Πώς "φασώνουμε";

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...ετυχε να πιασω την συζητηση με εναν φιλο μου για το πως φασωνουμε και μου αποκαληψε οτι δεν εχει φασωσει κοπελα ακομα...(οχι δν ειναι το γνωστο κολπο που βαζω εναν φιλο στην θεση μου :P:P) και με ρωτησε πως το κανουμε..και του απαντησα οτι βγαινει μονο του μηχανικα...αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι..Αναρωτιεμαι και εγω...πως καταλαβαινει ο αλλος/αλλη οτι θελεις να χρησιμοποιησεις γλωσσα?ειναι αυτο που λεμε μηχανικα ή ο αλλος νιωθει κατι γτ εγω προσωπικα δν νιωθω τπτ...και θελω να ξερω για να δω αν ειμαι ερωτευμενος με τν κοπελα μου και για να μαθω αμα νιωθει κατι αυτη και το κανει (γτ θα ενιωθα κτ πιστεβω αλλα που...) και για να λυσω και τν απορια του φιλαρακου μ...ελπιζω να ναι αυτο το σωστο μερος για αυτο το thread...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το σωστό μέρος είναι, αλλά έτσι όπως το έγραψες χωρίς φωνήεντα, προσωπικά δεν καταλαβαίνω και πολλά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντόινγκ! :upside: Relax man, δεν θα κρίνεις αν είσαι ερωτευμένος ή όχι από το αν θες να χρησιμοποιήσεις γλώσσα ή όχι. :P

Πάμε να το δούμε επιστημονικά! View attachment 3696 Φάσωμα - ή αλλιώς making out - συνήθως είναι "η έκφραση της σεξουαλικής έλξης από κάποιον άλλον". Οπότε δεν υπάρχει "πώς" το βρίσκεις στο δρόμο. Είναι σαν να κατεβαίνεις αδιάβαστος σε διαγώνισμα και να γίνεται του καραξεσκίσματος στην αντιγραφή. :P

Προφανώς δεν υπάρχουν "κανόνες", δηλαδή άλλοι θέλουν να χρησιμοποιούν γλώσσα, άλλοι να πιάνουν μάγουλα, άλλοι να πιάνουν μπούτι!! :clapup:
Κάτι που λίγο-πολύ δεν το σκέφτεσαι την ώρα εκείνη. Η ώρα του makin' out είναι.... "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα".



Και φυσικά είναι τελείως άσχετο το αν θέλει να χρησιμοποιήσει γλώσσα κάποιος ή αν έχει την επιθυμία έστω με το τι νοιώθει ο ίδιος για το amore του. :)
Είναι σα να λέμε.... εάν δημοσίως "φασώνεσαι" με την κοπέλα σου δείχνει ότι σίγουρα είσαι ερωτευμένος μαζί της. Προφανώς μπορεί να είστε τρελά ερωτευμένοι αλλά μην σας αρέσουν οι δημόσιες περιπτύξεις ή ανάποδα να μην είναι κοπέλα σου αλλά "γκόμενά"* σου αυτήν με την οποία "φασώνεσαι" δημοσίως. :P




*το "γκόμενα" φαίνεται υποτιμητικό έναντι με το "κοπέλα"... και πράγματι το χρησιμοποιώ εδώ με αυτήν την έννοια για να διαχωρίσω το είδος της εκάστοτε "σχέσης"




Τελικά οι καλύτερες επιστημονικές αναζητήσεις γίνονται στις 3 η ώρα το χάραμα, τέλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Το φάσωμα το κάνεις με ξεκάρφωτες που τις βρίσκεις σε κάνα club ξέρεις, όχι με την κοπέλα σου... Η κοπέλα σου είναι για το κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το φάσωμα το κάνεις με ξεκάρφωτες που τις βρίσκεις σε κάνα club ξέρεις, όχι με την κοπέλα σου... Η κοπέλα σου είναι για το κάτι παραπάνω.
Όταν πάντως ήμουν εγώ στην εφηβεία, "φάσωμα" αποκαλούσαμε τις περιπτύξεις που ήταν παραπάνω από φιλί αλλά δεν κατέληγαν σε σέξ. Οπότε αν ο ορισμός έχει παραμείνει ο ίδιος, μια χαρά κολλάει και σε σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όταν πάντως ήμουν εγώ στην εφηβεία, "φάσωμα" αποκαλούσαμε τις περιπτύξεις που ήταν παραπάνω από φιλί αλλά δεν κατέληγαν σε σέξ. Οπότε αν ο ορισμός έχει παραμείνει ο ίδιος, μια χαρά κολλάει και σε σχέση.
Δεν σχολίασα το τι είναι το φάσωμα, αλλά το με ποιές το κάνεις (συνήθως). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν σχολίασα το τι είναι το φάσωμα, αλλά το με ποιές το κάνεις (συνήθως). :)
Εγώ πάντως θυμάμαι ότι σε τέτοιες ηλικίες (15 είναι το παιδί) υπήρχαν πάρα πολλές σχέσεις διαρκείας και "σοβαρές" (όπως ορίζεται στην ηλικία αυτή) οι οποίες δεν είχαν "ολοκληρωθεί" με σεξ, αλλά δεν περιορίζονταν και μόνο σε φιλάκια. Οπότε ...φάσωμα. Τόσο πολύ έχουν αλλάξει τα πράγματα από τότε που ήμουν εγώ 15?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τα φιλάκια δεν θεωρούνται καν φάσωμα. Αν κάποια στιγμή προχωρήσει το παιδί με την κοπέλα του και σε ...χουφτώματα π.χ. το σεξ δεν θα αργήσει. Με μια κοπέλα που την γνωρίζει σε ένα club π.χ. και ενώ τον ελκύει, δεν θέλει να προχωρήσει μαζί της, εκεί το πιθανότερο είναι να γίνει το φάσωμα (που καλύτερα να το αποφύγει αν είναι ήδη σε σχέση γιατί μπορεί να τον δει η κοπέλα από μια μεριά ;)). Πάντως το φάσωμα συνεπάγεται με κάτι ζωώδες και ψυχρό για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Διαφωνώ Τσιπ. Ειδικά αν μιλάμε για μικρές ηλικίες όπως εδώ. Φάσωμα στην εποχή μου (τα παλιά τα χρόνια :P) ήταν ό,τι δεν συμπεριελάμβανε σαιξ, συνήθως ούτε καν γδύσιμο. Πχ το στοματικό δεν ήταν φάσωμα, τα φιλιά και τα χάδια όσο πονηρά και να ήταν, αν ήταν και οι δύο ντυμένοι ήταν φάσωμα. Και με δεδομένο πως συνήθως σε αυτές τις ηλικίες τα βλέπεις όλα πιο συναισθηματικά, το φάσωμα δεν το χρησιμοποιούσαμε ως τρόπο διαχωρισμού του ποια βλέπεις σοβαρά και ποια όχι, αλλά ως τρόπο να δείξεις σε κάποια πως την θες. :)
Και για ν' απαντήσω και στο τόπικ, δεν υπάρχουν κανόνες (ή τουλάχιστον δεν υπήρχαν) για το πως να κάνεις ό,τι κάνεις στο φάσωμα. Όπως ένιωθε ο καθένας ανέτα...

ΥΓ: Τσιπ, δηλ. με την κοπέλα σου δεν έχει τύχει ποτέ να ξεκινήσετε ερωτικά παιχνιδάκια και να μην ολοκληρώσετε; Φάσωμα δεν θεωρείται κι αυτό; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στα δικα μου χρονια το φιλι ηταν μια "φαση", "φασουλα"...ο,τιδηποτε γινοταν που δεν κατεληγε σε σεξ, ειτε ημιγυμνη ειτε οχι, λεγοταν φασωμα...
Και για να απαντησω στην απορια του φιλου μας...οπως καλως ανεφεραν τα παιδια παραπανω, δεν υπαρχουν κανονες για το τι πρεπει να γινει κ.ο.κ....συμπεριφερεσαι αναλογα με το πως αισθανεσαι και ολα βγαινουν απο μεσα μας τοσο αυθορμητα που πολλες φορες εκπλησσουμε τον ιδιο μας τον εαυτο...
Αυτο που θα μας κανει να καταλαβουμε, εαν ειμαστε ερωτευμενοι, θα ειναι το ευχαριστο σφιξιμο στο στομαχι ενω θα εχουμε απεναντι τον ανθρωπο μας, ο γρηγορος χτυπος της καρδιας μας, οι κρυφοι αναστεναγμοι μας και εαν σωρο αλλα τετοια και σιγουρα οχι το αν θα χρησιμοποιησουμε γλωσσα ή αν θα χουφτωσουμε ενα συγκεκριμενο σημειο του σωματος του αλλου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
!!αχα!τωρα καταλαβα! :D οπως το πα!!!Μηχανικα βγαινει εκεινη την στιγμη :P!εγω προσωπικα και η παρεα μου τον ορο φασωμα τον χρησιμοπιουμε για τα γλωσσοφιλα...:D δηλαδη οτι ειπε και η Neraida :D!!Τουλαχιστον καταλαβα με ολη αυτη την συζητιση οτι ειμαι ερωτευμενος με την κοπελα μου γιατι οντως νιωθω αυτο το σφιξιμο στο στομαχι οταν την βλεπω και αναστεναζω οταν ειναι μακρια μου....Ευχαριστω παιδια ανακαλυψα οτι ειμαι αληθινα ερωτευμενος :redface:(ελπιζω και αυτη)!!και θα προσπαθησω να πεισω και τον βλακα τον φιλο μου οτι θα του βγει απο μονο του οταν τα φτιαξει με μια κοπελα και ερθουν κοντα !!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
φάσωμα τα γλωσσόφιλα??? και το χούφτωμα δλδ τι είναι? που εντάσσεται?


οκ... πάει γέρασα πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
φάσωμα τα γλωσσόφιλα??? και το χούφτωμα δλδ τι είναι? που εντάσσεται?


οκ... πάει γέρασα πολύ :P

...με κάλυψες.... άσε που εγώ το ξέρω ως "μπαλαμούτιασμα" :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
φάσωμα τα γλωσσόφιλα??? και το χούφτωμα δλδ τι είναι? που εντάσσεται?


οκ... πάει γέρασα πολύ :P

το χουφτωμα το κατατασω στην ιδια λεξη απλα δεν το ανεφερα...:P...Αλλοι μπορει να βαζουν και το μαμισι μεσα στην λεξη Φασωμα...:P!!!εγω και η παρεα μου βαζουμε γλωσσοφιλο-χουφτωμα σε αυτη τη λεξη...:D:D και στο παραπανω ποστ μου λεω οτι συμφωνω με την neraida η οπια λεει οτι το φασωμα=οτι δεν καταληγει σε σεξ αρα το εννοω μεσα απο αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ααααχ, έρμαμουνιάτα, πούτσαλακωθήκατε...:D:P

Να ήμουν λέει και πάλι 15 (περίπου στη νοητική μου ηλικία δηλαδή, πόρνη βιολογία...) και να ρωτούσα κι εγώ τέτοια πράγματα σε κάποιο φόρουμ. Πού τέτοια τότε (επί χούντας μιλάμε ...:P).

Χάσμα γενεών λέμε τώρα...:( (σκάσε ξεμωραμένε κωλόγερε που πας ν' απαντήσεις και στα θέματα των νέων παιδιών).

ΥΓ: Ρε Κουέ, πες μου ότι πρόλαβες να το λένε "φάσωμα", να φάω το καπέλο μου σαν το Ρόμπαξ...:clapup:

ΥΓ: Για να μην ανοίξω νέο θρεντ, πες μας ρε φίλε τι σημαίνει το "μιάμιση μέσα" γιατί θα σκάσω να πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν είναι μιάμιση, είναι "μαμίσι", δλδ ανορθόγραφα "μαμήσι" που δεν νομίζω πως θες να σου πω ποιο γράμμα πρέπει να αλλάξεις για να καταλάβεις το νόημα.. :P

ΥΓ: Για να σε παρηγορήσω κι εγώ μιάμιση το διάβασα την πρώτη φορά και ψαχνόμουν.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Keyword: μπαλαμούτχιασμα.
Τι έλλειψη στιλ. Τι άκομψο. Μου θυμίζει το "περιβούτημα" που έγραφε ο Καραγάτσης, σε μια πολύ πχιο φτηνή βερζιόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΥΓ: Ρε Κουέ, πες μου ότι πρόλαβες να το λένε "φάσωμα", να φάω το καπέλο μου σαν το Ρόμπαξ...:clapup:

καλέ "μπαλαμούτιασμα" το είχαμε κι εμείς τοοοοοοοοτε τα παλιά χρόνια :lol:
τώρα το ξέρω ως "φάσωμα" επειδή είμαι κοντά στα νιάτα :P :lol:
(τις προάλες δεν ρωτούσα τον Κρόνο τι σημαίνει ποζεράς? πρέπει να ενημερώνομαι :lol:)


αχ αχ αχ... πάει...
η όλη συζήτηση μου θυμίζει...
"τη χούφτωσες ρε γερομπισμπίκη?! χούφτωστη χούφτωστη!" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Διαφωνώ Τσιπ. Ειδικά αν μιλάμε για μικρές ηλικίες όπως εδώ. Φάσωμα στην εποχή μου (τα παλιά τα χρόνια :P) ήταν ό,τι δεν συμπεριελάμβανε σαιξ, συνήθως ούτε καν γδύσιμο. Πχ το στοματικό δεν ήταν φάσωμα, τα φιλιά και τα χάδια όσο πονηρά και να ήταν, αν ήταν και οι δύο ντυμένοι ήταν φάσωμα. Και με δεδομένο πως συνήθως σε αυτές τις ηλικίες τα βλέπεις όλα πιο συναισθηματικά, το φάσωμα δεν το χρησιμοποιούσαμε ως τρόπο διαχωρισμού του ποια βλέπεις σοβαρά και ποια όχι, αλλά ως τρόπο να δείξεις σε κάποια πως την θες. :)
Και για ν' απαντήσω και στο τόπικ, δεν υπάρχουν κανόνες (ή τουλάχιστον δεν υπήρχαν) για το πως να κάνεις ό,τι κάνεις στο φάσωμα. Όπως ένιωθε ο καθένας ανέτα...

ΥΓ: Τσιπ, δηλ. με την κοπέλα σου δεν έχει τύχει ποτέ να ξεκινήσετε ερωτικά παιχνιδάκια και να μην ολοκληρώσετε; Φάσωμα δεν θεωρείται κι αυτό; :)
Κοίτα λίγο τα bold...
Και μετά απάντησέ μου σε αυτό: γιατί εγώ, οι φίλοι μου και οι περισσότεροι άλλοι, όταν είμασταν 15 χρονών το μόνο που θέλαμε από τις κοπέλες ήταν να τις μαμάμε και να τις κατουράμε και να τις χύνουμε στο στόμα (αηδιάσατε; Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια). Στα 16 με 17 μου χρόνια άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά και να βλέπω περισσότερο το ερωτικό (και όχι τόσο το σεξουαλικό) στοιχείο σε μια σχέση. Άλλοι άντρες πάλι δεν ωριμάζουν ποτέ.

Και μια απάντηση στο ΥΓ: Ναι.
Να σημειωθεί ότι την πρώτη μου σχέση την έκανα στα 16 (όταν άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά όπως έγραψα παραπάνω) και ολοκλήρωσα στα 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικα εχουν αλλαξει τοσο πολυ τα πραγματα...?? Θα μου πεις, εχουν περασει και 15 χρονια απο τοτε, αλλα....
Τωρα εαν πω πως εκπλησσομαι, θα φανω αφελης...αλλα ειλικρινα ευχομαι να μην εχουν αλλαξει τοσο πολυ..Γιατι στα δικα μου 15-16 ακομα και τα αγορια το εβλεπαν το ολο θεμα πιο συναισθηματικα...και δεν ηταν ολα τοσο ψυχρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top