Microsoft Office Publisher 2003

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
:)Έσείς έχετε στον υπολογιστή σας το Microsoft Office Publisher 2003; Εγώ το έχω και θεωρώ ότι είναι ένα πολύ καλό και για κάποιους σημαντικό πρόγραμμα αλλά δεν έμαθα να το χρησιμοποιώ στο ecdl; Γιατί το ecdl δεν ο περιλαμβάνει; Εσείς το χρησιμοποιείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Το ecdl φαντάζομαι οτι δεν το περιλαμβάνει γιατι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα χρήσιμο. Η δουλεια γραφείου καλύπτεται πλήρως απο τα office/excel/outlook, άντε και access. Για δημιουργία φυλλαδίων/whatever χρησιμοποιούνται συνήθως πιο εξειδικευμένα προγράμματα φαντάζομαι, όπως και για σχεδίαση ιστοσελίδων.

Πάντως δεν έχω αισθανθεί να το έχω χρειαστεί ποτέ. Σε τι ακριβώς το χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Το ecdl φαντάζομαι οτι δεν το περιλαμβάνει γιατι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα χρήσιμο. Η δουλεια γραφείου καλύπτεται πλήρως απο τα office/excel/outlook, άντε και access. Για δημιουργία φυλλαδίων/whatever χρησιμοποιούνται συνήθως πιο εξειδικευμένα προγράμματα φαντάζομαι, όπως και για σχεδίαση ιστοσελίδων.

Πάντως δεν έχω αισθανθεί να το έχω χρειαστεί ποτέ. Σε τι ακριβώς το χρησιμοποιείς;

Adobe InDesign ftw :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το Publisher, μπορείς κάποιος να εξηγήσει τι δουλειά κάνει; :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και καλα εχει καποια υποδειγματα φυλλαδιων, εγγραφων κλπ κι εσυ απλα συμπληρωνεις αυτα που θελεις! Λιγο στην Α' Λυκειου μας ειχε δειξει καποια πραγματα ο καθηγητης, δεν ξερω και πολλα...

Παντως δεν το εχω χρησιμοποιησει για σοβαρο λογο, για να περναει η ωρα μονο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Βλακείες. Βάλε ένα Quark Express να νιώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς το χρησιμοποιούμε γιατί ηταν υπάρχει η ανάλογη ενότητα και στην Acta και στο Cambridge αλλά είναι ένα απο τα αγαπημένα μου προγράμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Βοηθάει και στο σχηματισμό ιστοσελίδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top