Πληροφορίες για ταξίδια

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:Dthanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καληνύχτες δύσκολη μέρα η αυριανή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ρε παιδια η Τενεριφη δεν ειναι στα καναρια νησια τα οποια ειναι στην ισπανια μην με τρελενετε

θελω να μαθω για τον καιρο ιανουαριο η νοεμβριο...
τιμες,tips k οτι αλλο τεσπα εχετε να μου πειτε

Στην Αφρική είναι τα κανάρια, απλά ανήκουν στην Ισπανία!!!

Karkelak δες εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εν ξερω αν πρεπει να ρωτησω εδω αν οχι ξερετε εσεις, λοιπόν σκέφτομαι οταν πάρει αδεια το αγορι μου και κλείσουμε το μαγαζι λογω μετακόμισης να του κανω δωρο διακοπες στην Σαντορινη.
Θέλω να μου πειτε οσοι εχετε παει κκαι μεινατε μεσα στην Πόλη Φηρα σε ποιο μεινατε και αν ήσασταν ευχαριστημένοι.
Δενθελω να μου πειτε που θα βρω πληροφορίες αλλα προσωπικες σας εμπειριες, απο το ξενοδοχει πανσιον και το ονομα φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
επιτρεπεται να πουμε ονοματα?? νομιζω οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλα στειλτε μου π.μ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειχα μεινει ολες τις φορες στην περισσα, και μια στο μεγαλοχωρι, καθοτι στα φηρα αυγουστο μηνα μου ειχαν φανει ολα πολυ ακριβα (ημουν και μαθητρια φοιτητρια τοτε..).. γενικα εχει πολυ καλη συγκοινωνια το νησι, και καλο οδικο δικτυο, και σε ενα 20λεπτακι εισαι απο περισσα στα φηρα.

στην περισσα δε ειχε παραλια, καλη για επιπεδα σαντορινης, οποτε ηταν ιδανικα γιατι μπορουσαμε να κανουμε και κανα μπανιο... ενω στα φηρα δεν εχει παραλια προφανως, μονο πισινες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Φηρα ή Οια??που ειναι πιο ομορφα??
δεν θυμάμαι στην Οια εχει καφετεριες εστιατορια?

για μεσο θα νοικιασουμε αυτοκινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φηρα μου αρεσαν περισσοτερο. και ημεροβιγλι, απεναντι απο το βραχο του σκαρου, ΤΕΛΕΙΑ ΘΕΑ! οια δε μου αρεσε τοσο πολυ... λιγοτερη ζωη, η οποια περιοριζεται σε μερικα all inclusive type ξενοδοχεια και Prive ταρατσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
επιτρεπεται να πουμε ονοματα?? νομιζω οχι...

Ρε παιδιά πρέπει να ξεκολλήσουμε με το θέμα διαφήμιση και δυσφήμιση... Κατά την γνώμη μου, κάτι καλό πρέπει να το λέμε και κάτι που μας φάνηκε κακό πρέπει να το λέμε 2 φορές, αυτό είναι το νόημα της συζήτησης μας εδώ... και στο κάτω κάτω, καταθέτουμε πάντα προσωπικές γνώμες, αλλά και απο την στιγμή που υπάρχουν και διαφημίσεις στο site γενικότερα δεν βρίσκω το λόγο να κολλάμε ακόμα σε αυτό....!!!

Για την Σαντορίνη τώρα... Αφου θα πάτε ζευγαράκι και θα θέλετε σίγουρα την ησυχία σας και αφου θα νοικιάσετε και αμάξι, θα σας πρότεινα ανεπιφύλακτα να πάτε στην ΟΙΑ και μόνο!!!
Εγώ έχω πάει δυο φορές στην κάτω μεριά της ΟΙΑΣ, στην παραλία και έχω μείνει στα ίδια δωμάτια που έχουν prive παραλία, απίστευτη και κ α τ α π λ ι κ τ η κ η θέα!!!
Αν θες πες μου ημερομηνίες να ρωτήσω μήπως και μπορέσω να σας κάνουν καλύτερη τιμή. Μόλις θυμηθώ και το site θα το γράψω για να δεις και πως είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
βασικα δεν ειναι σιγουρο οτι θα νοικιασουμε αυτοκινητο αναλλογα ποσο θα ζητησουν.
Γιάυτο προτιμω Φηρα για σιγουρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πες τα ρε φουνες γ@μωτο μου, πες τα!!!!!!!:clapup:

η παραλια της οιας δεν ειναι καλη... βραχια και ιστοριες...
εξαρταται παντα τι θελει και το ζευγος, οποτε θα προτεινα να σερφαρετε λιγο να δειτε φωτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, γνώμη: Μία φίλη θα πάει το Σεπτέμβριο Ρόδο για ένα συνέδριο.
Τους έχουν κανονίσει ξενοδοχείο, δε μου έχει πει πού, αλλά με ρώτησε για το τι να (μην) κάνει.

Για πείτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρήκα αυτό, αυτό κι αυτό.
Συμφωνείτε με ό,τι λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρήκα αυτό, αυτό κι αυτό.
Συμφωνείτε με ό,τι λέει;

Για το πρώτο ναι.
Το Μαντράκι είναι ωραίο μέρος για βόλτα.Έχει και μαγαζιά, έχει και τα ελαφάκια πίσω από τον Ευαγγελισμό, είναι και η παλιά πόλη δίπλα.

Για το δεύτερο, η Λίνδος είναι από τα μέρη που σίγουρα θα πάει.Έχει κι εκεί διάφορα μαγαζάκια και έχει και ωραία θέα.
Επίσης για βόλτα στις περιοχές της Νότιας Ρόδου, αν έχει χρόνο και της αρέσει η διαδρομή με το αυτοκίνητο τότε είναι κάτι που αξίζει.Σχεδόν σε 2 ώρες,στο πολύ χαλαρό (βγαίνει και σε πολύ μικρότερο χρόνο), είσαι στην άλλη άκρη της Ρόδου, οπότε αν υπάρχει χρόνος/διάθεση είναι μια ωραία εκδρομούλα.

Για το τρίτο λινκ το παλάτι είναι στην παλιά πόλη που είναι κοντά στο Μαντράκι, οπότε συνδιάζονται μια χαρά.
Το Μόντε Σμιθ που αναφέρει έχει επίσης πολύ ωραία θέα.
Για την Έμπωνα που αναφέρει, είναι μέρος που αξίζει περισσότερο το χειμώνα.

Επίσης δεν αναφέρονται κάπου οι Πεταλούδες και οι 7 πηγές.Είναι και αυτά ωραία μέρη για να τα επισκευτεί κάποιος.
Οι 7 πηγές συνδιάζονται άνετα με την διαδρομή προς την Λίνδο.

Το καλό είναι ότι οι αποστάσεις δεν είναι τραγικές οπότε με σωστό προγραμματισμό μπορεί να δει τα περισσότερα από αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guru

Νεοφερμένος

Ο guru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Η ροδος ειναι πραγματικα υπεροχη...εγω ειμαι απο κει κ καθε καλοκαιρι πραγματικα περναω απιστευτα!!! ;Ρ Φέτος όμως θελω να παω καπου αλλου για διακοπες τον Αύγουστο κ δεν ξέρω που...μου ειπανε για Τυνησια επειδη ηθελα κατι πολυ οικονομικο αλλα δεν ξερω που θα βρω φωτο ή κανενα κατατοπιστικο βιντεακι...αν γνωριζει καποιος οτιδηποτε που μπορει να με βοηθησει, παρακαλω να μου στειλει τα tips&hinds!!!!!!!!! ;Ρ ;Ρ ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οποιος εχει ορεξη θα κανει τον (τεραστιο) κοπο να μου πει 2-3 λογακια για αυτο το Euro-trip (οχι την ταινια)????

Ποια τα πλεονεκτηματα του η τα μειονεκτηματα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχει πάει κανείς Ρώμη, για να μου λύσει κάποιες απορίες που έχω; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Έχω πάει εγώ και μάλιστα πολλές φορές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top