Χρησιμοποιείτε συχνά webcam;

Χρησιμοποιείτε σύχνα webcam;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Συχνά

    Ψήφοι: 6 23.1%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 16 61.5%
  • Δεν έχω webcam

    Ψήφοι: 3 11.5%
  • Δεν έχω webcam αλλά θέλω να αγοράσω

    Ψήφοι: 1 3.8%

Flo92

Νεοφερμένος

Η Flo92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ναι έχω και την χρήσιμοποιώ παρα πολλυ συχνά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μέχρι πρόσφατα δεν την είχα εγκατεστημένη. Τώρα τη χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα, μιλάω μ' ένα φίλο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θέλω να πάρω μια κάμερα για τον υπολογιστή. Κυρίως για skype να έχω επικοινωνία με τον αδερφό μου και από εκεί.

Θέλω να κάνω μια έρευνα αλλά είπα να ξεκινήσω από εδώ. Δεν έχω καμία απολύτως ιδέα όσον αφορά αυτό το θέμα.

Χρειάζομαι και μικρόφωνο στον σταθερό; Ή όχι; :/:
Επίσης, τι κάμερα να ζητήσω; δηλαδή στο μαγαζί που θα πάω για να δω, να αναφέρω μόνο την χρήση; ή πάει ανάλογα και με την μάρκα του υπολογιστή;
Μπορώ να την εγκαταστήσω μόνη; Χρειάζεται να εγκαταστήσω και τίποτα άλλο αργότερα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Θέλω να πάρω μια κάμερα για τον υπολογιστή. Κυρίως για skype να έχω επικοινωνία με τον αδερφό μου και από εκεί.

Θέλω να κάνω μια έρευνα αλλά είπα να ξεκινήσω από εδώ. Δεν έχω καμία απολύτως ιδέα όσον αφορά αυτό το θέμα.

Χρειάζομαι και μικρόφωνο στον σταθερό; Ή όχι; :/:
Επίσης, τι κάμερα να ζητήσω; δηλαδή στο μαγαζί που θα πάω για να δω, να αναφέρω μόνο την χρήση; ή πάει ανάλογα και με την μάρκα του υπολογιστή;
Μπορώ να την εγκαταστήσω μόνη; Χρειάζεται να εγκαταστήσω και τίποτα άλλο αργότερα; :hmm:
Πήγα το καλοκαίρι σε ένα πολυκατάστημα, πήρα μία γύρω στα 13 ευρώ (αν θυμάμαι καλά), είχε και φθηνότερες βέβαια, την εγκατέστησα στον υπολογιστή με το CD που είχε μέσα, και δουλεύει μια χαρά με δικό της ενσωματωμένο μικρόφωνο, και είσοδο στο USB, πολύ απλά τα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πήγα το καλοκαίρι σε ένα πολυκατάστημα, πήρα μία γύρω στα 13 ευρώ (αν θυμάμαι καλά), είχε και φθηνότερες βέβαια, την εγκατέστησα στον υπολογιστή με το CD που είχε μέσα, και δουλεύει μια χαρά με δικό της ενσωματωμένο μικρόφωνο, και είσοδο στο USB, πολύ απλά τα πράγματα..

Αα, μάλιστα. Ωραία, εύκολο ακούγεται. Το περίμενα πιο δύσκολο.Σε ευχαριστώ πολύ. =)
Θα παω και θα το ψάξω και βλέπουμε από εκεί και πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
έχω μια που είναι ενσωματωμένη στο λαπτοπ και τη χρησιμοποιώ πότε πότε στο μσν όποτε θέλουμε να κάνουμε χαβαλέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω ούτε σκοπεύω ποτέ να αγοράσω. Γενικά δε δείχνω καθόλου καλά σε φωτογραφίες και βίντεο. :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ο Τίτλος είναι σαφής...Εχετε Web camera ?
Ναι, αλλά έχω να την χρησιμοποιήσω μερικά χρόνια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
έχω μια που είναι ενσωματωμένη στο λαπτοπ και τη χρησιμοποιώ πότε πότε στο μσν όποτε θέλουμε να κάνουμε χαβαλέ. :P
Αυτό basically. Και πάλι, την αποφεύγω συνήθως για λόγους privacy. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έχω webcam και τη χρησιμοποποιώ μόνο όταν μιλάω στο msn με την αδερφή μου που μένει σε άλλη πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχω webcam και την χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα στο skype.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχω webcam αλλα δεν την χρησιμοποιω τοσο συχνα λογω κυριως της ποιοτητας(χαμηλος φωτισμος στο δωματιο)
ο μονος λογος να την χρησιμοποιήσω ειναι αμα μιλαω με την αδερφη μου στη θεσσαλονικη...


σε οτι αφορα το skype δεν με αρεσει τοσο νιωθω λιγο αβολα,προτιμω απλα να παρω ενα τηλέφωνο το ατομο που επιθυμω να μιλησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έχω, αλλά δε τη χρησιμοποιώ και τόσο συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
yy.Καθε μερα,παλι καλα που ειναι και η καμερα και αντικαθιστα λιγες στιγμες μοναξιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω παντως νιωθω ψιλοαβολα με την καμερα ορισμενες στιγμες χανεις την απλα που εχεις πισω απο την ψυχρότητα του πληκτρολογιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top