Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως, και το τζατζικακι μου το τρωω, και φλερταρω (με το φιλο μου συνηθως) και σκοραρω(μονο με τον φιλο μου!:P) Ουτε μονη μου νιωθω, και φιλου εχω.

Πειρατη, γιατι θεωρεις οτι η σεξουαλικη σχεση αποκλειει τη φιλια? Αφου λες οτι εχεις ανθρωπους που αγαπας και περνας ολη σου τη ζωη μαζι, γιατι νομιζεις οτι ενας απο αυτους δεν θα μπορουσε να ειναι και η κοπελα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όταν είσαι μόνος μπορείς να φας χωρίς τύψεις σκορδαλιά, τζατζίκι, παστουρμά... :)


Πλάκα στην πλάκα... ευτυχώς που τρελαινόμαστε και οι δύο για τζατζίκι!!!!:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πειρατη, γιατι θεωρεις οτι η σεξουαλικη σχεση αποκλειει τη φιλια? Αφου λες οτι εχεις ανθρωπους που αγαπας και περνας ολη σου τη ζωη μαζι, γιατι νομιζεις οτι ενας απο αυτους δεν θα μπορουσε να ειναι και η κοπελα σου?
Τι εννοείς δηλαδή;
Γιατί δεν υπάρχει λόγος. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ομολογώ οτι δεν το κατάλαβα.....
Εχω δεύτερη ευκαιρία;:confused:

Στο τελευταίο συμφωνώ απόλυτα.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο τελευταίο συμφωνώ απόλυτα.......:)

Είσαι σίγουρος οτι συμφωνεις; Είπε "και το αντίστροφο" ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γεια σου ρε Μισελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Φυσικά και συμφωνώ απόλυτα και στο αντίστροφο.
Το θέμα όμως δεν είναι αν μπορείς, αλλά αν θέλεις.
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φυσικά και συμφωνώ απόλυτα και στο αντίστροφο.
Το θέμα όμως δεν είναι αν μπορείς, αλλά αν θέλεις.
:):)

Το "δεν θέλω" απο το "δεν μπορώ" τα χωρίζει μια πολύ, πολύ λεπτή γραμμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
δεν είναι κακό να είσαι μόνος! :)
είναι ωραίο να βγαίνεις και με τους φίλους σου και να νοιώθεις ελέυθερος να κάνεις ότι θέλεις! όχι οτι δε μπορείς να κάνεις οτι θέλεις όταν δεν είσαι μόνος σου αλλά μερικές φορές δε γίνεται..

όπως και νάχει κάθε εμπόδιο σε καλό :)
και κάθε φάση ζωής έχει τις χάρες της :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το "δεν θέλω" απο το "δεν μπορώ" τα χωρίζει μια πολύ, πολύ λεπτή γραμμή...
Δεν καταλαβαίνω πως την ορίζεις εσύ τη λεπτή γραμμή.
Εγώ νομίζω οτι στην προκειμένη περίπτωση, το δεν θέλω είναι εντελώε διαφορετικό από το δεν μπορώ.
Αλλωστε το δεν μπορώ, αδυνατώ να το προσδιορίσω ακριβώς.
Οταν σου δίνονται ευκαιρίες να μπεις σε μια σχέση, αλλά εσύ επιλέγεις να μην μπεις, είναι δεν θέλω.
Είναι καθαρά θέμα επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μ' αρέσει όταν είμαι μόνη να κάνω αποτρίχωση όταν το θέλω ΕΓΩ!!!
Αν το θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μη "θελει" , επειδη ξερει οτι δε μπορει. :|
Και το αντιστροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μη "θελει" , επειδη ξερει οτι δε μπορει. :|
Και το αντιστροφο.
Ναι, μπορεί. Είναι πολύ πιθανό να συμβαίνει αυτό με κάποιους.
Πάντως όχι με μένα.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω πως την ορίζεις εσύ τη λεπτή γραμμή.
Εγώ νομίζω οτι στην προκειμένη περίπτωση, το δεν θέλω είναι εντελώε διαφορετικό από το δεν μπορώ.
Αλλωστε το δεν μπορώ, αδυνατώ να το προσδιορίσω ακριβώς.
Οταν σου δίνονται ευκαιρίες να μπεις σε μια σχέση, αλλά εσύ επιλέγεις να μην μπεις, είναι δεν θέλω.
Είναι καθαρά θέμα επιλογής.

Η Χακούνα μίλησε για μια σωστή και υγιή σχέση. Μπορεί να μην θέλεις να μπεις γενικώς σε σχέση, επειδή ξέρεις οτι δεν μπορείς να είναι αυτή η σχέση σωστή και υγιής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η Χακούνα μίλησε για μια σωστή και υγιή σχέση. Μπορεί να μην θέλεις να μπεις γενικώς σε σχέση, επειδή ξέρεις οτι δεν μπορείς να είναι αυτή η σχέση σωστή και υγιής.
Μπορεί....
Μπορεί επίσης να μη θέλεις να μπεις γιατί απλά δεν θέλεις.....:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πες μας και κανένα θετικό της μη σχέσης Καπιτάν εσύ που έχεις doctorat στο θέμα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Να τον προλαβω;
"το μεγαλυτερο θετικο του να μην εχεις σχεση ειναι οτι δεν εχεις σχεση. Χρειαζεται κατι παραπανω;:confused: "
Με το ζορι κρατιεμαι να μην ανοιξω ολοκληρο debate.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να τον προλαβω;
"το μεγαλυτερο θετικο του να μην εχεις σχεση ειναι οτι δεν εχεις σχεση. Χρειαζεται κατι παραπανω;"
Με το ζορι κρατιεμαι να μην ανοιξω ολοκληρο debate.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1) κάνεις καμάκι χωρίς να αγχώνεσε
2)διατηρείς βρώμικο ή καθαρό το σπίτι και δεν σου λέει κανείς τίποτα
3) κάνεις ότι γουστάρεις στο σπίτι σου
4)δεν αγχώνεσε το τι θα φάς
5)κουβαλάς όποια παρέα και όπους θές χωρίς να σε νοιάζει η μουρμούρα κανενώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν γινεται, μερικα πραγματα μου φαινονται τοσο παραλογα που αν μιλησω θα ακουστει σαν προσωπικη επιθεση...
Και προσβάλλεται και εύκολα ο πειρατής, οπότε καλύτερα μην μιλήσεις. Εγώ μια φορά προσπαθούσα επι 2 ώρες και δεν, στο τέλος προσβλήθηκε κιόλας οπότε δεν το επιχείρησα ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top