Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εχμ...αυτες δεν εχουν και μεγαλη διαφορα απο αυτες που εβαλα εγω βρε :P

Κατι αναμεσα απο Ρομπεν των Δασων και εκεινες τις μεταλλικες πανοπλιες που φορουσαν οι ιπποτες και εκαναν κονταρομαχίες ! :P Σακουλιαζουν, και το κατω μερος ειναι μονοκομματο χωρις λιγο σχεδιακι , καμια καμπυλη, ενα σκερτσο. Μην επιμενεις ΔΕ ΤΙΣ ΦΟΡΑΩ ! :P

Απο ΚΕ : δεν ηταν κακες, αλλά οι τελευταιες δε μου αρεσαν και τοσο. Πολυ flashy.
Απο roumana : δε μαρεσαν . Και το γεγονος οτι ειναι μαρκες γνωστες/ακριβες δε μου λεει τπτ.

Θα επανελθω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Τα δύο πρώτα έχουν πλάκα, προσωπικότητα, και ντελικάτο ντηζάιν! Τα τρίτα είναι συμπαθέστατα, θα τα είχα για by the way- παπούτσια, αλλά δε θα πλήρωνα πολλά γι' αυτά... :)

Οι πλατφόρμες γενικά μου αρέσουν μόνο αν είναι πιο παιχνιδιάρικες, αν είναι πολύ κοθόρνια ή σαν γόβες-όπου-απλά-ενώσαμε-το-τακούνι-με-το-πέλμα, δεν αγαπάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


είμαι aσοβαρή, yeah
Αυτο ειναι σαν να πατησε ενα πιατο με φαι. Ή μια μπριζολα φιλετο. :P Και βαζω στοιχημα οτι ετσι οπως ειναι η σολα δε θα ναι ανετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.


Tα θέλω όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν με το "ολα" εννοεις το 1ο απο αριστερα, τοτε συμφωνω :P

Αλλες 2 μποτες χαμηλες, οχι κοινοτυπες :



για πειτε πως σας φαινονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
οι πρώτες είναι ίσως οι χειρότερες ως τώρα (μετά της νεράιδας :P)

οι δευτερες ανησυχώ, αλλα μου αρέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αν πας για σαφαρι με αυτές , την πάτησες

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To 1o ok. To 2o μου πονεσε τα μάτακια ! :P Το 3ο οκ. :) Μα καλα τοσα και τοσα εχει η Nike, αυτο βρηκες ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
και μένα μου αρέσουν οι καουμπόυκες, όπως επίσης και οι ιππασίας. Σε σκούρο καφέ.

Γιατί βάζετε παπούτσια με τόσο ψηλά τακούνια? Καθόλου βολικά και κατ' εμέ αρκετά αντιαισθητικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για πιο casual γούστα


01



02




03




04
εγώ για πιο rock αυτές πάντως θα φόραγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
koue... με απογοητεύεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ξεκιναω με θεμα παπουτσια και μερικες γυναικειες μπότες μια και ειναι επικαιρο :


Αδιάφορες.
Δεν μου αρέσουν καθόλου.
Αυτές έχουν στυλάκι αν και δεν θα τις φορούσα!

Άθλιες.

Άθλιες πάλι.:P
2 παρομοιες χάρλει , τις βαζω μαζι :


Μόνο για easy riders.
Κατι πιο κλασσικο :


Λυπήσου μας.:hehe:


Πες ότι κάνεις πλάκα.


Για βραδιά σε disco party ή απόκριες.:P

Το σχέδιο χάλια, το χρώμα ωραίο.
Χαριτωμένη αυτή.

(επιφυλάσσομαι για το ασημί...)
ΟΧΙ.
Όχι πάλι.

Δεν μου αρέσει καθόλου.

No comments.

Eγώ προτιμώ τα παρακάτω:

Πολύ στυλάτες.

και ειδικά αυτές:inlove::
Χαριτωμένες.
και αυτές (με διαφορετικό όμως τακούνι):
Θέλω να τις πάρω!

Το ομοιόμορφο της πλατφόρμας δεν με ενθουσιάζει πολύ.

Δεν μου αρέσουν τα αθλητικά in general!
Όχι.

Όχι.

Τα αθλητικά είπα, δεν μου αρέσουν!

Τα μποτάκια μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.


Tα θέλω όλα!
Μ' αρέσει που δηλώνεις και Ολυμπιακός :P
Την τέρμα δεξιά την θεωρώ απαίσια πάντως. Οι υπόλοιπες είναι οκ, όχι κάτι ουάου, με εξαίρεση το πρώτο και 4ο ζευγάρι που μου αρέσουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
koue... με απογοητεύεις :P

μα δεν είπα ότι μου αρέσουν :P
είναι απλά ένα άλλο εντελώς στυλ
το στυλ που μου αρέσει εμένα το έβαλα στο προηγούμενο ποστ μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top