνά και είναι φυσική λειτουργθα να μην έχει στύση. ..Τώρα γισ τη χαλαρή στύση ισχυρίστηκε ότι είναι ψυχολογικό και ότι μπορεί να σκεφτεί αν με ικανοποιεί εκείνη τη στιγμή. ..βγαίνουμε κοντά 3 μήνες γνωριζόμαστε μια πενταετία επομένως όλα αυτά περί οικειότηταΣε κτλπ μου ακούγονται δικαιολογίες δεν ξέρω. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η σχέση σας περιορίζεται μόνο στο σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Devil το έχω συζητήσει και αναφέρει πως λόγω της προηγούμενης μας σχέσης επδ τον είχα πληγώσει πολύ ξεκίνησε τη σχέση με μεγαλή επιφυλακτικοτητα για αυτό και καθυστερουσε το σεξ...Μετά όταν έγινε και δεν ήταν και πολύ καλό λόγω των θεμάτων που έχω αναφέρει ειπε ότι αυτό φτιάχνει με τη τριβή και ότι θέλει λίγο χρόνο να προσαρμοστεί αλλά και πάλι άαυτά μου άκόύγόντάί δικαιολογίες καθώς δεν είναι ότι συνέβη και ξαφνιάστηκε άντρας που θα του τύχαινε στο θα φρόντιζε μετά να το μπαλωσει με ατάκες του τύπου δε ξέρω γτ έγινε ενώ σε θέλω κτλπ ενώ αυτός αντιδρούσε φυσιολογικά σαν ΝΑ του συμβαίνει συχνά και είναι φυσική λειτουργθα να μην έχει στύση. ..Τώρα γισ τη χαλαρή στύση ισχυρίστηκε ότι είναι ψυχολογικό και ότι μπορεί να σκεφτεί αν με ικανοποιεί εκείνη τη στιγμή. ..βγαίνουμε κοντά 3 μήνες γνωριζόμαστε μια πενταετία επομένως όλα αυτά περί οικειότηταΣε κτλπ μου ακούγονται δικαιολογίες δεν ξέρω. ..

Και τι σκέφτεσαι να κανεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Κάποια τόπικ που ήταν οφ τόπικ μεταφέρθηκαν εδώ ώστε να μείνει καθαρό το θέμα και να συνεχίσετε τη συζήτησή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Να δώσω λίγο χρόνο ακόμη devil και αν συνεχιστεί νσ φύγω δεγώ νομίζω ότι υπάρχει άλλη λύση...εξάλλου αν αυτός λέει ότι θέλει χρόνο και συνεχιστούν τα ίδια θα αποκαλυφθεί ότι έλεγε ψέμματα καθώς αν το παθαίνει μόνο μαζί μου μάλλον δεν θα το παλεύέ θα είχε περασει ήδη στην επόμενη. ...Μάλιστα άλλη μια δικαιολογία που άκουσα είναι ότι του έχει ξανασυμβεί αυτό με κοπέλα που γουστάρει πολύ καθώς με κοπέλες που δε θελει λειτουργεί οκ και είναι στα άρχίδια του...
Α και όσο αναφορά αυτό που είπατε περί προσποιησης όχι καθώς βλέπω κάθε φορά ότι τελειώνει. .
Incognito όχι δεν ΕΊΝΑΙ σχεση σεξ ξεκίνησε ναι μεν χαλαρά αλλά αυτός με το καιρό άρχισε να κάνει παράπονα και ζήλιες και τόνισε ότι θέλει κανονική σχέση μαζί μου καθώς γνωριζόμαστε τόσα χρόνια του αρέσουν πολλά πάνω μου και αν ήθελε μόνο σεξ θα το έβρισκε αλλού άρα είναι κανονική σχέση καθώς βγαίνουμε στρέχεις βρισκόμαστε περνάμε πολλές ώρες μαζί κτλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
μωρέ μπας και παραπίνει; Πουλίγκα-αφαλός μας λες, παραμύθια και ιστορίες πως σου λέει μας λες, ζηλοτυπικά παραληρήματα (οκ, το φούσκωσα λίγο να στηρίξω την διάγνωση) μας λες, μήπως είναι κανα σύνδρομο Κορσακόφ αλκοολικού και εμείς το ψάχνουμε άκυρα εντελώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Όχι δεν έχει θέμα ποτού πίνει ελάχιστα μάλλον αρχίζω και πιστεύω ότι έχω ψυχολογικά. ..

Όχι δεν έχει θέμα ποτού πίνει ελάχιστα μάλλον αρχίζω και πιστεύω ότι έχω ψυχολογικά....Και γενικά είναι κατά των ουσιών. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Όχι δεν έχει θέμα ποτού πίνει ελάχιστα μάλλον αρχίζω και πιστεύω ότι έχω ψυχολογικά. ..

οκ, άκυρη η υπόθεση.
Αυτό τώρα πως έχεις θέμα εσύ πως προέκυψε; Κάποια άλη φυσιολογική ερμηνεία θα υπάρχει. Μήπως σε εκτιμάει παρα πολύ, τόσο απεριόριστα που έχεις γίνει γι' αυτόν ένα είδος ταμπού; Υπάρχει αυτή η πιθανότητα; (τα ταμπού είναι αντικείμενα λατρείας που ενώ ενυπάρχει η σεξουαλική έλξη, η ηθική μας της απαγορεύει να εκδηλωθεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Λοιπόν άκου ή έχει παθολογικό πρόβλημα ή δεν του κάνει τόσο Κούκου μαζί σου. Διάλεξε και παρε.
Και μην ακούς που σου λέει ότι γουστάρει και τέτοια, τις πράξεις να βλέπεις. Είναι τα θέματα απλά και τα κάνουμε περίπλοκα. Και Εν τελεί αν ειδες και αποειδες χώρισε δεν παθαίνεις τίποτα, λίγο πονάει στην αρχή και μετά κομπλέ. Η υπέρ ανάλυση κουράζει εσένα την ίδια, αν το συζητάς μαζί του, του διαλύσεις την αυτοπεποίθηση είναι που είναι όποτε διαλυεισ Και εκείνον γιατί οι άντρες το πουλί τους το έχουν σαν θυρίδα με πλάκες χρυσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
γιατί οι άντρες το πουλί τους το έχουν σαν θυρίδα με πλάκες χρυσου.

πόσο καθόλου δεν μας ξέτε όμως...κι ας γνωματεύετε για μας επαϊούσης εμπειρογνώμονος δίκην.
Το πτηνόν έχουμε σαν πλάκες χρυσού μωρέ!!! Και σαν θυρίδα έχουμε το πουλί των γυναικών!Θ_θ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top