Μια φορά αποτριχωμένη, πάντα αποτριχωμένη;

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο θέμα αφορά το αν σε μια ξαφνική επίσκεψη τα αγόρια υπολογίζουν πως η κοπέλα τους θα έχει αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή και ισως γενικεύτηκε λίγο συμπεριλαμβάνοντας και το τι γενικά περιμένουν να βρουν όταν κάνουν έρωτα με μια κοπέλα, αλλά δεν αφορά το τι γενικά προτιμούν ως κανόνα και τι κάνουν στους εαυτούς τους. Αν θέλετε να δείτε απόψεις πάνω σε αυτό ή να το συζητήσετε, υπάρχει αυτό το θέμα: Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

:)


A ωραιααα ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Μια φορά αποτριχωμένη, πάντα αποτριχωμένη;

I'm on the weird side of e-steki again :look: :look: :/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρουσα η τρίτη παρατήρηση του Valder...
Τι να πεις,δεν εχω μάθει ακόμα να σκέφτομαι outside the box!
[pun intended(?)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερο να είσαι γυαλί για να νιώθεις και εσύ άνετα και ο άλλος.Μπορεί τον άλλο να μην τον πειράζει,αλλά εντάξει πιστεύω ότι είναι καλύτερο έτσι,και από μεριά καθαριότητας και από απόλαυσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgianna

Νεοφερμένος

Η georgianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παντως ομολογηστε κυριες...το...γυαλι σηκωνει περισσοτερα παιχνιδια :redface: :whistle:


εχεις δικιο!!!! αλλιως ειναι το "χωρις" και αλλιως το "με"... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ : εσεις δεν νιώθετε καλυτερα οταν ειστε περιποιημενες???? ;)

εχω και γω το ιδιο θεμα με τη λοβ. ετσι κ δεν ειμαι όπως θέλω νιωθω ασχημα και αυτοσαμποταρομαι.. και σ αυτα τα πραγματα το attitude μετραει:redface:

συμφωνω με σας κοριτσια........και γω μια απο τα ιδια!!!:hmm: οοοουυυφφφ και ελεγα πως ειμαι η μονη που εχει τετοιο "θεμα"!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μόλις θυμήθηκα μια απορία μου.
Θέλω να ρωτήσω κάτι τους άνδρες. :P
Νομίζετε ότι οι κοπέλες είναι μονίμως αποτριχωμένες?

Θέλετε πχ να κάνετε έκπληξη στην κοπέλα σας που μένει μακριά.
Μπαίνετε,της ορμάτε κι αρχίζει το νταραβέρι. Νομίζετε ότι θα την βρείτε γυαλί από την κορυφή μέχρι τα νύχια?
Ή πάτε και δεν σας νοιάζει?
Βασικά το έχετε σκεφτεί καθόλου?:P

Πάμε και δε μας νοιάζει. Πρόφανώς είναι παράλογη απαίτηση να είστε μονίμως αποτριχωμένες. Όπως άλλωστε θα ήταν π.χ. παράλογη απαίτηση εκ μέρους σας να έχουμε το πρόσωπο μας μονίμως φρεσκοξυρισμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να υπάρχει κανείς που να παραπονιέται για την ξυρισμένη ευαίσθητη περιοχή. Τώρα πάλι η θέα του "δάσους" ε όπως και να το κάνουμε απωθεί λιγάκι. Παίζει ρόλο και η υγιεινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top