Πληροφορίες για ταξίδια

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έχει πάει κανείς Ρώμη, για να μου λύσει κάποιες απορίες που έχω; :D

Ναι, πήγα πρόσφατα! Ρώτα να δω αν μπορώ να σε βοηθήσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι, πήγα πρόσφατα! Ρώτα να δω αν μπορώ να σε βοηθήσω :D


Χαχαχα!!! Έχω πάει και έχω έρθει από τον Μάιο! :P
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οποιος εχει επισκεφτει τις Ελβετικες Αλπεις, ας μας κανει ενα τούρ... μια ντεσκριψιόν, κάποια εξπεριάνς, ενα κατιτίς...:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!


Αν με παρεις μαζι σου, θα σου την πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αν με παρεις μαζι σου, θα σου την πω:P
αχαχαχαχαχα πωωω φαντάζεσαι τι ωραια θα είναι ;;;:D:D:D
κατι βρηκα χθες,συνηθως ειναι Αθήνα-Παρίσι(ή καποια άλλη ευρωπαική χώρα) και μετά Παρίσι(ή κατι άλλο)-Ρίο !!
είναι όντως τοσο ακριβά;; γυρω στα 700 ευρώ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!

Προχωρεῖς εὐθεία πέντε χιλιόμετρα. Ἐκεῖ θὰ δῇς μιὰ πινακίδα ποὺ γράφει πρὸς Κόρινθο. Θὰ στρίψῃς δεξιά καὶ μετὰ ἀπὸ πέντε χιλιόμετρα θὰ συναντήσῃς μιὰ στάνη. Ἐκεῖ θὰ στρίψῃς ἀριστερὰ, κατ' εὐθείαν θὰ στρίψῃς δεξιὰ καὶ στὰ πενῆντα μέτρα θὰ τὸ δῇς. Ἂν δυσκολευθῇς, ῥώτησε καὶ καμμία γιαγιὰ στὸ δρόμο:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα πωωω φαντάζεσαι τι ωραια θα είναι ;;;:D:D:D
κατι βρηκα χθες,συνηθως ειναι Αθήνα-Παρίσι(ή καποια άλλη ευρωπαική χώρα) και μετά Παρίσι(ή κατι άλλο)-Ρίο !!
είναι όντως τοσο ακριβά;; γυρω στα 700 ευρώ;:redface:

Ε αμα είναι μόνο τόσα να έρθω.:P Τόσα θες και για Καναδά πήγαινε-έλα (και κάτι παραπάνω). Και το Ρίο δε συγκρίνεται. Δεν ξέρω πώς πάς μέχρι εκεί, σε πειράζω:) Ούτε απο τιμές το έχω αυτό ψάξει, αλλά σίγουρα σε συμφέρει να πας εκεί, απο ένα ελληνικό νησί που έχουν φτάσει τ'ακτοπλοικά στον Θεό με τους φόρους!:D
Πάντως δεν ξέρω για Ριο ( οχι Αντίριο :P) που λες εσύ, αλλά εμένα καλώς εχόντων των πραγμάτων, Χριστούγεννα θα με βρουν στο Βερολίνο κι εκεί ξέρω πώς να πάω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!
πότε φεύγουμε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Προχωρεῖς εὐθεία πέντε χιλιόμετρα. Ἐκεῖ θὰ δῇς μιὰ πινακίδα ποὺ γράφει πρὸς Κόρινθο. Θὰ στρίψῃς δεξιά καὶ μετὰ ἀπὸ πέντε χιλιόμετρα θὰ συναντήσῃς μιὰ στάνη. Ἐκεῖ θὰ στρίψῃς ἀριστερὰ, κατ' εὐθείαν θὰ στρίψῃς δεξιὰ καὶ στὰ πενῆντα μέτρα θὰ τὸ δῇς. Ἂν δυσκολευθῇς, ῥώτησε καὶ καμμία γιαγιὰ στὸ δρόμο:look:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν παίζεσαι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Απο Ροδο σε ποια νησια των κυκλαδων μπορεις να πας ; Δεν γνωριζω τις τοπικες ακτοπλοικες εταιριες και δεν εχω ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Για όλα αυτά, απλά μπαίνετε σε ένα aggregator με εισιτήρια και βλέπετε όλες τις επιλογές με τιμές. Δεν γράφω συγκεκριμένο μην με περάσετε ότι σας κάνω διαφήμιση, αλλά βρωμάει ο τόπος από δαύτα οπότε θα τα βρείτε πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreaslll

Νεοφερμένος

Ο andreaslll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οι τιμές στους aggregators συνήθως δεν έχουν απόλυτη επαφή με την πραγματικότητα και μας αποπροσανατολίζουν. Αν πατήσετε αγορά σε επόμενο βήμα ενδέχεται να σας περιμένει έκπληξη. Διαβάστε σχετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Για όλα αυτά, απλά μπαίνετε σε ένα aggregator με εισιτήρια και βλέπετε όλες τις επιλογές με τιμές. Δεν γράφω συγκεκριμένο μην με περάσετε ότι σας κάνω διαφήμιση, αλλά βρωμάει ο τόπος από δαύτα οπότε θα τα βρείτε πολύ εύκολα.

συφωνω. πολλες φορες εχει τυχει να το κανω κ εχω μεινει πολυ ικανοποιημενη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ποιο ειναι το καλυτερο μερο της Χαλκιδικης που πρεπει να επισκεφτω και σε ποιο ποδι βρισκεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreaslll

Νεοφερμένος

Ο andreaslll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ποιο ειναι το καλυτερο μερο της Χαλκιδικης που πρεπει να επισκεφτω και σε ποιο ποδι βρισκεται?

Ψηφίζω 2ο πόδι από άκρη σ' άκρη για ηρεμία και χαλάρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μόλις μου είπαν κάτι γνωστοί, ζευγάρι με τρία παιδιά, ότι θα πάνε στην Πάργα για δύο εβδομάδες! Έχουν λέει ένα γνωστό Έλληνα που τους νοικιάζει το σπίτι του. Λοιπόν.
Τι μπορώ να τους προτείνω να κάνουν; Θα πω να πάνε Παξούς, Σύβοτα, Λευκάδα, αλλά έχετε κάποια ιδέα τι άλλο αξίζει να δουν; Κάτι εύκολο, μιας κι είναι με παιδιά. Θα έχουν αμάξι.
Επίσης αυτή θέλει να κάνει και ψώνια: ρούχα, κρέμες, κλπ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Βόλτα για ψώνια και ποτό στην Πρέβεζα. Από τις ομορφότερες πόλεις. Ανάμεσα Πάργα-Πρέβεζα έχει πολλές ωραίες παραλίες. Θα μάθω περαιτέρω και θα σου πω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top