Πώς γράφω ελληνικά στον υπολογιστή μου;

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
βαλτε καλυτερα αυτο για ταυτοχρονη διορθωση σε αγγλικα και ελληνικα χωρις να πρεπει να αλλαξεις με δεξι κλικ/γλωσσες κλπ..

το εχω και δουλευει αψογα..ειναι το μοναδικο διπλο..
Ενα καλό εργαλείο είναι και η εκμάθηση του τυφλού συστήματος για να γράψει κανείς. Μια εβδομάδα είναι αρκετή.
Στη συνέχεια, καλό είναι να μάθετε να χρησιμοποιείτε πλήκτρα για αναίρεση Ctrl Z –αποκοπή Ctrl X- αντιγραφή Ctrl C (copy) – επικόλληση Ctrl V, αλλά και για εκτύπωση πατώντας Ctrl και P από το print. Με Ctrl Α, μπορείς να επιλέξεις όλο το έγγραφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
κατι εχει παθει το πληκτρολογιο κ οταν γραφω ελληνικα δεν μπορει να βαλει τονο κ μπαινει αυτο ΄΄...τι να κανω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Για να βαλεις τονο πατας ενα κουμπι που ειναι παραδιπλα απο το Εnter και αμεσω μετα το φωνηεν (στιγμιαια) . Αυτο κανεις και δεν σου βγαζει τονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ναι αυτ΄΄ο πατησα! κ μου βγαινει ετσι οπως εγραψα το "αυτ΄΄ο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα μια επαναφορά συστήματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
το εκανα..προς στιγμην εγινε κ μετα παλι ξανααλλαξε :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάν' το σε πιο παλιά ημερομηνία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
το εκανα..προς στιγμην εγινε κ μετα παλι ξανααλλαξε :/

Πήγαινέ το σε μια ημερομηνία που ήτανε εντάξει το πληκτρολόγιο..
Και το δικό μου netbook είχε πάθει κάτι με το πληκτρολόγιο (δηλαδή πατούσα το Κ και μου έβγαζε Χ) και το γύρισα σε μία ημερομηνία που όλα λειτουργούσαν ρολόι και έφτιαξε.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top