Έκδοση διπλώματος οδήγησης

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος πόσο καιρό κάνει να βγει ένα δίπλωμα αυτοκινήτου με έχουν πει γύρω στο 2μηνο αλλά από φίλους που το έχουν πάρει στις 40 μέρες περίπου βγαίνει και λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilleas1997

Νεοφερμένος

Ο Achilleas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εννοείς αφού πέρασες την πορεία, πόσο καιρό κάνουν να το στείλουν ή πόσο καιρό παίρνει για να βγάλεις από το μηδέν;

Για το δεύτερο, μπορώ να πω ότι εξαρτάται από την πόλη και από το πόσο κόσμο έχει η σχολή. Εγώ πχ είχα αναμονή 4-5 βδομάδες για να δώσω τα σήματα στην Θεσσαλονίκη και ακόμα δεν έδωσα πορεία…

Στην επαρχία γίνεται πιο γρήγορα, έχει λιγότερη αναμονή. Πες από την αρχή στην σχολή οδηγών ότι βιάζεσαι για να σε τρέξουν όσο γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Από Θεσσαλονίκη είμαι απλώς έχω δώσει 2 φορές και τώρα πάω για την 3η και θέλω να δω σε πόσο καιρό θα βγει το δίπλωμα από όσο υπολογίζω αρχές με μέσα Σεπτέμβρη άμα πάνε όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σε 40 μερες περιπου μου ειχε βγει εμενα. Αλλα πηγα και το πηρα απο τα γραφεια τους, αν περιμενα να το στειλουν θα ειχαμε φαει καμια εβδομαδα ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τόσο καλά... εδώ έχω ακούσει ότι μπορείς να τους ζητήσεις τον λόγο με γραπτή αίτηση που δεν το δίνουν νωρίτερα και αναγκαστικά τα κάνουν σε λιγότερο από βδομάδα επειδή δεν έχουν επιχειρήματα. Πότε το πήρες εσύ τώρα κοντά ή έχει χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
To 2013. Αλλα δε νομιζω να εχει γινει πιο γρηγορο το δημοσιο. Ισα ισα περυσι ενα φεγγαρι ειχαν σταματησει να βγαζουν for no obvious reason.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για πέρσι το θυμάμαι είχαν και τις απεργίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top