Η πρώτη σχέση

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Σε ποια ηλικία κάνατε την πρώτη σας σοβαρή σχέση και πόσο χρόνο κράτησε ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Σε ποια ηλικία κάνατε την πρώτη σας σοβαρή σχέση και πόσο χρόνο κράτησε ? :)

20-[ελπίζω για πάντα]:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν έχω κάνει ακόμα σοβαρή σχέση.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η πρώτη μου σοβαρή σχέση ήταν στα 15 και κράτησε ως τα 19
Καλά ήταν... δε μπορώ να πω.... :P
Στάθηκα τυχερή στο σημείο του ότι δεν με χώρισε αλλά τον χώρισα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
15 παρα εναν μηνα την εκανα, το ποσο θα κρατισει μονο ο χρονος θα το δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στα 16,5 μου και κρατησε...κανα δυο χρονια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Στα 18+. Κράτησε 5 χρόνια σχεδόν και έληξε αρκετά άδοξα και άσχημα.Δεν πειράζει όμως... Κρατάμε τα καλά και συνεχίζουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Στα 12.. κράτησε λίγους μήνες. Γενικά δεν έχω σταυρώσει σχέση διαρκείας.. (6 μήνες world record). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Στα 19. Κρατησε 2.5 χρονια. Με χωρησε γιατι ηθελε να ζησει τη ζωη της ως φοιτητρια:/: Και βρηκε και δικαιολογια την αποσταση (Κοζανη-θεσσαλονικη..ελεος...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στα 16 και κράτησε 4 χρονια.Δεν ήταν κακή, κατά διαστήματα πόληψη καλή και είμαστε οι sweethearts όλων... Αλλα τελικά χάρηκα που δεν κράτησε παραπάνω, είχα δώσει πολλά. Και με απογοήτευσε πολύ στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
13 και κράτησε 2 μήνες!:clapup:

ΥΓ: Σοβαρή σοβαρή σοβαρή σχέση στα 16,5 μου για 9 μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ απο τα 17 και κράτησε 3 χρόνια (μέχρι τα 20) μου. Αυτή ήταν 15-18 αντίστοιχα.

Στα 19. Κρατησε 2.5 χρονια. Με χωρησε γιατι ηθελε να ζησει τη ζωη της ως φοιτητρια:/: Και βρηκε και δικαιολογια την αποσταση (Κοζανη-θεσσαλονικη..ελεος...)
Στάθηκα τυχερή στο σημείο του ότι δεν με χώρισε αλλά τον χώρισα :redface:
Δεν περίμενα να το ακούσω απο εσένα αυτό ΚΕ. Είσαι απο αυτούς που ενδιαφέρονται αν θα τους χωρίσουν οι άλλοι ή αυτοί; Κακώς... Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, απλά το βλέπεις πιο εγωιστικά. Ο λόγος που παρέθεσα και το απο πάνω είναι γιατί και εμείς χωρίσαμε γιατί αυτή θα πήγαινε φοιτήτρια μακριά (παρόλο που έκανα την επιλογή εγώ να μείνω κοντά ως φοιτητής), αλλά ουσιαστικά με "ανάγκασε" να την χωρίσω γιατί δεν ήθελε να το πει αυτή μάλλον.
Όπως και να έχει ήταν μια σχέση που με άλλαξε πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στα 13 και κρατησε λιγοτερο απο 2 χρονια και με πολλα διαλειματα! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πω πω αργησα εγω... :P στα 18 και κρατησε 2 χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν περίμενα να το ακούσω απο εσένα αυτό ΚΕ. Είσαι απο αυτούς που ενδιαφέρονται αν θα τους χωρίσουν οι άλλοι ή αυτοί; Κακώς... Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, απλά το βλέπεις πιο εγωιστικά. Ο λόγος που παρέθεσα και το απο πάνω είναι γιατί και εμείς χωρίσαμε γιατί αυτή θα πήγαινε φοιτήτρια μακριά (παρόλο που έκανα την επιλογή εγώ να μείνω κοντά ως φοιτητής), αλλά ουσιαστικά με "ανάγκασε" να την χωρίσω γιατί δεν ήθελε να το πει αυτή μάλλον.
Όπως και να έχει ήταν μια σχέση που με άλλαξε πολύ...

Με παρεξήγησες :P
Ουδεμία σχέση δεν έχει αυτό που λες με αυτό που ισχύει....
θεωρώ ότι στάθηκα τυχερή που τον χωρισα και δεν με χώρισε γιατί ήταν ο ΠΡΩΤΟΣ μου.... ο πρωτος μου έρωτας... ο πρώτος που έκανα έρωτα μαζί του.... και δεν ΠΟΝΕΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ στον χωρισμό όσο θα πονούσα αν βιωνα και την απορριψη....
Οι κοπέλες εχουν ένα κατι τις συνηθως με τα πρωτα αγορια που κανουν ερωτα.... (το έχουμε αναλυσει και σε κάποιο αλλο θεμα αν θυμαμαι καλα :P)
ΠΟΝΑΝΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ αν τις χωρίσουν....
Δεν το έκανα για να τον προλαβω ΦΥΣΙΚΑ :P
Απλά έτσι ένιωσα κι έτσι έκανα.... η τύχη μου ήταν στο ότι δεν πόνεσα ΠΑΡΑ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Με χωρησε γιατι ηθελε να ζησει τη ζωη της ως φοιτητρια

Ακούγεται συχνά ο παραπάνω ισχυρισμός...δυστυχώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
στα 19 μου, και κρατησε συνολικα 13 χρονια τα 11 οποια ηταν γαμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
στα 19 μου, και κρατησε συνολικα 13 χρονια τα 11 οποια ηταν γαμος
Δλδ την παντρευτικες στα 21; Εμ πες το ετσι... (βασικα τωρα που σκευτομαι την ηλικια των γιων σου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Στα 16 και κράτησε σχεδόν 5 χρόνια:fool:. Ευτυχώς αν και λίγο πριν να είναι πολύ αργά κατάλαβα το λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top