Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
οταν δεν τον χρησιμοποιω, μαλλον οταν εχω σκοπο να κοιμηθω, να λειψω η να ασχοληθω με κατι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάποτε δε το έκλεινα ποτέ αλλά πλέον επειδή λείπω σχεδόν όλη μέρα και επειδή ο αδελφός μου είναι φαντάρος το κλείνω για να μη δουλευει μόνο του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
το κλείνω όταν πάω για ύπνο ή όταν απουσιάζω από το σπίτι αρκετές ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δυστυχώς τώρα πια τις περισσότερες ώρες της ημέρας είναι ανοιχτός. Λέω δυστυχώς γιατί αυτό σημαίνει ότι τις ώρες που είναι ανοιχτός κάθομαι εγώ στον υπολογιστή για δουλειά. Είναι και η φύση της σχολής μου τέτοια που και να μη θέλω να έχω σχέση με υπολογιστές (πραγματικά δε θέλω :P) δεν μπορώ... Δηλαδή ο υπολογιστής είναι κλειστός όταν λείπω εγώ από το σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aligator21

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν κλείνει σχεδόν ποτέ ο δικός μου.
Είναι ανοιχτός 24/7 και κατεβάζει/ανεβάζει...

Το καλύτερο uptime που έχω κάνει (χωρίς restart ή κόλημα PC) είναι εάν δεν κάνω λάθος οι 40-45 ημέρες. Αλλά δεν τον κλείνω ποτέ μου :)

Ακόμα και με τις διακοπές που είχαμε με την ΔΕΗ, ήταν ενεργοποιημένη η επιλογή στο BIOS, έτσι ώστε όταν ερχότανε το ρεύμα να άνοιγε μόνος τους και πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ τον κλείνω μόνο όταν φεύγω από το γραφείο...δλδ μόνο όταν κοιμάμαι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael925508

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε περιπτώσεις γενικού Black out, άμα δεν το έχω να κατεβάζει seedarει και όταν κοιμάμαι ή λείπω από το σπίτι με την προυπόθεση ότι δεν κατεβάζει/seedarει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melen

Νεοφερμένος

Η melen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δυστυχώς είναι τέτοια η φύση της σχολής μου που αναγκάζομαι να τον έχω ανοιχτό σχεδόν όλη την ημέρα!

Όχι πως δεν μου αρέσει κιόλας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ τον κλείνω μόνο όταν φεύγω από το γραφείο...δλδ μόνο όταν κοιμάμαι!!!:P

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το βράδυ τον κλείνω πάντα... Κάνει θόρυβο το ανεμιστηράκι όποτε του τη βαρέσει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
αν κατεβαζω κατι θα τον αφησω ολο το βραδυ ανοιχτο! Αλλά τις περισσότερες φορες τον κλείνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σχεδον ποτε :P Κλεινει απο μονος του οταν δν την παλευει αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Όλοι καμμένοι είμαστε! :P
Εγώ ούτε και σε black out το κλείνω.. φορητός γαρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
όσο είμαι στο δωμάτιο μαζί του μένει ανοιχτός να μου κρατάει συντροφιά
αν ανέβω στη σχολή μάλλον θα τον κλείσω αλλά δεν είναι και σίγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μόνο το laptop κι αυτό όχι και τόσο συχνά γιατί συνήθως όλο και κάτι κατεβάζω. Το σταθερό ποτέ. Το καλό είναι ότι δεν το 'χω στο δωμάτιό μου οπότε δεν έχω πρόβλημα με θόρυβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Missing Option:εχω ενα γουρουνι UPS: το pc κλείνει μονο για να εγκατασταθεί hardware.
Δεν έχω screenshot αλλά το ρεκόρ uptime μου ειναι 19 μέρες (που έλειπα όμως, απλά έμπαινα και άλλαζα τα downloads). Υπο φυσιολογικές συνθήκες χρήσης τρώει προληπτικό restart στη βδομάδα πανω (xp γαρ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Είμαι με το laptop τώρα και το κλείνω, ή έστω το βάζω στην αναμονή όταν δε το χρησιμοποιώ λόγω του θερμοκρασιών που ανεβάζει το καλοκαίρι. Το σταθερό που έχω στα Γιάννενα τον κλείνω μόνο όταν φεύγω για κάνα ταξίδι, restart κάθε 2-3 μέρες όμως εφόσων δεν κάνω downloads.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πάντα το κλείνω όταν δε το χρησιμοποιώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
"Ο υπολογιστής μου κλείνει μόνο σε περίπτωση γενικού black out"

Αυτό τα λέει όλα
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πολλές φορές μένει ανοιχτός 24/24ωρο και 36/24ωρο μην σου πω (:P)

Αλλά συνήθως κλείνει κανά 3ωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top