Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πήρα κι εγώ μια παρόμοια, αλλά σε μαύρο χρώμα! Και θέλω να πω οτι ήταν έρωτας κεραυνοβόλος :inlove:, αν και η αλήθεια είναι πως γυρόφερνα μια μπλε ριγέ.


με γεια! οχι να το παινευτω, αλλα ολοι τα καλυτερα λενε για την παντελονα :D
λογω των εκπτωσεων, αγορασα ενα παρομοιο με αυτο τζιν για τον χειμωνα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ παρήγγειλα ένα κορμάκι σε τέτοιο στυλ που είναι για όλες τις εποχές! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Το Asos είναι καλο;
Έχω διαβάσει πολλες κριτικές. Οι περισσότερες είναι καλές. Φοβάμαι να αγοράζω από ξένα σαΐτα εκτός αν πρόκειται για e-bay.
Τηρούν το χρόνο παράδοσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Nαι έχω παραγγείλει ξανά από ASOS, τηρείται και ο χρόνος παράδοσης και τα δωρεάν μεταφορικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
με γεια! οχι να το παινευτω, αλλα ολοι τα καλυτερα λενε για την παντελονα :D
λογω των εκπτωσεων, αγορασα ενα παρομοιο με αυτο τζιν για τον χειμωνα:

Ευχαριστώ! Λογικό να λένε τα καλύτερα, αφού είναι πανέμορφη! <3

Τέτοιο παντελόνι πήρα κι εγώ στις προηγούμενες εκπτώσεις, γενικά τα μαύρα παντελόνια τα έχω πολύ σε εκτίμηση και όποτε βρίσκω κανένα σε έκπτωση αγοράζω χωρίς δεύτερη σκέψη :P.
Εγώ παρήγγειλα ένα κορμάκι σε τέτοιο στυλ που είναι για όλες τις εποχές! <3

Κλασικό, κομψό και βολικότατο! Κάποτε είχα κι εγώ τέτοια κορμάκια και τα φορούσα συνέχεια. Πλέον για κάποιο ανεξήγητο λόγο αποφεύγω τα κορμάκια :hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κλασικό, κομψό και βολικότατο! Κάποτε είχα κι εγώ τέτοια κορμάκια και τα φορούσα συνέχεια. Πλέον για κάποιο ανεξήγητο λόγο αποφεύγω τα κορμάκια :hmm:.
Ο λόγος είναι ίσως επειδή δεν βολεύουν :P μπαίνουν μες στον κώλο, όταν έχουν έστω και smile neckline, λίγο χαμηλό να είναι και θέλει συνέχεια adjustments. Με εκνευρίζουν φουλ τα κορμάκια, εκτός από αυτά που φορούσα παλιά στο μπαλέτο γιατί εκείνα ήταν σα σωβράκα της γιαγιάς από πίσω χιχι.

την έχω λατρέψει λίγο :inlove:

Τρελαίνομαι για κόψιμο και στιλ, αλλά εγώ την αλήθεια μου θα την πω, αυτό το χρώμα μου θυμίζει διάρροια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για κόψιμο και στιλ, αλλά εγώ την αλήθεια μου θα την πω, αυτό το χρώμα μου θυμίζει διάρροια.


σε βρισκω λιγο υπερβολικη, θα ελεγα οτι θυμιζει το χρωμα της αμμου :P αλλα γουστα ειναι αυτα. παντως σε αλλα χρωματα εχανε κατι σε στυλ, το συγκεκριμενο χρωμα ηταν που εκανε το παντελονι να ξεχωριζει η αληθεια ειναι.

Εγώ παρήγγειλα ένα κορμάκι σε τέτοιο στυλ που είναι για όλες τις εποχές! <3


εχει παρα πολυ ωραιο κοψιμο! αλλα δυστυχως ειναι για συγκεκριμενους σωματοτυπους. το συγκεκριμενο εχει αρκετα βαθυ ντεκολτε, συνεπως αν εχεις λιγο παραπανω στηθος, το αποτελεσμα μετριαζεται (στα δικα μου ματια τουλαχιστον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ο λόγος είναι ίσως επειδή δεν βολεύουν :P μπαίνουν μες στον κώλο, όταν έχουν έστω και smile neckline, λίγο χαμηλό να είναι και θέλει συνέχεια adjustments. Με εκνευρίζουν φουλ τα κορμάκια, εκτός από αυτά που φορούσα παλιά στο μπαλέτο γιατί εκείνα ήταν σα σωβράκα της γιαγιάς από πίσω χιχι.


Επίσης, με εκνευρίζει όταν το κορμάκι "φαίνεται" απο το παντελόνι, ξέρεις, όταν τραβιέται προς τα πάνω και φαίνεται το δέρμα που "κόβει" στα δύο. Δεν έχω ανάλογη φωτό να σου δείξω, ελπίζω να κατάλαβες :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φορεσει ποτε κορμακι, τοσο βολικο ειναι? Δεν βρισκω τον λογο για να αγορασω καποιο :hmm:
Ηταν να μην παω βολτα στα μαγαζια παντως. Αγορασα αυτο το ολοσωμο μαγιοοο! Γενικα φετος δεν εβρισκα μπικινι που να μου αρεσε και χρειαζομουν ενα καινουριο μαγιο οποτε βρηκα αυτο και το ερωτευτηκα.


Δεν εχει αλλες φωτος αλλα η πλατη ειναι ανοιχτη και στο πλαι εχει κοψιματα και ειναι πολυ cute :happy: Βεβαια νιωθω λιγο περιεργα γιατι ειναι απο αυτα που στους γοφους ανεβαινουν προς τα πανω και γενικα δεν εχω ξαναφορεσει ολοσωμο αλλα νταξ. Αν το βαλω μια δυο φορες θα το συνηθισω,ελπιζω :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Είχα ψωνίσει πρόσφατα από το asos αυτό το jean. Γενικά δεν είμαι τρελός φαν των jeans αλλά τα μαύρα είναι η αδυναμία μου. :redface:
Πήρα επίσης αυτό το απλό t-shirt.
Έχω ακόμη μερικά κατά νου, αλλά δεν υπάρχει σάλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είχα ψωνίσει πρόσφατα από το asos αυτό το jean. Γενικά δεν είμαι τρελός φαν των jeans αλλά τα μαύρα είναι η αδυναμία μου. :redface:
Πήρα επίσης αυτό το απλό t-shirt.
Έχω ακόμη μερικά κατά νου, αλλά δεν υπάρχει σάλιο.

To τζιν ειδικά πολύ ωραίοο! Πέρσι έψαχνα σαν τρελή μαύρο τζιν με σκισιμο στα γόνατα,τελικά δεν βρήκα ποτε και πήρα ένα παλιό και το έσκισα εγώ :redface: :hehe:
Είναι καλά αυτά τα online shops όπως το asos αλλά δεν ξέρω... προσωπικά θέλω παντα να νιώθω την υφή του ρούχου και το ύφασμα πριν αγοράσω κάτι, είμαι περίεργη σ’αυτα και μερικες υφές δεν μ’αρεσουν καθόλου :redface: Όπως επίσης αν δεν τα δοκιμασω πάνω μου, δεν ξέρω αν θα μου κάθονται καλά και μετά θα πρέπει να μπω σε διαδικασία να τα επιστρέψω. Έχω βρει πολλά χαριτωμένα online shops αλλά διστάζω γι’αυτους τους λόγους :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Το τζιν το'χω λατρέψει :inlove:
Πάντως ναι ρε συ, κι εγώ θέλω να τα δοκιμάζω αλλά συνήθως δεν βρίσκω ρούχα που να μου κάθονται όπως θέλω σε μαγαζιά εδώ ΚΑΙ να μου αρεσουν σαν ρουχα :/:
Επειδή είμαι αρκετά ψηλός κι έχω "μεγαλες πλάτες" μπλουζάκια βρίσκω σπάνια, που να μου αρέσουν φορεμενα ή ακόμα και παπούτσια. Όποτε κατέληξα στα ονλαιν σοπς. Έχω βρει μερικά σαιτς ακριβώς γι'αυτό, θα τα ποστάρω κάποια άλλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φορεσει ποτε κορμακι, τοσο βολικο ειναι? Δεν βρισκω τον λογο για να αγορασω καποιο :hmm:
Ηταν να μην παω βολτα στα μαγαζια παντως. Αγορασα αυτο το ολοσωμο μαγιοοο! Γενικα φετος δεν εβρισκα μπικινι που να μου αρεσε και χρειαζομουν ενα καινουριο μαγιο οποτε βρηκα αυτο και το ερωτευτηκα.


Δεν εχει αλλες φωτος αλλα η πλατη ειναι ανοιχτη και στο πλαι εχει κοψιματα και ειναι πολυ cute :happy: Βεβαια νιωθω λιγο περιεργα γιατι ειναι απο αυτα που στους γοφους ανεβαινουν προς τα πανω και γενικα δεν εχω ξαναφορεσει ολοσωμο αλλα νταξ. Αν το βαλω μια δυο φορες θα το συνηθισω,ελπιζω :redface: :P
Με γειά! :D Μου αρέσουν και θεωρώ πολύ σέξι τα κοψίματα στο πλάϊ.
Που ανεβαίνει ψηλά στους γοφούς (τάση των '90 που επανήλθε), κολακεύουν το γυναικείο σώμα, γιατί κάνουν τα πόδια να δείχνουν μακρύτερα. ;)(προσωπικά τα αποφεύγω γιατί ήδη έχω αρκετά μακρυά πόδια και αν τα "τραβήξω" κι άλλο το αποτέλεσμα θα είναι αφύσικο κι αντιαισθητικό :P )
Αν και καθώς λένε τα ολόσωμα δείχνουν καλύτερα και κρύβουν ατέλειες στα περισσότερα σώματα, ωστόσο έχουν το disavantage να αφήνουν κάπως πιο αντιαισθητικά σημάδια από τα καλυμένα μέρη του σώματος σε σχέση με το μπικίνι. Γι αυτό και θα σου συνιστούσα να πάρεις κι ένα μπικινάκι να τα φοράς εναλλάξ. Γιατί ένα μαγιώ για την παραλία δεν είναι ποτέ αρκετό και γιατί τώρα στην περίοδο των εκπτώσεων αν το ψάξεις λίγο, μπορείς να βρεις αρκετά καλές ευκαιρίες.
Μια ακόμη πιο οικονομική λύση, είναι να σετάρεις το πάνω ή το κάτω μέρος του παλιού σου μπικίνι με ένα ανάλογο νέο κομάτι, αφού βέβαια ταιριάξεις τα χρώματα(ασφαλές το ένα κομάτι μαύρο το οποίο συνδυάζεται και με εμπριμέ ακόμα).
Είχα ψωνίσει πρόσφατα από το asos αυτό το jean. Γενικά δεν είμαι τρελός φαν των jeans αλλά τα μαύρα είναι η αδυναμία μου. :redface:
Πήρα επίσης αυτό το απλό t-shirt.
Έχω ακόμη μερικά κατά νου, αλλά δεν υπάρχει σάλιο.
Καλοφόρετα!:happy:

Είμαι φαν των Jeans αλλά και του μαύρου χρώματος. Στα jeans όμως χρειάζεται λίγο προσοχή στο πλύσιμο διότι -τουλάχιστον κρίνοντας από δική μου εμπειρία- έχει την τάση ύστερα από διάφορα πλυσίματα να ξεβάφει και να αρχίζει να μοιάζει με γκρι περισσότερο. Εκτός βέβαια κι αν σου αρέσει κι αυτή η εκδοχή.
Tips για να αποφύγεις τον αποχρωματισμό (ή τουλάχιστον να τον καθυστερήσεις) είναι πριν μπει στο πλυντήριο να το αναποδογυρίζεις το μέσα έξω και αν είναι εφικτό στο νερό του τελευταίου ξεβγάλματος λίγο ξύδι.

Το t-shirt, αχτύπητο (και ωραίο χρώμα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Υπάρχει subscription box για ρούχα κτλ στην ελλαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Είχα ψωνίσει πρόσφατα από το asos αυτό το jean. Γενικά δεν είμαι τρελός φαν των jeans αλλά τα μαύρα είναι η αδυναμία μου. :redface:
Πήρα επίσης αυτό το απλό t-shirt.
Έχω ακόμη μερικά κατά νου, αλλά δεν υπάρχει σάλιο.

Ayy nice! ^_^ Aν και γενικά προτιμώ το πιο formal ντύσιμο στους άντρες με πουκαμισάκι και κανονικό τζιν χωρίς κοψίματα μου αρέσει και αυτό το στυλ να το βλέπω,
αν ξέρει ο άλλος να το υποστηρίζει, είναι λίγο πιο πολύ για τα 20years νομίζω! :D


Σχετικά με το κορμάκι που λέτε , εμένα προσωπικά με βολεύουν.

εχει παρα πολυ ωραιο κοψιμο! αλλα δυστυχως ειναι για συγκεκριμενους σωματοτυπους. το συγκεκριμενο εχει αρκετα βαθυ ντεκολτε, συνεπως αν εχεις λιγο παραπανω στηθος, το αποτελεσμα μετριαζεται (στα δικα μου ματια τουλαχιστον).
Έχω παραπάνω στήθος αλλά μου ταιριάζει μια χαρά, δεν φαίνεται τόσο προκλητικό όσο φαντάζεσαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Με γειά! :D Μου αρέσουν και θεωρώ πολύ σέξι τα κοψίματα στο πλάϊ.
Που ανεβαίνει ψηλά στους γοφούς (τάση των '90 που επανήλθε), κολακεύουν το γυναικείο σώμα, γιατί κάνουν τα πόδια να δείχνουν μακρύτερα. ;)(προσωπικά τα αποφεύγω γιατί ήδη έχω αρκετά μακρυά πόδια και αν τα "τραβήξω" κι άλλο το αποτέλεσμα θα είναι αφύσικο κι αντιαισθητικό :P )
Αν και καθώς λένε τα ολόσωμα δείχνουν καλύτερα και κρύβουν ατέλειες στα περισσότερα σώματα, ωστόσο έχουν το disavantage να αφήνουν κάπως πιο αντιαισθητικά σημάδια από τα καλυμένα μέρη του σώματος σε σχέση με το μπικίνι. Γι αυτό και θα σου συνιστούσα να πάρεις κι ένα μπικινάκι να τα φοράς εναλλάξ. Γιατί ένα μαγιώ για την παραλία δεν είναι ποτέ αρκετό και γιατί τώρα στην περίοδο των εκπτώσεων αν το ψάξεις λίγο, μπορείς να βρεις αρκετά καλές ευκαιρίες.
Μια ακόμη πιο οικονομική λύση, είναι να σετάρεις το πάνω ή το κάτω μέρος του παλιού σου μπικίνι με ένα ανάλογο νέο κομάτι, αφού βέβαια ταιριάξεις τα χρώματα(ασφαλές το ένα κομάτι μαύρο το οποίο συνδυάζεται και με εμπριμέ ακόμα).

Καλοφόρετα!:happy:

Είμαι φαν των Jeans αλλά και του μαύρου χρώματος. Στα jeans όμως χρειάζεται λίγο προσοχή στο πλύσιμο διότι -τουλάχιστον κρίνοντας από δική μου εμπειρία- έχει την τάση ύστερα από διάφορα πλυσίματα να ξεβάφει και να αρχίζει να μοιάζει με γκρι περισσότερο. Εκτός βέβαια κι αν σου αρέσει κι αυτή η εκδοχή.
Tips για να αποφύγεις τον αποχρωματισμό (ή τουλάχιστον να τον καθυστερήσεις) είναι πριν μπει στο πλυντήριο να το αναποδογυρίζεις το μέσα έξω και αν είναι εφικτό στο νερό του τελευταίου ξεβγάλματος λίγο ξύδι.

Το t-shirt, αχτύπητο (και ωραίο χρώμα).:)

Ωωωω σωστά, δεν το είχα σκεφτεί αυτό για τα πόδια :P καλά έκανα και το πήρα τότε γιατί η αλήθεια είναι πως μια ανάγκη να φαίνονται μακρύτερα τα πόδια μου την έχω, μιας κ ειμαι μια σταλιά άνθρωπος :redface: :hehe: Αλλά ναι, έχω και μπικίνι όποτε θα τα συνδυάζω! Το πρόβλημα είναι ότι ήδη έχω μαυρισει και εκεί που φορούσα το μπικίνι το δέρμα μου είναι πιο άσπρο, και τώρα με το ολόσωμο θα φαίνεται η διαφορα γιατί ανεβαίνει πιο πάνω εκεί στους γοφούς αλλά πφφφφ τέλος πάντων. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το τζιν το'χω λατρέψει :inlove:
Πάντως ναι ρε συ, κι εγώ θέλω να τα δοκιμάζω αλλά συνήθως δεν βρίσκω ρούχα που να μου κάθονται όπως θέλω σε μαγαζιά εδώ ΚΑΙ να μου αρεσουν σαν ρουχα :/:
Επειδή είμαι αρκετά ψηλός κι έχω "μεγαλες πλάτες" μπλουζάκια βρίσκω σπάνια, που να μου αρέσουν φορεμενα ή ακόμα και παπούτσια. Όποτε κατέληξα στα ονλαιν σοπς. Έχω βρει μερικά σαιτς ακριβώς γι'αυτό, θα τα ποστάρω κάποια άλλη στιγμή.


Απ' ό,τι έχεις ποστάρει γενικά κι απ' όσο σ' έχω κόψει πρέπει να 'χεις πολύ ωραίο στυλ. thumbs up up up up

Τώρα, έχω να πω πως πριν 1μιση μήνα πήρα αυτή την ολόσωμη φόρμα σε χρώμα όμως μουσταρδί αντί για πράσινο

Την έχω λιώσει, πραγματικά, είναι απίστευτα άνετη αλλά νομίζω ότι επειδή είναι πολύ έντονη τη βαρέθηκα λίγο σύντομα. Μια φίλη μου πάντως όταν την είδε είπε πως της θυμίζω μπανάνες με πιτζάμες ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εγώ το πήρα μόνο ως καλό αυτό.

Επίσης, είδα και θέλω να πάρω δύο φθηνά ζευγάρια γυαλιά, φάση να πηγαίνω για καφέ, όχι με καλούς φακούς για όταν πηγαίνω θάλασσα. Έτσι για το στιλ και καλά. Βρήκα λοιπόν τα εξής:


Μη με ρωτήσετε για τα δεύτερα, έχω φάει τρελό σκάλωμα τελευταία να πάρω heart sunglasses :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ayy nice! ^_^ Aν και γενικά προτιμώ το πιο formal ντύσιμο στους άντρες με πουκαμισάκι και κανονικό τζιν χωρίς κοψίματα μου αρέσει και αυτό το στυλ να το βλέπω,
αν ξέρει ο άλλος να το υποστηρίζει, είναι λίγο πιο πολύ για τα 20years νομίζω! :D
Τα πουκάμισα τα σιχαίνομαι! Όταν έρχεται η ανάγκη κι πρέπει να τα φοράω, δεν νιώθω ο εαυτός μου. Έχω 1-2 μαύρα oversized, αλλά απλώς βρίσκονται στη ντουλάπα.

Απ' ό,τι έχεις ποστάρει γενικά κι απ' όσο σ' έχω κόψει πρέπει να 'χεις πολύ ωραίο στυλ. thumbs up up up up


Ευχαριστώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Απ' ό,τι έχεις ποστάρει γενικά κι απ' όσο σ' έχω κόψει πρέπει να 'χεις πολύ ωραίο στυλ. thumbs up up up up

Τώρα, έχω να πω πως πριν 1μιση μήνα πήρα αυτή την ολόσωμη φόρμα σε χρώμα όμως μουσταρδί αντί για πράσινο


Την έχω λιώσει, πραγματικά, είναι απίστευτα άνετη αλλά νομίζω ότι επειδή είναι πολύ έντονη τη βαρέθηκα λίγο σύντομα. Μια φίλη μου πάντως όταν την είδε είπε πως της θυμίζω μπανάνες με πιτζάμες ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εγώ το πήρα μόνο ως καλό αυτό.

Επίσης, είδα και θέλω να πάρω δύο φθηνά ζευγάρια γυαλιά, φάση να πηγαίνω για καφέ, όχι με καλούς φακούς για όταν πηγαίνω θάλασσα. Έτσι για το στιλ και καλά. Βρήκα λοιπόν τα εξής:




Μη με ρωτήσετε για τα δεύτερα, έχω φάει τρελό σκάλωμα τελευταία να πάρω heart sunglasses :P


Δοκίμασα μια φόρμα με ακριβώς το ίδιο πατερν σήμερα! Αλλά δεν ξέρω, δεν μου άρεσε που αυτές οι γραμμές έρχονται διαγώνια εκεί στα πόδια και κάνουν αυτό που μοιάζει με τρίγωνο. Περιέργεια δίκη μου. Τα γυαλιά καρδούλες φοβεραααα! :P Αλλά η αλήθεια είναι ότι ακόμα και να τα έχεις για την παραλία μόνο, αν τα φοράς για αρκετή ώρα ο φακός ίσως να σου κάνει κακό. Εγώ όταν παίρνω τέτοια γυαλιά από μαγαζιά όπως το Ζαρα, Stradivarius κτλ πηγαίνω μετά σε ένα κατάστημα οπτικών να μου αλλάξουν τους φακούς και να βάλουν καλύτερους. Δεν κοστίζουν πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top