• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θεραπεία για να φύγουν τελείως οι ρυτίδες από το μέτωπο;

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλήμερα σας ! Είμαι 28 χρόνων και εχω οριζόντιες ρυτίδες στο μέτωπο. Δοκίμασα μεσοθεραπεια , οξυγονο θεραπεια και αυτολογη μεσοθεραπεια αλλα δεν έφυγαν επισης δεν βαζω make up γιατι φαινοντε ακομα πιο άσχημες. Θα το εκτιμουσα αν γνωριζετε καποια ασφαλεις θεραπεια να μου πειτε και αν την εχετε δοκιμασει. Βλεπω γνωστες μου πανω απο 50 και μερικες δεν εχουν ρυτιδες στο μετοπο. Εχει δοκιμασει καποια μποτοξ και ναι σε πιο γιατρο ? Δεν φοβαμε τις βελονες αλλα τις παρενεργιες που διαβασα για τυφλοση. Ευχαριστω για το χρονο σας

Σημείωση από Ο.Δ: Απαντήσεις που αναφέρουν ονόματα γιατρών κλπ. στοιχεία, μόνο σε π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το να κάνεις μπότοξ για κάτι που σε ενοχλεί δεν είναι κακό. Όπως το περιγράφεις, εγώ στη θέση σου θα έκανα μποτοξ, δεν είναι κάτι επικίνδυνο. Η μητέρα έχει τύχει να κάνει, αλλά για ιατρικούς λόγους και όχι αισθητικούς.
Μια φίλη μου κάνει εδώ και χρόνια στα χείλη και τα φουσκώνει, ανανεώνει κάθε 3-4 μήνες αν δε κάνω λάθος :P
Επικοινώνησε με κάποιον πλαστικό χειρουργό για να σου λυθούν οι απορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Έχω κι εγώ γραμμές στο μέτωπο από μικρός. Σκέφτομαι το baby-botox. Μπορώ να σου δώσω στοιχεία πλαστικού που γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top