Πού είναι τα Dr. Martens μου...;

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Που λέτε...
Θα έχει 4-5 μήνες που μου έχει γίνει έμμονη ιδέα να βρω Dr. Martens.
Δεν θέλω τα κλασσικά αρβυλάκια που συνήθως φέρνουν τα μαγαζιά, αλλά mary jane και πιο συγκεκριμένα τα Zoe.
Βρίσκω διάφορα e-shops, αλλά στέλνουν μόνο Αμερική.
Υπάρχει τρόπος να τα πάρω, μέσω υπηρεσιών σαν την Aramex, αλλά κοστίζει αρκετά και δε λέει να πληρώσω μια περιουσία μόνο για ένα ζευγάρι παπούτσια. :|

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιο μαγαζί Αθήνα/Θεσσαλονίκη που να φέρνει Dr. Martens για να μου πει όνομα, τηλέφωνο, διεύθυνση, κάτι τέλος πάντων, για να ρωτήσω αν υπάρχουν εδώ. :D

Υποθέτω πως κάποιος θα είναι αντιπρόσωπος στην Ελλάδα, αλλά όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα κάτι στον Mr. Google. :worry:

Αυτά που λέτε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα... εποχές γυμνασίου... :)

Αν και τα θεωρώ εγκληματικά για το στύλ μιας γυναίκας, μπορώ να σου στείλω ένα ζευγάρι μεταχειρισμένα νο44... αν τα βρώ!(όχι τα zoe,τα κλασσικά αντρικά):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μιλάς γενικά για τα Dr. Martens ή για τα Zoe; :)

Σε ευχαριστώ για την προσφορά, αλλά δεν θα έλεγα ότι με ενδιαφέρουν ανδρικά σε νο 44, ακόμα... :lol: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Φυσικά δεν είχα τα zoe (αν και όπως τα βλέπω, τα zoe πάνω μου θα έκαναν πάταγο) :hehe:
Είχα αυτά.

Αθάνατα παπούτσια πάντως.Αν το μετανιώσεις εδώ είμαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ahm... Μπα... Δε νομίζω να μου πάνε και πολύ, αν και κάποτε είχα περάσει από τη φάση των Wehrmacht... :P
Πράγματι είναι αθάνατα παπούτσια τα Dr. Martens.
Είχα κάποια άλλα Mary-Jane κάποτε και άντεχαν αδιαμαρτύρητα όλα μου τα βασανιστήρια... :P

Θα με ενδιέφεραν και κάτι αυτά, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πως λέγονται...







Σέλω τα παπουτσάκια μουυυυυυ!!!




Υ.Γ.: Τρομερό τραγούδι το «Δανεικές Προσευχές»... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliceness

Νεοφερμένος

Η aliceness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
άσχετα από όλα αυτά βρε παιδιά εγώ ψάχνω να βρω αυθεντικά doc.martens απλά μαύρα και δη βρίσκω πουθενά!! μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω ?? (μένω αθηνα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Με τίποτα μην πας στο μοναστηράκι, δεν έχει αυθεντικά. Επίσης να υπολογίζεις ότι τα αυθεντικά κάνουν 100 ευρώ και πάνω, υπάρχουν κι εξαιρέσεις σπάνιες όμως. Εγώ τα δικά μου τα είχα πάρει πριν 5 χρόνια από ένα κατάστημα με στρατιωτικά είδη και υποδήματα (στο Παγκράτι αν θυμάμαι καλά, λυπάμαι πέρασαν χρόνια δεν θυμάμαι) και έχω περπατήσει άπειρα χιλιόμετρα, τα έχω αλλάξει κορδόνια 1000 φορές, έχουν σκιστεί και τα έχω ράψει αλλά κρατούν καλά και τα λατρεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω που θελω wermacht με μεγαλη σολα που θα βρω που ακουσα οτι σταματισαν να παραγωνται;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
https://di1.shopping.com/images1/pi/..._Dr+Martens+Dr+Martens+Women+s+14+Eye+Zip.jpg

Αυτά που μπορώ να τα βρω??Και να μην κανουν μια περιουσια???:hmm:

A εσυ εισαι προχωρημενη!!! Τα θες και σε λουστρινι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
A εσυ εισαι προχωρημενη!!! Τα θες και σε λουστρινι:P

Οχιιι...δεν μου αρεσουν σε λουστρινι...το σχημα, μεγεθος, υψος, μακρος, φαρδος μου αρεσει...εκτος απο το λουτρινι...:P

Που θα τα βρω ορε παιδακια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
https://di1.shopping.com/images1/pi/..._Dr+Martens+Dr+Martens+Women+s+14+Eye+Zip.jpg

Αυτά που μπορώ να τα βρω??Και να μην κανουν μια περιουσια???:hmm:

Είχα πάρει ακριβώς τα ίδια πριν 2-3 χρόνια αλλά από την Αυστρία...:/:
Στην Ελλάδα έχουν σε πολλά μαγαζιά martens αλλά είναι υπο αμφισβήτηση η αυθεντικότητα τους (βλ. μοναστηράκι, βικτώρια, κτλ). Το να τα αγοράσεις από το internet παίζει σαν ιδέα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είχα πάρει ακριβώς τα ίδια πριν 2-3 χρόνια αλλά από την Αυστρία...:/:
Στην Ελλάδα έχουν σε πολλά μαγαζιά martens αλλά είναι υπο αμφισβήτηση η αυθεντικότητα τους (βλ. μοναστηράκι, βικτώρια, κτλ). Το να τα αγοράσεις από το internet παίζει σαν ιδέα;;

Παίζει σαν επιλογή. Αρκεί να μην ανέβει πολύ η τιμή με τα μεταφορικα. Αν και θα ηθελα να τα δοκιμασω να δω πως ειναι στο ποδι μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ε, τότε πας σε ένα μαγαζί (ακόμα και αν δεν είσαι σίγουρη αν είναι μαϊμού) και τα δοκιμάζεις. Θεωρητικά δεν θα έχουν διαφορά σαν σουλούπι με τα αυθεντικά...τα δοκιμάζεις, τσεκάρεις τι νούμερο θέλεις και τα παραγγέλνεις απ'το νετ. ;):)
Για τα μεταφορικά δεν έχω ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ε, τότε πας σε ένα μαγαζί (ακόμα και αν δεν είσαι σίγουρη αν είναι μαϊμού) και τα δοκιμάζεις. Θεωρητικά δεν θα έχουν διαφορά σαν σουλούπι με τα αυθεντικά...τα δοκιμάζεις, τσεκάρεις τι νούμερο θέλεις και τα παραγγέλνεις απ'το νετ. ;):)
Για τα μεταφορικά δεν έχω ιδέα...

Αυτό θα κάνω...:)


υ.γ: τελειο αβαταρ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πλέον που μπορώ στην Αθήνα να βρω και σε τι τιμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπορείς να βρεις στο κέντρο σίγουρα. Θεμιστοκλέους, Μοναστηράκι, Εξάρχεια κτλ...

Οι τιμές ξεκινάνε από 120.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σοβαρά;
120; wtf


Από εδώ θα είναι μούφα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λέει ότι η τιμή του καταλόγου είναι όντως 120 ευρώ. Αλλά κάνουν κάποιου είδους έκπτωση. Έχεις ξαναψωνίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top