Το σημάδι από τα φιλιά

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γιατί να το κάνεις αυτό; Θες να έχεις την σημαδεμένη για κοπέλα; :P
Η είπες τώρα που ξεκίνησαν τα κρύα να τη βοηθήσεις να καταλάβει πως χρειάζεται και το κασκόλ της;
Anyway αν έχεις πιπιλίσει ποτέ το χέρι σου θα ξέρεις και πως γίνεται. Ρούφα αγαπητέ ρούφα! :P
Πάντως υπάρχουν αρκετά άλλα όμορφα πράγματα που μπορείς να κάνεις πλην αυτού :)
Κάντε έρωτα τέκνα μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βάζεις τα χείλια σου στο σημείο που θες να κάνεις το σημάδι, ρουφάς σα βεντούζα και σταματάς πριν βγάλει αίμα.

Ωραίες εποχές.


Φτου γκαμώτι, γέρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ρε συ Γιάννη , πολύ δρακουλιάρικα το είπες
"και σταματάς πριν βγάλει αίμα" αχαχαχ. Λεπόν, θα απαντήσω ως γκαφατζού-μαιτρ της πιπιλιάς, μιας και τον πρώτο καιρό είχα κάνει ρεζίλι τον αμορεμίο με τις σημαδάρες-μεδάγκωσελύκοςβοήθεια-.
Πώς θα έκανες εάν ήταν να ρουφήξεις το αίμα από μια μικρή πληγή? Ε, διαλέγεις ένα μαλακό μέρος (κατά προτίμηση λαιμό, μην πας σε καμιά πλάτη) και αρχίζοντας με ένα τρυφερό "σμουτς" αρχίζεις την αφαίμαξη.Μην την σκοτώσεις κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Πριν βγαλει αιμα" ο ενας...."αρχιζεις την αφαιμαξη" η αλλη :P

Εγω θα σου πω...

..καταρχην βαζεις εφημεριδες στο πατωμα να μην λερωσεις...

:P

[απλα θα ρουφας -αρνητικη πιεση- λιγο περισσοτερο καθε φορα μεχρι να δεις το σημαδι που θελεις (μην την πονεσεις αγαρμπα και με την 1η). η μελανιά γινεται ακριβως γιαυτο, σπας μικρα αγγειακια]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να την κανεις την πιπιλια; Μην στην φαει κανενας; :P
Τεσπα, σου ειπαν τα παιδια πως... εγω απλος μπηκα επειδι διαβασα πιπιλα και νομιζα οτι υπαρχουν και home-made πιπιλες.. DIY και ετσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πολυ απλα δεν την κανεις, γιατι περαν του οτι ειναι κατι που δεν προσφερει και καμια ιδιατερη απολαυση, ειναι ιδιατερα αντιαισθητικο και ολιγον τι καφριλιδικο.
Σαν να κολλα ς ταμπελα στον αλλο οτι "Προσοχη προσοχη, εχει γκομενο!!!"
Ασε που μπορει να φερει και σε δυσκολη θεση τον αλλο.

Αναφερομαι καθαρα στις βεντουζοπιπιλιες.
Γιατι το να κανεις ερωτα με καποιον και π.χ. να σου κανει καμια μελανια πανω στο παθος ειναι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα το πω λιγο διαφορετικα. Μην την κανεις απλα για να την κανεις. Καντην επειδη το θελετε, το θελει, βγηκε πανω στο παθος.
Και τοτε , τα περι σημαδεμενων που λεει ο κοσμος θα φανταζουν αστεια. Πολλοι τα λενε απο ζηλεια, ενω η αντιληψη "τη σημαδεψα για να βλεπετε οτι ειναι δικη μου" πηγαζει απο ανασφαλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Και μια πιο διπλωματική προσέγγιση: Πάρε της δώρο μια ζιβάγκο μπλούζα με κραυγαλέα μεγάλο και σηκωτό γιακά, θα το πιάσει το νόημα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν μου λες ρε συ Lorien... το ότι δεν έχω δει σε κανέναν πάνω από τα 22-23 πιπιλιές, σημαίνει τι? Ότι επειδή το "κάναμε" όλοι μας πια σταματήσαμε να ζηλεύουμε? Ότι είμαστε πλέον όλοι ... ασφαλείς [ή αδιάφοροι!] ?

Ή μήπως σημαίνει ότι αρχίσαμε να συνειδητοποιούμε ότι το "φαίνεσθαι" δεν είναι τόσο σπουδαίο ειδικά όταν προκείται για μια...αφαίμαξη [sic].

?:P


edit: α, ασε ξέρω... γιατί φοράμε πλέον ζιβαγκο 24/7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η απαντηση ειναι απλη : γιατι μας μαραναν τα

"τι θα πει ο κοσμος"
"δεν ειναι σωστο" ,
"δεν ειναι πραγματα αυτα",
"καλα τι εισαι, εφηβος ; "

τα οποία προκύπτουν από την λανθασμενη βαση πως "οσοι το κανουν, το κανουν για να δειχτουν στους φιλους τους". Δε μπορει δλδ να συμβει πανω στο παθος ή επειδη απλα καποιου δε του καιγεται καρφι αν θα φαινεται και το τι θα λεει ο κοσμος (ή επειδη ειμαστε βρυκολακες :P ) ; (ρητορικη )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η απαντηση ειναι απλη : γιατι μας μαραναν τα

"τι θα πει ο κοσμος"
"δεν ειναι σωστο" ,
"δεν ειναι πραγματα αυτα",
"καλα τι εισαι, εφηβος ; "

τα οποία προκύπτουν από την λανθασμενη βαση πως "οσοι το κανουν, το κανουν για να δειχτουν στους φιλους τους". Δε μπορει δλδ να συμβει πανω στο παθος ή επειδη απλα καποιου δε του καιγεται καρφι αν θα φαινεται και το τι θα λεει ο κοσμος (ή επειδη ειμαστε βρυκολακες :P ) ; (ρητορικη )

Αν γινει στο παθος, γινετε μονο του... Δεν νομιζω να πρεπει να ρωτισεις πρωτα πως γινετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σαφεστατα και ισχυει αυτο που λες lorien!:)
Και το εχω παθει και το εχω κανει αθελα μου.(καλα που δεν ηταν στον λαιμο φυσικα, γιατι παιζει να μην ειχα καρωτιδα τωρα )
Αλλα οταν ζητας "οδηγιες χρησης" τοτε οπως καταλαβαινεις παυει να ειναι αυθορμητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[offtopic...ας με συγχωρήσει το παληκάρι που άνοιξε το θέμα αν του φαίνομαι κάπως "κακιά" αλλά το θέμα μου θύμησε ένα παιδί που είχαμε στο σχολείο-ένα χρόνο μεγαλύτερο από μένα- που κάποια περίοδο χειμώνιάτικα (που όλοι φορούσαμε τα κασκόλ και τα ζιβάγκο και τρέμαμε από το κρύο) ερχόταν στο σχολείο με κάτι ανοιξιάτικες μπλούζες και έναν .. κόκκινο λαιμό λες και του είχαν...επιτεθεί τα βαμπίρ όλο το βράδυ και έλεγε σε...όλους και φυσικά χωρίς να τον ρωτήσουν (ακόμα και άτομα όπως εμένα που απλώς τύχαινε να γνωριζόμαστε φατσικά ως μαθητές στο ίδιο σχολείο) "ασε ρε συ, δεν ξέρω τι να κάνω με τη Νατάσσα [σσ. μαθήτρια του ίδιου σχολείου ένα χρόνο μικρότερη από μένα], δεν με αφήνει σε ησυχία... Και όλα αυτά (δείχνουμε το λαιμό) δεν ξέρω πιά και πώς να τα καλύψω!" :tongue:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Λόγω ευαισθησίας βγάζω συνέχεια κοκκινίλες στον λαιμό που μπορεί να γίνουν έντονες. Βάζω πούδρα αλλά φαίνονται. Τέλος πάντων, 1 παιδί που έβγαινα πέρισυ μου είχε κάνει σκηνή επειδή νόμιζε ότι ταυτόχρονα με αυτόν έβγαζα τα μάτια μου και με άλλους.:P Κι από την 1 έμεινα άναυδη, από την άλλη σκέφτηκα πώς το μυαλό στον συνδυασμό λαιμός-κοκκινίλα πάει αμέσως στην πιπιλιά, κι από την παράλλη κατάλαβα πόσο εύκολα μπορεί να γίνει αντιληπτή η μοιχεία.

Και για να είμαι on topic να πω ότι στα 27 μου είμαι τελείως ανίκανη να κάνω αξιοπρεπή πιπιλιά και πώς δεν μπορώ να δώσω συμβουλή σε 1 νέο παιδί με απορίες που, θεωρητικά, θα έπρεπε να μπορώ να λύνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Eυχαριστώ παιδιά, κατάλαβα πως γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν γινει στο παθος, γινετε μονο του... Δεν νομιζω να πρεπει να ρωτισεις πρωτα πως γινετε..
Σαφεστατα και ισχυει αυτο που λες lorien!:)
Και το εχω παθει και το εχω κανει αθελα μου.(καλα που δεν ηταν στον λαιμο φυσικα, γιατι παιζει να μην ειχα καρωτιδα τωρα )Αλλα οταν ζητας "οδηγιες χρησης" τοτε οπως καταλαβαινεις παυει να ειναι αυθορμητο.
Οχι απαραιτητα. Εσεις τις κανετε για να υπαρχει καποιο σημαδι ; Εγω τις κανω επειδη αρεσουν σαν αισθηση και μαρεσει να βλεπω την αντιδραση της κοπελας σε κατι που της αρεσει παντως. Ουτε σας ειπε που θελει να τις κανει. Ισως ειναι πρωιμο να το κατηγορησουμε το παιδι, οτι θελει να το κανει για επιδειξη.

[offtopic...ας με συγχωρήσει το παληκάρι που άνοιξε το θέμα αν του φαίνομαι κάπως "κακιά" αλλά το θέμα μου θύμησε ένα παιδί που είχαμε στο σχολείο-ένα χρόνο μεγαλύτερο από μένα- που κάποια περίοδο χειμώνιάτικα (που όλοι φορούσαμε τα κασκόλ και τα ζιβάγκο και τρέμαμε από το κρύο) ερχόταν στο σχολείο με κάτι ανοιξιάτικες μπλούζες και έναν .. κόκκινο λαιμό λες και του είχαν...επιτεθεί τα βαμπίρ όλο το βράδυ και έλεγε σε...όλους και φυσικά χωρίς να τον ρωτήσουν (ακόμα και άτομα όπως εμένα που απλώς τύχαινε να γνωριζόμαστε φατσικά ως μαθητές στο ίδιο σχολείο) "ασε ρε συ, δεν ξέρω τι να κάνω με τη Νατάσσα [σσ. μαθήτρια του ίδιου σχολείου ένα χρόνο μικρότερη από μένα], δεν με αφήνει σε ησυχία... Και όλα αυτά (δείχνουμε το λαιμό) δεν ξέρω πιά και πώς να τα καλύψω!" :tongue:]
Οπως παραπανω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι απαραιτητα. Εσεις τις κανετε για να υπαρχει καποιο σημαδι ; Εγω τις κανω επειδη αρεσουν σαν αισθηση και μαρεσει να βλεπω την αντιδραση της κοπελας σε κατι που της αρεσει παντως. Ουτε σας ειπε που θελει να τις κανει. Ισως ειναι πρωιμο να το κατηγορησουμε το παιδι, οτι θελει να το κανει για επιδειξη.

Οπως παραπανω. :P

Δεν το κατηγορω το παιδακι, εγω για πλακα το ειπα... Για οπιων λογο και αν θελει να το κανει ειναι δικο του θεμα.. Απο ην στιγμη που δεν ζηταει οδηγιες για να τιαξει βομβα, η καπιο δηλιτιριο, η για το πως να αυτοκτωνισει, και γενικοτερα κατι το αξιοπινο, απλα του απανταμε και δεν μας νοιαζει το γιατι θελει να ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά ρωτάω διότι έχω ακούσει από πολλές φίλες μου ότι αρέσει στις γυναίκες και για αυτό το λόγο θέλω να το κάνω στη κοπέλα μου (αν δω πως δεν αντιδράει αρνητικά!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως εμένα μ' αρέσουν πολύ οι πιπιλιές :redface:
Αλλά τις προτιμώ σε σημεία που μπορώ να τις δω μόνο εγώ. :D
(και θεωρητικά κρατάνε και τις άλλες γκόμενες μακριά :lol::P - αν και όχι εγκαίρως αν δεν είναι σε εμφανές σημείο :P)

ΥΓ: Τώρα που το σκέφτομαι, είναι ζήτημα να έχω κάνει μία σε κάποιον καταλάθος.. μόνο εμένα με κάνανε σαν σημαδεμένη συχνά πυκνά, ενώ μάλιστα ένας είχε καταφέρει να μου κάνει μία πάνω στο χείλος! (το πάνω χείλος ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ερώτηση άσχετου:
Υπάρχει περίπτωση να μείνει μόνιμο σημάδι από πιπιλιά, αν είναι πολύ πολύ δυνατή ίσως? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top