Σε ποια περιοχή μένετε και πόσο ευχαριστημένοι είστε;

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Στα Ανατολικά της Κρήτης! Καλά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κέντρο Αθήνας.

όλα δίπλα,, πολλές συγκοινωνίες, και έχω και ησυχία άμα θελήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πειραιά μένω και πραγματικά τον αγαπώ. Έχουμε καλή συγκοινωνία, πολλά ωραία μέρη για βόλτα (πασαλιμάνι, μικρολίμανο, πειραική κλπ) και εδώ που μένω είναι ήσυχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κορυδαλλό...

...μέσα;;:'(:'(


Μπα όχι, δεν στα είπαν καλά. Εκεί μόνο ήσυχα δεν είναι. Χαμός γίνεται στις φυλακές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μενω στον Πειραια και ειλικρινα,συγκρινοντας την περιοχη μου με αλλες κ αλλες που εχω επισκεπτει,ειναι απο τις καλυτερες που μπορουν να υπαρξουν!:)
Καθαροτερος αερας,θαλασσα να την πιεις στο ποτηρι,εστιατορια και καφετεριες,μαγαζια,συγκοινωνιες και ενα σωρο αλλα μπροστα στα ποδια σου :) Ακομα διατηρουμε κατι το πιο παραδοσιακο,μακρια απο τη βοη της μεγαλουπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ροδος!!Ειμαι πληρως ευχαριστημενη..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Κομοτηνη! Και μου αρεσει πολύ! Ειναι και μικρη για μικρες αποστασεις και έχει και ζωή και πραγματα που δεν υπαρχουν στην υπολοιπη Ελλαδα (λαχματζουν ;-). Λίγο με ενοχλει η αγορα της που ειναι περιορισμενη και δεν έχει και πολλα καταστηματα για μας τους shopping maniac αλλά οκ βολευομαι με οτι υπάρχει :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μένω σε ένα χωριό περίπου 20 λεπτά με το αμάξι από τη Θεσσαλονίκη!!!Δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί μένω σε χωριό,αλλά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,όπου έμενα μέχρι πριν από περίπου 2 χρόνια,ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένος!Βασικά,όσο πιο στο κέντρο τόσο το καλύτερο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια :/:

Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!:PΑλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!:PΑλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!:'(

Γινεται ναι! Ο ΚΑΚΟΣ χαμος:P. Και τον χειμωνα δεν λεω... Αλλα ειναι πολυ δυσκολη η μετακινηση με παγωνιες και χιονια:/:... Στο κεντρο ειναι καλυτερα.. αλλα αυτη την ομορφια δεν την αλλαζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ανοιγω αυτό το θέμα για να δούμε πόσοι και σε ποιό μερος της Αθήνας μένουμε,μπορειτε να αναφερετε αμα σας αρέσει η περιοχή σας και τι προβληματα εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εγω μενω στο Συκάμινο,
στον δήμο Ωρωπού.
Ενταξει, ωραιο μερος ειναι,
τα απαραιτητα τα εχει.
Τι αλλο να ζητησεις???
Το μονο προβλημα
ειναι στο σχολείο
του Χαλκουτσιου
γιατί ακομα λυπουν
καθηγητές για:
Βιολογια
Τεχνολογια
Λογοτεχνία (βεβαια υπαρχει φιλολογος)
Φυσικη
Μαθηματικα (η ταξη μου κανει
μαθηματικα με τον καθηγητη
της πληροφορικης)
Αυτα!!!
Ααα¡¡¡ Εχουμε και προβλημα με
τα λεωφορεία, δεν εχουν βγει
ακομα τα καρτελακια.

Βεβαια αυτα ειναι προβληματα
που πρεπει να καλυφθούν
απο τον δημο.

Τεσπα, πολλα ζηταω. Εδω δεν εχει
φτιαχτει σταση για να καθονται
τα παιδια οταν βρεχει!¡!¡!¡!¡!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top