Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχεις 64bit ή 32bit;

Συμβουλή: Αν έχεις και καλά utilities που καλά αφαιρούν (unistall) ένα πρόγραμμα καλύτερα, πέταξε τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχεις 64bit ή 32bit;

Συμβουλή: Αν έχεις και καλά utilities που καλά αφαιρούν (unistall) ένα πρόγραμμα καλύτερα, πέταξε τα.
32bit
Τι utilities να (μην) έχω;

Edit: Πέρασα αυτό που είχε στο λινκ αλλά δε διορθώθηκε το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κατέβασε αυτό που σου έδωσα, πιθανόν αφαιρέθηκε από το PC κάποιο package
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν τα έχω κάνει όλα σωστά τότε βρήκα αυτό αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει...

Η δημιουργία περιβάλλοντος ενεργοποίησης για το "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" απέτυχε. Δεν ήταν δυνατή η εύρεση της εξαρτημένης συγκρότησης Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.30729.1". Για την αναλυτική διάγνωση χρησιμοποιήστε το sxstrace.exe.
Σημαίνει αυτό:

"Activation context generation failed for "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe". Dependent Assembly <ASSEMBLY IS MENTIONED HERE> could not be found. Please use sxstrace.exe for detailed diagnosis."

Ψάχτο έτσι στο google. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κατέβασε αυτό που σου έδωσα, πιθανών αφαιρέθηκε από το PC κάποιο package
Το κατέβασα, το έβαλα αλλά τίποτε, συνεχίζει να μην ανοίγει...

Απ όσο κατάλαβα αφορά τα Microsoft Visual C++
Αν βοηθάει καθόλου στον Η/Υ είναι εγκατεστημένα αυτά


Εdit: Τώρα το πρόσεξα:

Η δημιουργία περιβάλλοντος ενεργοποίησης για το "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" απέτυχε. Παρουσιάστηκε σφάλμα στο αρχείο διακήρυξης ή πολιτικής "" στη γραμμή . Η έκδοση ενός στοιχείου που απαιτείται για την εφαρμογή έρχεται σε διένεξη με την έκδοση άλλου στοιχείου το οποίο είναι ήδη ενεργό. Τα στοιχεία που έρχονται σε διένεξη είναι:. Στοιχείο 1: C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_microsoft.vc90.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.4148_none_5090ab56bcba71c2.manifest. Στοιχείο 2: C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_microsoft.vc90.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.1_none_e163563597edeada.manifest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συμβουλή: Αν έχεις και καλά utilities που καλά αφαιρούν (unistall) ένα πρόγραμμα καλύτερα, πέταξε τα.

μπααα

βαλε revo uninstaller free και βγαζε ολα τα προγραμματα απο εκει
εγω ετσι κανω,,πολυ πιο συντομο απο τη ατελειωτη λιστα των win και με βαθια απεγκατασταση,,βγαζει πραγματικα reigstry εγγραφες και αρχεια,,που με την σκετη απεγκατασταση δεν βγαινουν ποτέ

οποτε αυτο τουλαχιστον,,ναι κανει δουλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Noμίζω ότι μου χάκαραν το msn. Βγαίνει η επιλογή ότι πρέπει να δώσω κάποια στοιχεία:
It looks like someone else might be using your account

To help you—and only you—get back into [e mail μου], we need to verify that it's yours.

Bάζω μερικά στοιχεία και δεν γίνεται τίποτα. ;Hρθε η ώρα να το κλάψω το msn;
Αν και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου παρά μόνο για τα e mails.. Επίσης δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Noμίζω ότι μου χάκαραν το msn. Βγαίνει η επιλογή ότι πρέπει να δώσω κάποια στοιχεία:
It looks like someone else might be using your account

To help you—and only you—get back into [e mail μου], we need to verify that it's yours.

Bάζω μερικά στοιχεία και δεν γίνεται τίποτα. ;Hρθε η ώρα να το κλάψω το msn;
Αν και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου παρά μόνο για τα e mails.. Επίσης δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο.

Εμένα μου είχαν χακάρει το πρώτο hotmail,και δεν μπόρεσα να ξαναμπώ έκτοτε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν χακάρει το πρώτο hotmail,και δεν μπόρεσα να ξαναμπώ έκτοτε :(
Όλα τα είχαμε,αυτό μας έλειπε. :/: Μου είπαν πάντως ότι θα επαξεργαστούν την αίτηση μου. [σωθήκαμε τώρα :hehe:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top