Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ok, first off, δεν υπαρχει "αντιρυτιδικη κρεμα", οκ ; :P Σας κοροιδευουνε.

Κρεμα απολεπισης. Αλλο ενα ανεκδοτο. Το νεκρο δερμα πεφτει μονο του και με το πλυσιμο. Δε χρειαζεται να πληρωνουμε κρεμες. Καλυτερα να ταισω εναν αστεγο.:worry:

Τωρα γενικα οτι η περιποιηση δε μειωνει τον ανδρισμο, συμφωνω. Αρκει να μην υπαρχουν υπερβολες ομως. Πεντικιουρ δε φανταζομαι για ποιο λογο να χρειαζεται ενας μη 3ης ηλικιας ανδρας, εκτος αν εχει συγκεκριμενο προβλημα με τα νυχια. Αρα εξαιρεση στον κανονα. Αποτριχωσεις ; Πότε τις θεωρεις αναγκαιες ;

Καλα κανεις και εισαι προοδευτικη, αλλά ας φτασουμε να υπαρχουν τα βασικα (καθαριοτητα, βασικη περιποιηση κλπ) και για τα 2 φυλλα, (οκ πιο πολυ ανδρες) και βλεπουμε :P

Αυτός είσαι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσει να βλέπω περιποιημένους άνδρες. Και δε νομίζω να έκανα σχέση με κάποιον με παρατημένη εμφάνιση. Αλλά μακιγιάζ ή να έχει κόψει τα φρύδια δεν μου αρέσουν. Αισθάνομαι ότι στερούν την αρρενωπότητα και αγριάδα ας πούμε που μου αρέσει στους άλλους κι επίσης δείχνουν ότι ο άντρας αυτός είναι κολλημένος με την εξωτερική του εμφάνιση και δεν μου αρέσει. Όπως και δεν μου αρέσει να βλέπω γυναίκες στην τρίχα επειδή μου βγάζουν κάτι επιφανειακό (κι όχι, δεν είμαι καμιά κακάσχημη άπλυτη που το λέω επειδή ζηλεύω.:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι με ένα ξυραφάκι, ένα σαμπουάν και ένα αποσμητικό είμαι κομπλέ. Τώρα οι αποτριχώσεις, οι κρέμες, οι πούδρες, οι μπογιές και όλα αυτά τα πασαλειψουάρ γενικα, όταν τα βλέπω σε άντρα μου χαρίζουν φοβερές στιγμές γέλιου!

Παραθέτω τον λόγο για τον οποίο οι γυναίκες είναι λογικό να χρησιμοποιούν καλλυντικά
****
***
**
*
Στην Δημιουργία:
Φτιάχνει ο Θεός τον πλανήτη..
-Ωραίος είναι, σκεφτεται
Φτιάχνει την χλωρίδα..
-Όμορφα, αναλογίστηκε
Φτιάχνει την πανίδα..
-Ωραία και τα ζώα
Φτιάχνει τον άνδρα
-Καλά, σήμερα έχω τρελή έμνευση
Φτιάχνει και την γυναίκα, αλλά κάτι δεν του καθόταν καλά..
Την κοιτάει από δώ, κοιτάει κ απο κει...
-Δεν πειράζει, θα βάφεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
:D

Πάντως και σε μια γυναίκα εκτιμώ περισσότερο τη φυσική της ομορφιά από το να φοράει 1 εκατοστό πούδρες, κραγιόν, βαφές στα μάτια κ.τ.λ. και να βγαίνει έξω σαν κλόουν (εδώ και πως μπορούν και φιλάνε τα χείλη που έχουν κραγιόν αναρωτιέμαι :sucks: ]. Οι γυναίκες που δεν βάφονται καθόλου στο πρόσωπο είναι πιο ωραίες. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oταν λετε οτι "βλεπετε τις κρεμες σε εναν ανδρα" τι εννοειτε?
Τους εχετε δει να πανε βολτα με τις κρεμες?
Γιατι οι κρεμες βρισκονται στο μπανιο.Κι αμφιβαλλω εαν καποιοςμπορει να καταλαβει απο την εμφανιση ποσες χρησιμοποιει ο αλλος.(πουχου εγω)
Αυτα που φαινονται ειναι
-βγαλσιμο φρυδιων (1000% υπερ οταν ενωνεται στον αντρα.Το θεωρω ασχημο)
-αποτρυχωση σωματος (κι αυτη το καλοκαιρι και προσωπικα αν βγαλω ποτε τριχες και τις θεωρησω αισχος θα παρουν ποδι)
-σολαριουμ
-και κατι αλλο που μπορει να μην μου ερχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:D

Πάντως και σε μια γυναίκα εκτιμώ περισσότερο τη φυσική της ομορφιά από το να φοράει 1 εκατοστό πούδρες, κραγιόν, βαφές στα μάτια κ.τ.λ. και να βγαίνει έξω σαν κλόουν (εδώ και πως μπορούν και φιλάνε τα χείλη που έχουν κραγιόν αναρωτιέμαι :sucks: ]. Οι γυναίκες που δεν βάφονται καθόλου στο πρόσωπο είναι πιο ωραίες. :)



-petros

Πέτρο εσύ θεωρείς ότι η άβαφτη είναι καλή, για ρώτα πόσοι αγνωούν γυναίκες απλές και αληθινες επειδή θέλουν την γυναίκα με χάι κλάς βάψιμο, κραγιόν, μέικ άπ, το αρνητικο είναι ότι δεν τους τραβάει η αλήθεια αλλα αυτό που είναι πάνω απο την αλήθεια...

Μπορεί κάποια να είναι χάλια αλλα να φοράει τόση πούδρα που χάνει όλο το αληθινό δέρμα, άσε που άμα υδρώσει κιόλας την έκανες... εκείνοι εκεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το να κάνεις το ένα φρύδι, δύο, αποτριχώνοντας την περιοχή πάνω από την μύτη είναι έξτρα sos! :P (ή ..sauce χίλια νησιά :bleh:) Επίσης το μανικιουροπεντικιούρ, Λόρι, μπορεί να είναι επίσης sos, αν ο άλλος έχει απλά πολλά πετσάκια που καλύπτουν σχεδόν το 1/3 του νυχιού (εγώ έχω σύρει τον πρώην μου για μανικιούρ λόγω αυτού- βέβαια δεν το εκτίμησε και έλεγε και συνέχεια πως ..πονάει, αλλά νταξ, το δικό μου πέρασε :P). Οι κρέμες προσώπου μετά από κάποια ηλικία είναι επίσης sos για γυναίκες και άντρες, αν δεν θες να γίνεις ..καρκανιασμένος! :P Η κρέμα μαλλιών επίσης βοηθά πολύ, αν μιλάμε για άντρα με πιο μακριά μαλλιά. Στην αποτρίχωση προσωπικά έχω ένα θέμα, μπορώ να αποδεχτώ μόνο το κούρεμα/ψαλίδισμα, κι όχι το ξούρισμα, κι αυτό γιατί την βρίσκω με τα ..τριχωτά αρκουδάκια, οπότε πιθανή ..αλωπεκίαση, θα με ξενέρωνε! :P (όπως με ξενερώνει και το τελείως ..αρκουδέ, που φτιάχνεις πλεκτό επάνω του!:bleh: ) Τι άλλο; Εννοείται αποσμητικά, ζελέδες μαλλιών, κολώνιες είναι must, όχι απλά sos! (αλλά αν δω άντρα με κορδέλα μαλλιών, με πιάνει ανακατωσούρα στο στομάχι!) Τα είδη μακιγιάζ απαγορεύονται διά ροπάλου, εκτός αν μιλάμε για κάνα liposan σε περίπτωση ξεραμένων χειλιών..

Και πάντως σε γενικές γραμμές, θα έλεγα πως είμαι θετική στην όλη αυτή τάση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτο ειναι πολυ ενθαρρυντικο!:)
Ειχα αρχισει να αγχωνομαι, πως παραειμαι προοδευτικη!!!:redface:
Kακό είναι να είσαι προοδευτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ok, first off, δεν υπαρχει "αντιρυτιδικη κρεμα", οκ ; :P Σας κοροιδευουνε.

Κρεμα απολεπισης. Αλλο ενα ανεκδοτο. Το νεκρο δερμα πεφτει μονο του και με το πλυσιμο. Δε χρειαζεται να πληρωνουμε κρεμες. Καλυτερα να ταισω εναν αστεγο.:worry:

εχεις κανει δερματολογος ή αισθητικος????:hmm: Γιατι εγω τα ξερω διαφορετικα...

Τωρα γενικα οτι η περιποιηση δε μειωνει τον ανδρισμο, συμφωνω. Αρκει να μην υπαρχουν υπερβολες ομως. Πεντικιουρ δε φανταζομαι για ποιο λογο να χρειαζεται ενας μη 3ης ηλικιας ανδρας, εκτος αν εχει συγκεκριμενο προβλημα με τα νυχια. Αρα εξαιρεση στον κανονα. Αποτριχωσεις ; Πότε τις θεωρεις αναγκαιες ;

Για τους ιδιους λογους που χρειαζεται και μια γυναικα, εξαιρωντας βεβαια το βαψιμο. Αραγε γνωριζεις τι περικλειει ενα πεντικιουρ?
Και τωρα οσον αφορα στις αποτριχωσεις, κυριως γινονται λογω αισθητικης και απο καποιους αθλητες. Για οποιο λογο και να το κανουν, εμενα δε μου δημιουργει προβλημα.


Καλα κανεις και εισαι προοδευτικη, αλλά ας φτασουμε να υπαρχουν τα βασικα (καθαριοτητα, βασικη περιποιηση κλπ) και για τα 2 φυλλα, (οκ πιο πολυ ανδρες) και βλεπουμε :P

ε αυτο δε θα επρεπε να περιμενουμε ακομα για να γινει..:whistle:

οχι Μισελ μου, δεν ειναι κακο να εισαι προοδευτικος...αλλα να μη νοιωθω και αλιεν!
Δατς ολ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πέτρο εσύ θεωρείς ότι η άβαφτη είναι καλή, για ρώτα πόσοι αγνωούν γυναίκες απλές και αληθινες επειδή θέλουν την γυναίκα με χάι κλάς βάψιμο, κραγιόν, μέικ άπ, το αρνητικο είναι ότι δεν τους τραβάει η αλήθεια αλλα αυτό που είναι πάνω απο την αλήθεια...

Μπορεί κάποια να είναι χάλια αλλα να φοράει τόση πούδρα που χάνει όλο το αληθινό δέρμα, άσε που άμα υδρώσει κιόλας την έκανες... εκείνοι εκεί;)
Αυτο θυμιζει λιγο το "η κοτα εκανε το αυγο, ή το αυγο την κοτα ; " :hmm:

@kajira : μανικιουρ δε σχολιασα και συμφωνω. Πεντικιουρ ειναι νομιζω λιγο διαφορετικό, λιγοτερο σημαντικό γι ααντρα.Εκτος αν παιζει κανενα foot fetish lol . Kαι ενταξει δε μιλαμε για περιπτωσεις - εξαιρεσεις με ανατομικα προβληματα ετσι ; Για αποσμητικά συμφωνω. Για ζελεδες μονο σε ειδικες περιπτωσεις. Τις κολωνιες τις θεωρω optional οχι must. αλοιμονο αν περιμενουμε μια κολωνια να κανει τη διαφορα.

εχεις κανει δερματολογος ή αισθητικος????:hmm: Γιατι εγω τα ξερω διαφορετικα...
Οι δερματολογοι και οι αισθητικοι, αν αρχισουν να λενε οτι τα 2/3 των προϊοντων υποσχονται ψεματα ή υπερβαλλουν, καταλαβαινεις τι χαμος θα γινει και ποσα δις θα χαθουν. Οποτε θα ελεγα να μην επαναπαυομαστε αν ακουσουμε κατι ακομα και απο ειδικη πηγη. Δερματολογος δεν ειμαι, αλλα ειχα επαφη μαζι με καθηγητες δερματολογιας παντως. Εδω και τις ιδιες τις πανεπιστημιακες ερευνες τις κοιταμε με το μικροσκοπιο, γιατι πολλες βγαζουν συμπερασματα που συμφερουν εκεινους που τις χρηματοδοτουν.

Αραγε γνωριζεις τι περικλειει ενα πεντικιουρ?
Αναλυτικά οχι (ευτυχως ! :P ). Αλλά αν ο καθενας προσεχει λιγο τον εαυτο του, και δεν εχει καποιο συγκεκριμενο προβλημα με τα ποδια, τοθεωρω περιττο. Συμφωνεις ;

ε αυτο δε θα επρεπε να περιμενουμε ακομα για να γινει.
Μαζι σου. Αλλα κατι μου λεει οτι δεν ειναι default για αρκετα μεγαλη πλειοψηφια ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η κολώνια είναι must, γιατί είναι φοβερά ερωτικό ο άντρας που σε συνοδεύει, να μυρίζει ..υπέροχα! :D (Για τους υπόλοιπους, δεν με νοιάζει, άμα συνοδεύομαι έχω θέμα μόνο :P)

Κι όσο για το πεντικιούρ θα διαφωνήσω ξανά. Εμένα τα ποδαράκια μου τα λεπτεπιλεπτά και θεϊκά (:P), κάνουν κάλους από τα παπούτσια και σκληρές πέτσες από κάτω (όχι συνέχεια, αλλά κάνουν). Το πεντικιούρ όλα αυτά τα απομακρύνει και εμποδίζει την επανεμφάνισή τους. Οκ, δεν μου χρειάζεται τόσο τον χειμώνα, αλλά και πάλι μια φορά το τετράμηνο και τότε θα πάω - ε, δεν θεωρώ τόσο απίθανο να υπάρχει κι άντρας με τέτοια πόδια! :D (όσο κι αν θέλω να πιστεύω πως μετά από μένα το ..χάος! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο η καθαριότητα. Το προτιμώ από το να μυρίζει ο άλλος πατσουλί από τα 100m :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ε καλα η κωλωνια δεν αναιρει την καθαριοτητα.(το ξερω οτι δεν ειπες κατι τετοιο αδεσποτουλι.Εγω τα λεω.:P)
Απλως το χειροτερο που μπορει να κανει καποιος ειναι να θεωρησει την κωλωνια σαν "εκτακτη λυση" και αντικαταστατη του πλυσματος.
Δεν υπαρχει πιο αηδιαστικο πραγμα να μετατρεψεις το "Acqua di Gio" σε "Acqua di vro(ma)".
Aπο εκει και περα θεωρω οτι το καταλληλο αρωμα στον ανδρα και φυσικα αναλογα την εποχη ειναι σαν να σου δειχνει εν στιγμα της "προσωπικοτητας στου".
Αρκει να μην το παρακανεις.Το αρωμα πρεπει να σε συνοδευει και οχι να λειτουργει σαν "συναγερμος" οτι πλησιαζεις.
Κατα τ'αλλα εγω τωρα χωρις αστεια θελω να παω να παρω κατι για τις "ευαισθητες" περιοχες κατω απο τα ματια.
Κοιμαμαι λιγο, ειμαι αγχωμενος,κουραζομαι και δεν θελω να γεμιζω μαυρους κυκλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κ για μένα δεν υπάρχει τπτ κατακριτέο στην φροντίδα των αντρών. Ίσα ίσα που δείχνει πως σέβονται τον εαυτό τους. Αρκεί βέβαια να μην πάμε στο άλλο άκρο, π.χ. να ετοιμάζομαστε να βγούμε έξω το βράδυ κ εκείνος να χρειάζεται περισσότερη ώρα να ετοιμαστεί από εμένα :P (έτσιιιιι?;))

Λέω λοιπόν :
Φροντίδα προσώπου (κρέμα, απολέπιση κτλ) : ναι
Ζελ/conditioner μαλλιών : ναι
Φροντίδα άκρων : ναι
Άρωμα/αποσμητικό : σίγουρα ναι !!!!!
Αποτρίχωση : οπωσδήποτε ναι ναι ναι ναι !!!!! (όχι γουλί αλλά ΣΩΣΤΗ περιποίηση, 2007 έχουμε, δεν ζούμε στον κόσμο των σπηλαίων να αφήνουμε δάση τριχών στο έλεος του χρόνου...έλεος?):P:D:D:D

Επίσης, επειδή εγώ προσωπικά είμαι υποχόνδρια με την προσωπική καθαριότητα (μπορεί να κάνω 852 ντούς την ημέρα -που λέει ο λόγος-), δίνω ιδιαίτερη σημασία κ στην καθαριότητα του άλλου. Άρα :

Καθαριότητα : 1000% ναι !!!! :D

Για να μη γίνουμε σαν αυτό που λέει κ ο Μάριο :
....
Δεν υπαρχει πιο αηδιαστικο πραγμα να μετατρεψεις το "Acqua di Gio" σε "Acqua di vro(ma)".
.....

Εύγε βρε Μαριο...
(ΛΟΛΛΛΛΛ:D:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Mario, κοψε αγγουρακι σε φετες και βαλτο στην περιοχη των ματιων! Επισης, βρασε νερο, ριξε μεσα ενα φακελακι τσαι, μετα βαλτο στο ψυγειο να κρυωσει (μονο το φακελακι) και μετα ακουμπησε το στην περιοχη των ματιων για μερικα λεπτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενυδατικη, αποσμητικο, αρωμα, και περιποιηση να μην ειναι δασος το chuchuni.
Βγαλμενα φρυδια με παραπεμπουν με κοκκινα βελακια σε γκει, οπως και διαφορα γυναικοκρατουμενα τμηματα του χοντου -μασκες, veet κλπκλπ.
Επισης, να ριχνει και καμια μπατσα.(πλακα κανω, αλλα μαλλον η μονη στενομυαλη ειμαι εδω :P)

ps Mario αν κανεις αυτο που λεει το ιοιο φροντισε να το ξερεις μονο εσυ κι ο καθρεφτης σου :P Και μακρια απ'το κονσιλερ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΛ, αυτό με την πολλή κολώνια το λένε εδώ "ιταλικό ντους"!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mario, κοψε αγγουρακι σε φετες και βαλτο στην περιοχη των ματιων! Επισης, βρασε νερο, ριξε μεσα ενα φακελακι τσαι, μετα βαλτο στο ψυγειο να κρυωσει (μονο το φακελακι) και μετα ακουμπησε το στην περιοχη των ματιων για μερικα λεπτα!:D

Aυτό τώρα αλήθεια πιάνει?
Το τσάι τι είδους να είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εσυ εισαι κοριτσακι (ο θεος να σε κανει), επιτρεπεται να βαλεις και κονσιλερ για να καλυψεις τα ακαλυπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Aι μαρή, εγώ δε βάζω χημείες στο προσωπάκι μου
Το καλό του δέρματος μου θέλω

Και να σου επισημάνω ότι απαγορεύονται τα greeklish, ακους εκεί chuchuni
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top