Σκηνή ή σουίτα;

Μου αρέσει να κάνω διακοπές....

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 100)
  • Μόνο σε πολυτελή ξενοδοχεία με όλες τις ανέσεις μου

    Ψήφοι: 18 18.0%
  • Σε ξενοδοχεία ή ενοικιαζόμενα πιο οικονομικά

    Ψήφοι: 45 45.0%
  • Με την σκηνή μου όπου λάχει

    Ψήφοι: 26 26.0%
  • Συνήθως ακολουθώ αυτό που θέλουν οι πολλοί

    Ψήφοι: 11 11.0%

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σουίτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Προ γάμου, άνετα σκηνή....
Μετά γάμου, άνετα σουίτα.... :pardon:
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
ε μια σουίτα δε θα με χαλούσε καθόλου!:lol:
μου αρέσει να υπάρχει άνεση στις διακοπές χωρίς υπερβολές με πολυτέλειες και περιττα έξοδα.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Σκηνή μέσα σε σουίτα για να έχω και τις δυο επιλογές. Problem Solved.
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
1. Φόρτωμα σε σπίτι φίλων
2. Σκηνή
3. Airbnb/ενοικιαζιόμενο

Σουίτα ή και απλό δωμάτιο σε μεγάλο ξενοδοχείο ούτε για αστείο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,313 μηνύματα.
Σκηνή και με παλιοπαρεα. Τι ξενοδοχεία και σουίτες ρε.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,313 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
σε σουίτα έχω μείνει, σε σκηνή όχι ποτέ
οπότε θα πω σκηνή έτσι για εμπειρία
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Σκηνή, αλλά κάτω από σκιά.
:adventure::fish2:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,237 μηνύματα.
Σε σκηνή δεν έχω μείνει ποτέ, δε νομίζω να μου αρέσει, αλλά θα ήθελα να το δοκιμάσω για την εμπειρία.
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σε σκηνή δεν έχω μείνει ποτέ. Φοβάμαι λίγο για να είμαι ειλικρινής.Αλλά θα το δοκίμαζα.
Προτιμώ σίγουρα τις ανέσεις της σουίτας ενός ξενοδοχείου.
 

Τodoroki

Νεοφερμένος

Η Τodoroki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Με σκηνή πήγαινα για αρκετά χρόνια σε πιο μικρή ηλικία και με μεγάλη παρέα πλέον ενοικιαζόμενα να βγει και πιο οικονομικά και λίγοι και καλοί ετσι και αλλιώς λίγες μέρες άδεια παίρνεις να κάτσεις να ξεκουραστείς
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Σουίτα. Δεν θέλω δυσάρεστες εκπλήξεις με ζουζούνια και φιδια
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Σουίτα, όπως μου πρέπει, πλεμπαίοι. Το χω κανει και θα το ξανακανω.

Ο άνθρωπος πρέπει να τα σκάει στην σουιτάρα και σε φαγητάρες στο ταξίδι. Να τρωει σα ζωο και να κοιμαται σα ζωο, όχι να γυριζει πιο κουρασμενος απ οτι εφυγε προκειμενου να πει οτι εκανε κατι.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 823 μηνύματα.
έχετε δίκιο πως το ξενοδοχείο έχει κάποιες ανεσεις. Η επαφή όμως με τη φύση ξεκουράζει και την ψυχή, όχι μόνο το σώμα, για μένα. Εντάξει εμείς είμαστε η boomer γενιά, που καναμε πολύ διακοπές σε αντίσχοινα. Αλλά ακόμη, εγώ θέλω το μεσημερι πχ να πάρω την ψάθα και να αράξω κάτω από ένα πεύκο. Ή τη νύχτα ν ακούω απ το αντισχοινο το κύμα και τον αέρα... με τρελλαίνει!:angel:
Αλλά δεν μπορώ, το καμίνι της σκηνής που την πιάνει ο ήλιος!
Και, αν εξαιρεσουμε κάποιο πανακριβο κάμπινγκ της Χαλκιδικής, τα άλλα νομίζω πως είναι πιο οικονομικά από δωμάτια. Εκτός αν έχεις τροχόσπιτο, ρεύμα, πλυντηριο κλπ, επομένως ανεβαίνει η ταρίφα. Δεν επιμένω όμως, δεν το έχω ψάξει. Ναι, με όλα αυτά, είναι ταλαιπωρία να κουβαλήσεις όλο το νοικοκυριό!
Εγώ όταν λέω σκηνή, εννοώ αντισχοινο και σλιπιν μπαγκ
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
ας δώσουμε την σωστή σημασία στο διαζευκτικό ήτα.
Εάν αποπειραθούμε στην σκηνή να έχουμε ανέσεις σουίτας, θα υπάρξει πρόβλημα. Άσχημο.
Εάν πάλι η σουίτα τύχει να έχει ανέσεις σκηνής, μιλάμε για τραγωδία
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Τη μέρα σκηνή , το βράδυ δωμάτιο :happy:
Η σκηνή για να βολοδέρνεις όλη τη μέρα , το δωμάτιο για τις ανέσεις.
Σουίτα δεν θα σκάσω κιόλας να είχα.
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Τη μέρα σκηνή , το βράδυ δωμάτιο :happy:
Η σκηνή για να βολοδέρνεις όλη τη μέρα , το δωμάτιο για τις ανέσεις.
Σουίτα δεν θα σκάσω κιόλας να είχα.
για κάποιο λόγο σε άλλο κωμικοτραγικό κωμειδύλλιο αναφερόμουν. Όμως και το πιτόγυρο με απ' όλα ωλλ τάιμ κλάσσικ. Βέβαια η σκηνή έχει φάση για διανυκτέρευση κυρίως. Για ελεύθερο κάμπινγκ μιλώντας και μόνο. Στις ελαχιστότατες μεριές όπου είναι πλέον εφικτό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top