Τι δεν θα συγχωρούσατε στον σύντροφο σας;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
A, την απάτη είναι πολύ πιθανό κι εγώ να την συγχωρούσα. Την θεωρώ σχεδόν αυτονόητη μετά από αρκετά χρόνια σχέσης και μπορώ να την θεωρήσω αδυναμία. Αλλά μιλάω για απλή απάτη κι όχι για παράλληλη σχέση, εκεί εξαρτάται και από άλλα πολλά και το πιο πιθανό είναι πως θα έφευγα :)
ε ναι... προφανώς! Παραλληλη σχέση πιστεύω ότι ακόμα και να ήθελα δεν θα κατάφερνα να τη συγχωρήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκα

Νεοφερμένος

Η Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το ΨΕΜΑ...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Οτιδήποτε μου έθιγε την αξιοπρέπεια.

Και ότι τον έριχνε στα μάτια μου... γιατί αν δεν εκτιμάς το σύντροφό σου, ου... ζόρι μεγάλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Παλαιότερα, ήμουν πολύ αυστηρή κ έλεγα πως δεν συγχωρώ τίποτα. Τώρα είμαι πιο ανεκτική κ πολύ πιο ανθεκτική σε πολλά πράγματα. Δεν λέω ότι θα συγχωρούσα μια κατ' επανάληψη κ εις βάρος μου πράξη, αλλά ίσως να την συγχωρούσα αν ήμουν με τη σχέση μου για καιρό, σήμαινε πολλά για μένα, αν το συζητούσα μαζί του κ αν καταλάβαινα πως ήταν απλά μια έκρηξη. (ίσως λέω ίσως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santibel

Νεοφερμένος

Η santibel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ελεγα την απιστια...μαλιστα ημουν και πολυ απολυτη σε αυτο αλλα.....εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λες....ειμαι 4 χρονια μαζι του,εχω φαει το κερατο της ζωης μου....και ειμαι ακομα εκει....αξιοπρεπεια....εγωισμος τι ειναι αυτα???εχω φτασει επιπεδο πατωματος....περιμενω την μερα που θα ανοιξω τα ματια μου και θα πω ΕΩΣ ΕΔΩ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
No way δε θα συγχωρούσα την απιστία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν θα της συγχωρουσα με τιποτα αν επετρεπε στον εραστη της να φορα τις
παντοφλες μου...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Την απιστία...και άν έφταιγα εγώ, για να πράξει κατά αυτό τον τρόπο, θα προτιμούσα να μου το πεί και απλά να χωρίσουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
δεν θα συγχωρούσα ποτέ την απιστία ή αν με κτυπούσε , θα τον έστελνα πακέτο στη μαμά του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
να με απατούσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
την απιστία και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
την απιστία και το να μου συμπεριφέρεται άσχημα (βίαια κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Την απιστία, τη χειροδικία και τη δημόσια προσβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Δε θα συγχωρούσα αν τσακωνόμασταν για κάτι, το συζητούσαμε, λέγαμε οτι το λύσαμε εξηγώντας ο ένας στον άλλον την πλευρά του και μου έλεγε οτι με συγχώρησε αν είχα κάνει κάτι λάθος, και μετά από καιρό σε μια άλλη κατάσταση μου το "χτυπούσε" για να "κερδίσει" μια λογομαχία που θα είχαμε. Γενικά αυτή η συμπεριφορά με εξοργίζει σε όλους τους ανθρώπους. Όταν σου ζητάει ο άλλος συγγνώμη και λες οτι τον συγχωρείς, δεν έχεις δικαίωμα και το θεωρώ ανήθικο να επαναφέρεις εκείνο το λάθος του ως επιχείρημα σε μια λογομαχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top