Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
λοιπον παιδια τελη ιουλιου σκεφτομαι εγω με μια φιλη μου κι οποιος αλλος κατσει να παμε διακοπες σε καποιο νησι....γενικα το ψαχνουμε το θεμα...θελουμε ενα σχετικα μιικρο νησι οπου οι αποστασεις να ειναι μικρες καθως δεν μπορουμε να νοικιαζουμε δικο μας οχημα κ θα μετακινουμαστε με λεωφορειο,ταξι κ.τ.λ.π.,να χει νυχτερινη ζωη κ νεολαια,καλες παραλιες κ φυσικες ομορφιες...αρκει βεβαια το ταξιδι να ειναι maximum 7 ωρες...μενουμε σε μια πολη ενα μισαωρο εξω απ την πατρα...σκεφτηκαμε για σκιαθο,παρο,υδρα,σεριφο αλλα θα θελαμε κι αλλες αποψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παρτε και εμενααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
^^^χαχαχα αμε γτ οχι????ολοι οι καλοι ειναι ευπροσδεκτοι...ειναι οι πρωτες διακοπες που θα παω μονη μου κι ειμαι ενθουσιασμενη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
καστελλοριζο,γαμαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
θα ειναι υπεροχα αλλα οπως αναφερα κ πιο πανω θα παω για 4-5 μερες οποτε δε θα ηθελα να κανω μεγαλο ταξιδι κ να φαμε ολη την ημερα μας σ ενα πλοιο....το πολυ 7ωρο ταξιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Σ Π Ε Τ Σ Ε Σ!!!το λατρευω αυτο το μερος...δεν εχω παει αλλα θελω πολυ...φετος θα βολευτω με την παρεα χαλκιδικη...λεμε για καμπινγκ καλαμιτσι...ωστοσο εγω τους λεω να παμε πρωτο ποδι που εχει κλαμπς και νυχτερινη ζωη!λεω μεταξυ πευκοχωρι-χανιωτη-καλλιθεα...τι καλο προτεινετε απο χαλκιδικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
^^^ δεν εχω παει ποτε χαλκιδικη...απ ολους ακουω καλα σχολια για σπετσες..η μητερα μου κι ο αδερφος μου ομως που πηγαμ δεν μου ειπαν κ τα καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΘΑΣΟΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
και ξανα λεω οτι θελω καπου σχετικα κοντα..οχι στην ακρη της ελλαδας...και θασο εχω παει κ δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Κάτι κοντινό σε Πάτρα με ταξίδι λιγοτερο από 7 ώρες είπε το κοριτσι.. :loltooth:
Παρ'ολα αυτά η Θάσος είναι τέλεια! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΑΑΑΑ δεν είδα το Πάτρα sorry...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
το χειροτερο νησι που εχω επισκεφθει!δεν το προτεινω σε κανενα!
Παρο να πας,εκει θα παμε και εμεις με τη παρεα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σιφνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ικαρια:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Να πατε Κρητη.Θα ειναι και ο ρεπορτερ Τσιλι εκεινη την περιοδο:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Καλά ρε,τι συζήτηση πιάσατε.Όλοι μόλις τελειώνουν την 3η Λυκείου,τις πρώτες τους διακοπές τις πάνε στην Πάρο,τέλος.Βουλιάζει το νησί από καυλωμένα 18χρονα.

Άιντε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πάτε Κρήτη.
Οκ, προφανώς είναι μεγάλο νησί αλλά δε χρειάζεται να τη γυρίσετε, διαλέξτε ένα παραθαλάσσιο μέρος και αράξτε :D

Και Σαντορίνη θα πρότεινα αλλά είναι too mainstream. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 541500

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λευκάδα!
Δεν νομίζω να είναι παραπάνω από 4 ώρες ταξίδι, δεν χρειάζεται να μπεις σε καράβι και είναι πανέμορφη! Μην φανταστείς ότι είναι για τρελό ξεσάλωμα όπως Μύκονος κ.α. αλλά για λίγες μέρες που θέλετε εσείς και για καλές παραλίες νομίζω είναι ιδανική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
δε με βοηθατε guys..ο ενας λεει κρητη κι ο αλλος θασο...σας ειπα οτι θελω καπου ΚΟΝΤΑ...η λευκαδα μου χουν πει οτι δεν ειναι καθολου ωραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top