Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είστε από αυτούς που για να τους ελκύσει κάποιος ερωτικά πρέπει να έχει συγκεκριμένο τύπο; Υπάρχουν στάνταρ στην εμφάνιση που αν κάποιος δεν τα έχει δεν παίζει να τον δείτε ερωτικά;

Για να μιλήσω για μένα, συνήθως εμπνέομαι από μελαχρινούς άντρες. Σπάνια θα δω έναν πολύ ξανθό σεξουαλικά, πιθανώς να πω "ωραίο παιδί" αλλά να μην μου κινήσει το ενδιαφέρον ερωτικά. Και μου φαίνεται παράξενο! Επίσης δεν μου αρέσουν οι πολύ αδύνατοι, αλλά, όπως και στην περίπτωση των ξανθών, αν έχει χιούμορ, στυλάκι και άλλα θετικά παίζει να μου αρέσει.

Αλλά δεν κατανοώ πώς γίνεται να με τραβάνε συγκεκριμένα πράγματα, και άλλα να με ξενερώνουν χωρίς να υπάρχει λόγος. Να καταλαβαίνω ότι αντικειμενικά το άτομο είναι ωραίο και συμπαθητικό, να μην με τραβάει όμως επειδή είναι κοκκαλιάρης.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα με έλκουν κοπέλες με φακίδες στο πρόσωπο:redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Δυστυχώς ναι. Είναι χαζό και απαίσιο αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Και ακόμα περισσότερο, για πολλά άτομα όταν ακούω σχόλια τρίτων αντιλαμβάνομαι πως μπορεί να είναι ελκυστικά σύμφωνα με το συνήθες γούστο, αλλά δεν μπορώ να τα δω ερωτικά ή κάτι τέτοιο, παρά να τα εκτιμήσω όπως έναν πίνακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ..ναι...κατά κύριο λόγο με τραβάει ένας συγκεκριμένος τύπος αντρών....Αλλά μάλλον να το πω καλύτερα ένα συγκεκριμένο στυλάκι αντρών... Γιατί εμφανισιακά το μόνο κοινό σημείο τους συνήθως είναι τα γαλανά μάτια :P
Το καλό μέχρι στιγμής είναι ότι τους τραβάω κι εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Δεν με εμπνέουν οι ξανθές.Οχι οτι πιστεύω αυτά που λένε για τις ξανθές :P ...αλλα μου φαινονται ψυχρες και δεν μπορω να τις δω σεξουαλικά.
Τέλος δεν μου αρέσει το ίσιο μαλλί.Προτιμώ το σπαστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Oχι ξανθές. 'Οχι πολύ αδύνατες. 'Οχι μικρόσωμες. 'Οχι κοκκάλες. 'Οχι αυτές με το πολύ μικρό στήθος. Κρατηθείτε έχει και συνέχεια. :D 'Οχι πολύ ψηλές. 'Οχι μοντέλες. 'Οχι πολύ αλατισμένες...ε τι λέω μπερδεύτηκα. 'Οχι αφάνες (τα σιχαίνομαι τα μαλλιά αφάνα :sick:), όχι πολύ βαμένες. 'Οχι ρετρό της δεκαετίας του 80 (το 70% στο δρόμο που βλέπω είναι ρετρό του 80). Ναι στις σοφιστικέ με γυαλάκια κλπ - όχι στις σοφαροφανείς όμως (δεν είπαμε να'ναι και η Ελένη Γλύκατζη Αρβελέρ). Ναι στις γεματούτσικες. Ναι στις ρεμπέτισες με μπεγλέρια και τέτοια (άλλος τύπος αυτός, πιο άγριες). 'Οχι σ'αυτές που έχουν ψεύτικα νύχια.Ναι σ'αυτές που έχουν α λα γκαρσόν μαλάκι (άλλος τύπος αυτός, όχι τόσο χυμώδεις αλλά πιο μπιμπελό, καλές κι αυτές αν έχουν μυαλό). Ναι και σ'αυτές που έχουν κοτσιδάκια (2 όχι παραπάνω !! προσοχή ! και πολύ μικρά κοτσιδάκια, να μην είναι σαν την Γκόλφω). Να μην έχει κότσο. Να μην έχει βλέμα υπνηλίας. Να μην έχει μικρά μάτια. Να μην έχει τεράστια αυτιά (ομολογώ όμως ότι πολλές φορές όμως βρίσκω σέξυ τα πεταχτά αυτάκια :D). 'Οχι στις Κριούς :sick: (όπως είδατε ακόμα και το ζώδιο πρόεβλεψα). Αλλά ναι και στις πληθωρικές. Ναι στις κοκκινομάλες. Ναι στις μαυρομαλούσες. Ναι στις καστανές. 'Οχι στις κατσαρομάλες. Ναι σ'αυτές με τα ίσια μαλλάκια. Ναι στις φευγάτες, αυτές που είναι σαν ξωτικά. Κρατηθείτε έχει και συνέχεια. :D 'Οχι στις ντροπαλές νιαου νιαου κλπ. 'Οχι στα παιδάκια (μπαμπά σα μου πάρεις παγωτό ? Σέλω τον μπαμπά μου ουααα ουάααα, σέλω παγωτόοοο). Νταααχ, ήταν μια αρκετά πλήρης περιγραφή σε μια κρίση αισιοδοξίας. Πάω γραμμή για το Χρυσό κουφέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:hehe: Ανεμοστρόβιλος είσαι δόκτορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θα παραθέσω αν μου το επιτρέπει το στέκι ακόμα και φωτογραφίες των αγαπημένων μου τύπων γυναικών (διάσημων) με τις οποίες έχω καλή χημεία. Αλλά όχι σήμερα προκειμένου να ανακάμψω από τις απανωτές κακουχίες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
'Oχι ξανθές. 'Οχι πολύ αδύνατες. 'Οχι μικρόσωμες. 'Οχι κοκκάλες. 'Οχι αυτές με το πολύ μικρό στήθος. Κρατηθείτε έχει και συνέχεια. :D 'Οχι πολύ ψηλές. 'Οχι μοντέλες. 'Οχι πολύ αλατισμένες...ε τι λέω μπερδεύτηκα. 'Οχι αφάνες (τα σιχαίνομαι τα μαλλιά αφάνα :sick:), όχι πολύ βαμένες. 'Οχι ρετρό της δεκαετίας του 80 (το 70% στο δρόμο που βλέπω είναι ρετρό του 80). Ναι στις σοφιστικέ με γυαλάκια κλπ - όχι στις σοφαροφανείς όμως (δεν είπαμε να'ναι και η Ελένη Γλύκατζη Αρβελέρ). Ναι στις γεματούτσικες. Ναι στις ρεμπέτισες με μπεγλέρια και τέτοια (άλλος τύπος αυτός, πιο άγριες). 'Οχι σ'αυτές που έχουν ψεύτικα νύχια.Ναι σ'αυτές που έχουν α λα γκαρσόν μαλάκι (άλλος τύπος αυτός, όχι τόσο χυμώδεις αλλά πιο μπιμπελό, καλές κι αυτές αν έχουν μυαλό). Ναι και σ'αυτές που έχουν κοτσιδάκια (2 όχι παραπάνω !! προσοχή ! και πολύ μικρά κοτσιδάκια, να μην είναι σαν την Γκόλφω). Να μην έχει κότσο. Να μην έχει βλέμα υπνηλίας. Να μην έχει μικρά μάτια. Να μην έχει τεράστια αυτιά (ομολογώ όμως ότι πολλές φορές όμως βρίσκω σέξυ τα πεταχτά αυτάκια :D). 'Οχι στις Κριούς :sick: (όπως είδατε ακόμα και το ζώδιο πρόεβλεψα). Αλλά ναι και στις πληθωρικές. Ναι στις κοκκινομάλες. Ναι στις μαυρομαλούσες. Ναι στις καστανές. 'Οχι στις κατσαρομάλες. Ναι σ'αυτές με τα ίσια μαλλάκια. Ναι στις φευγάτες, αυτές που είναι σαν ξωτικά. Κρατηθείτε έχει και συνέχεια. :D 'Οχι στις ντροπαλές νιαου νιαου κλπ. 'Οχι στα παιδάκια (μπαμπά σα μου πάρεις παγωτό ? Σέλω τον μπαμπά μου ουααα ουάααα, σέλω παγωτόοοο). Νταααχ, ήταν μια αρκετά πλήρης περιγραφή σε μια κρίση αισιοδοξίας. Πάω γραμμή για το Χρυσό κουφέτο.
:clapup::laugh::clapup::clapup::laugh::laugh::clapup::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Είμαι σίγουρη ότι είσαι πολύ καιρός μόνος σου :P

Έχεις απορρίψει συνδυαστικά όλο το γυναικείο πληθυσμό :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είμαι σίγουρη ότι είσαι πολύ καιρός μόνος σου :P

Έχεις απορρίψει συνδυαστικά όλο το γυναικείο πληθυσμό :P:P

Χχαχαχα ναιιι κι αυτές εμένα όμως !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
'Οχι στις Κριούς :sick:

Μετά από κάποια ηλικία (λένε) μετράει ο ωροσκόπος! :P
Αν και μάλλον δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, σαν Γνήσιο Κριάρι που είμαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μετά από κάποια ηλικία (λένε) μετράει ο ωροσκόπος! :P
Αν και μάλλον δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, σαν Γνήσιο Κριάρι που είμαι! :D

Κααααλά, το χει μέσα της όμως το ηλιακό, ότι και Ωροσκόπο να χει. Μιλάει η επιστήμη τώρα:D Πάντως με Κριό ποτέ μα ποτέ δεν τα πήγα καλά. Δεν ήταν μόνο ότι δεν ταιριάζαμε, αλλά μόνο ξύλο δεν έπεφτε. Δεν ξέρω γιατί αλλά όλες με είδαν σαν σάκο του μποξ. Πέντε Κριούς έχω γνωρίσει και ήταν από τις φρικιαστικότερες εμπειρίες της ζωής μου. Δεν τους αρέσω αλλά επιμένουν να με βλέπουν για να εκτονώνονται. Καθίκια χαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πολλά μου έρχονται :P πωπω! μου έχει λείψει ο πρώην :P

στην εξωτερική εμφάνιση δεν υπάρχει κάτι που να με τραβάει ιδιαίτερα. μου κάνουν κάπως κλικ οι υπερβολικά ξανθοί ή έχω πετύχει και με πορτοκαλί φυσικό μαλλί :P

πιο ουσιαστικά, στην παρέα μου αρέσει κάτι που έκανε ο πρώην, το έπαιζε σοβαρός και απόμακρος και έκανα εγώ κάποια αστεία και γελούσε και μετά πάλι σα να θυμόταν οτι το έπαιζε σοβαρός και σοβάρευε ξανά. και μετά πάλι ξεχνιόταν και μετά πάλι σοβάρευε κ.ο.κ :P αρχικά δηλαδή γινόταν αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Με είπε καθίκι τώρα? :confused: :worry:

Παλικάρι μου τι ζώδιο είσαι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΣΤΡΑΒΕΣ ΓΑΜΠΕΣ. Πολλα μπορει να μ'αρεσουν γενικα κι αοριστα, αλλα με τις στραβες γαμπες διαολιζομαι τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Λένε ότι ερωτευόμαστε αυτό που μας είναι οικείο από τη στιγμή της γέννησής μας όπως τη μαμά μας ή το μπαμπά μας.Αν πρόσωπα των γονιών μας ήταν αυτά που μας προκάλεσαν θετικά συναισθήματα, τότε αυτά αναζητούμε για να ερωτευτούμε. Ο πατέρας μου ήταν και είναι μελαχρινός , και μπορώ να πω ότι με τραβάνε οι ψηλοί και μελαχρινοί ενώ αδιαφορώ για τους ξανθούς.Δεν ξέρω νομίζω ότι έχουν κάποια σχέση οι γονείς μας στην επιλογή των συντρόφων μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΣΤΡΑΒΕΣ ΓΑΜΠΕΣ. Πολλα μπορει να μ'αρεσουν γενικα κι αοριστα, αλλα με τις στραβες γαμπες διαολιζομαι τελειως.
:blink: Μήπως να το κοιταζες αυτο; :P

Εμένα πάντως αποκλείονται οι κατάξανθοι κι έχω κι ένα μικρό κόλλημα με τις αξυρισιές (καλά αυτό δεν είναι θέμα, του πετάς όλα τα ξυραφάκια κι ησυχάζεις :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ενας ειναι ο τυπος γυναικας που με τραβαει πολυ.Να ειναι απομακρη και απλησιαστη για τους αλλους και για αυτον που την ενδιαφερει να αλλαζει προσωπο και να γινεται πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χμμμμ για να δούμε: (εξωτερικά και πρώτη εντύπωση έτσι?)

Μ'αρέσουν οι άντρες που έχουν πλατύ στέρνο πεταχτές φλέβες σε χέρια και πόδια, και τέλεια οδοντοστοιχία.
Που σε κοιτάζουν στα μάτια όταν σου μιλούν και η χειραψία τους είναι ένθερμη.
Έχω επίσης προτίμηση στα μακριά μαλλιά ή στα πολύ-πολύ κοντά.
Καλύτερα λίγο γεματούλης παρά κόκκαλο.
Επίσης καλύτερα μελαχροινός παρά ξανθός χωρίς να είμαι όμως απόλυτη.
Με απωθούν τα χρυσά κοσμήματα στο λαιμό.
Εκτιμώ το έξυπνο χιούμορ και το πηγαίο χαμόγελο.
Το ζώδιο δε με επιρρεάζει.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top