Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
adidas:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και επιπλέον τα φοράνε όλοιιιιιιιιιιιιιιι! Παντού, ο καθένας έχει ένα ζευγάρι. Και εγώ έχω. Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια... Κάτι λέει αυτό για την "αξία" τους

εμενα η μαμα μου λεει οτι τα φορουσαν αναγκαστικα στην γυμναστικη και για αυτο τα μισουσε και ακομα δεν τα πολυσυμπαθει.....

και δεν ευθυνεται παντα το ποδι καποιου επειδι του βρομανε τα All Star...για να φανει η διαφορα δοκιμαστε ενα ακριβο δερματινο παπουτσι και ενα κανονικο σταρακι..καμια σχεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ τα λατρεύω τα all star!!:PΕχω 8 ζευγαρια και θελω κι αλλα!!:clapup:
Ειναι πολυ βολικα παπουτσια αλλα το κακο ειναι οτι λερωνονται πολυ γρηγορα και χαλανε ευκολα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τα all star είναι πολυ ωραία παπούτσια (αλλα όχι για όλες τις περιστάσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εϊναι διαχρονικά και έιναι πλέον ένα κλασσικό παπούτσι για μία αξιοπρεπή casual εμφάνιση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ:):P....ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΡΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.....;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Why not my little doctor???:D:P

Εδω φοράει καθηγητής μου στη σχολή ετών 55 (?) και του πανε τρέλα!
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!
οι δικοι μας να τα βλεπουν!!!ααααντε!
και εγω τα allstar τα λατρευω! αθλητικα τα χω καψει τελειως και στη γυμναστικη all!
αλλα στο μποτακι στυλ! οχι το κοντο... 3 ζευγαρια εχω και τα τρια μποτακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ravenheart

Νεοφερμένος

Η ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με βολεύουν απίστευτα! Έχω 4 ζευγάρια και τα φοράω σχεδόν όλες τις ώρες της ημέρας(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τα προτιμούν και οι επώνυμοι.





:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βρε γμτ, θέλω να διαβάζω το bussines plan που κρύβετε πίσω από τα All Star και γενικότερα για την converse. Πίσω από τόσο δυνατό brand σίγουρα κρύβονται απίστευτα μυαλά και ένα φοβερό team.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ενα ζευγαρι all star ηταν τα πρωτα μου παρα μα παρα πολυ αγαπημενα παππουτσια υστερα πηρα και αλλο ενα ζευγαρι αλλα εδω και καιρο δε παιρνω πια...:worry:με ολες αυτες τις εικονες και αυτα που διαβασα που ειδα θυμηθηκα γιατι μου αρεσαν τοσο πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βρε γμτ, θέλω να διαβάζω το bussines plan που κρύβετε πίσω από τα All Star και γενικότερα για την converse. Πίσω από τόσο δυνατό brand σίγουρα κρύβονται απίστευτα μυαλά και ένα φοβερό team.


1.μην χρησιμοποιείς καλά υλικά για να κατασκευάσεις το προΐόν
2.μην του δώσεις τιμή ανάλογη της ποιότητας τους αλλά και όχι πολύ υψηλή για να μην μας πάρουν με τις ντομάτες
3.μην το διαφημίσεις στο χαζοκούτι με μοντέλα να τα βλέπουν και να φτιάχνονται
4.άφησε το χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα για να έχει χώρο να γράφει πάνω του καθένας ότι γουστάρει
5.μην προσπαθήσεις να ανταγωνιστείς κάποια ομοειδή ομάδα προΐόντων

αν δεν πιάσει τίποτα από τα παραπάνω , πείσε τον ville valo να τα λατρέψει

π.σ. Baby join me in marketing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
4.άφησε το χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα για να έχει χώρο να γράφει πάνω του καθένας ότι γουστάρει

Και γω έγραφα και ζωγράφιζα μέχρι πέρυσι πάνω τους :happy:
Ωραία ήταανεε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και γω έγραφα και ζωγράφιζα μέχρι πέρυσι πάνω τους :happy:
Ωραία ήταανεε :'(
Το σιχαίνομαι αυτό :P

Αλλά, μεταξύ μας, είναι καλό για σκονάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το σιχαίνομαι αυτό :P

Αλλά, μεταξύ μας, είναι καλό για σκονάκια:P

Μια χαρά είναι/ήταν :pfff:

Ναι, το ξέρω. Είχα γράψει κάτι ημερομηνίες για την Ιστορία στη 3η γυμνασίου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
θα παω αυριο να παρω ενα ζευγαρι λευκα:)εχω και αλλα 2 αλλα τα εχω διαλυσει γιατι τα φοραω παντου,στο σχολειο,εξω,στη γυμναστικη, παντου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
υπεραγαπάω τα all star. είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω φορέσει στη ζωή μου. παίζει να έχω κάπου 10 ζευγάρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες τα βρίσκω απίστευτα άβολα σε σημείο να χρειαστώ πατερίτσες και λάμες για την μέση μου μετά από χρήση ων συγκεκριμένων υποδημάτων άνω του μήνα. Απορώ πώς έπαιζαν μπάσκετ κάποτε με αυτά. Μάλλον απ την τσατίλα και την α-βολε-ψιά θα τελείωνε το παιχνίδι. Σκίζονται πανεύκολα και λοιποί γιούφτοι (κι εγώ μέσα) το κάναν μόδα και δεν τα πετούσαν μέχρι να βγει η δαχτυλούμπα να σκουπίζει πεζοδρόμιο. Δεν μου αρέσουν. Δεν είναι ούτε αθλητικά, ούτε επίσημα, δεν είναι γερά, μπάζουν νερά/σκατά/πέτρες και τα ακρίβυναν κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες τα βρίσκω απίστευτα άβολα σε σημείο να χρειαστώ πατερίτσες και λάμες για την μέση μου μετά από χρήση ων συγκεκριμένων υποδημάτων άνω του μήνα. Απορώ πώς έπαιζαν μπάσκετ κάποτε με αυτά. Μάλλον απ την τσατίλα και την α-βολε-ψιά θα τελείωνε το παιχνίδι. Σκίζονται πανεύκολα και λοιποί γιούφτοι (κι εγώ μέσα) το κάναν μόδα και δεν τα πετούσαν μέχρι να βγει η δαχτυλούμπα να σκουπίζει πεζοδρόμιο. Δεν μου αρέσουν. Δεν είναι ούτε αθλητικά, ούτε επίσημα, δεν είναι γερά, μπάζουν νερά/σκατά/πέτρες και τα ακρίβυναν κιόλας.

Είναι μόνο για περιορισμένη χρήση και σίγουρα όχι για σκίσιμο ούτε για λέρωμα, μόνο καθαρά. Είναι μπιμπελό για τύπους και τύπισες που πρέπει να προσέχουν να αποφεύγουν τα χώματα :P αλλά δεν νομίζω ότι είναι άβολα. Δεν είναι για πεζοπορίες ούτε για επίσημες εμφανίσεις.
Αυτό το σκίσιμο και το λέρωμα που έχει γίνει μόδα ακόμα και στα παπούτσια το σιχαίνομαι. Δεν είναι επίσης καθόλου καλή ιδέα τα άσπρα από πρακτικής άποψης, όσο για τα πράσινα και τα κόκκινα τα βρίσκω καλά μόνο για κοπέλες ή για κλόουν. Βλέπω μερικούς άντρες που φοράνε κόκκινα και απορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν εχω γνωμη για αυτο το ειδος υποδηματων γιατι δεν εχω φορεσει ποτε!!(Γενικα δεν ακολουθω τη μοδα,οποτε δεν ακολουθησα και τη μοδα με τα all star!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top