Sex ανευ διδασκάλου

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας
Ίσως να αγόραζα τουλάχιστον απο περιέργια μήπως μάθω τίποτα παραπάνο [που σίγουρα θα μάθαινα]. Σε καμμία περίπτωση δε θα είχα το θάρρος αλλά ούτε τη διάθεση να το συμβουλευτώ την ώρα του sex και επομένος δε θα του έδειχνα φωτογραφίες με ''στάσεις''.
Προσωπικά εγώ δε θα τα έκανα, αλλά αν τα έκανε ο σύντροφος, ίσως να δοκίμαζα, :teasing:,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μάλλον θα ήταν η μόνη περίπτωση που θα "μελετούσα" ένα βιβλίο με παρέα :P :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας


Φυσικά και θα αγόραζα... αλλά όχι και να βγάλω τα σκονάκια πάνω στο κρεβάτι :P
Θα είχα φροντίσει να του το δείξω πιο πρίν, να το μελετήσουμε παρέα (να μωράκι μου αυτό να το δοκιμάσουμε, για γύρνα το δεξί σου πόδι πάνω απ το κεφάλι σου και κράτα το αριστερό σου γόνατο με τη μύτη σου :P ) και μετά να του βάλω και διαγώνισμα για να δω αν το εμπέδωσε :P

Αντίστοιχα, αν μου το έδειχνε πριν δεν θα με ενοχλούσε αλλά την ώρα που γίνεται το σκηνικό να βγάλει έξω τις οδηγίες χρήσης.. ε θα ξενέρωνα (με την καλή έννοια, θα άφηνα το σεχ για αργοτερότερα, αφού μελετήσουμε τα μαθήματα μας πρώτα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧχχχχααχαχα... καλή φάση το τόπικ!!!

το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα σημβουλευόμουν την ώρα της πράξης ενα τέτοιο βιβλίο!!! τώρα αν θα πρότοινα ενα βιβλίο καμα σούτρα για να πάρουμε ιδέες... χμ... δεν ξέρω... ισως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
μάλλον θα ήταν η μόνη περίπτωση που θα "μελετούσα" ένα βιβλίο με παρέα :P :D.

Συμφωνώ απόλυτα...
Σου το προτείνω ανεπιφύλακτα.....

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
...
Θα είχα φροντίσει να του το δείξω πιο πρίν, να το μελετήσουμε παρέα (να μωράκι μου αυτό να το δοκιμάσουμε, για γύρνα το δεξί σου πόδι πάνω απ το κεφάλι σου και κράτα το αριστερό σου γόνατο με τη μύτη σου :P ) και μετά να του βάλω και διαγώνισμα για να δω αν το εμπέδωσε :P ...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Όπως το περιγράφεις είναι μια ζωγραφιά:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Θα ήθελα κάποτε να διαβάσω αυτό το περιβόητο Κάμα Σούτρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σαφώς και θα διάβαζα. Ότι μαθαίνει κανείς, καλό είναι. Δεν νομίζω ότι θα το άνοιγα την ώρα της πράξης (έλεος, είπαμε!) αλλά όπως έγραψαν και τα παιδιά, θα φρόντιζα με τον καλό μου να το μελετήσουμε πριν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας

Δεν πιστεύω οτι αυτού του είδους τα βοηθήματα προσφέρουν πραγματικά βοήθεια...Το μόνο βιβλίο που εμπιστεύομαι είναι οι φαντασιώσεις οι δικές μου και της συντρόφου μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσωπικά θα το διάβαζα όταν θα έβρισκα χρόνο για να πάρω ίδεες :)
Πάντως θα συμφωνήσω (ξάνα) με τον e-stekoumeno
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos:
Δεν πιστεύω οτι αυτού του είδους τα βοηθήματα προσφέρουν πραγματικά βοήθεια...Το μόνο βιβλίο που εμπιστεύομαι είναι οι φαντασιώσεις οι δικές μου και της συντρόφου μου......



θέλεις να πείς ότι τζάμπα ξέρω απ έξω κι ανακατωτά 3 τόμους του κάμα σούτρα???? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:


(:lol: :lol: :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
<:D>Μια ζωή στη σχολή αυτό μου λένε... Read the Fucκing Manual</:D>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
<:D>Μια ζωή στη σχολή αυτό μου λένε... Read the Fucκing Manual</:D>

καραλολ

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

είναι καλοί....σου δίνουν κίνητρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Θα ήθελα κάποτε να διαβάσω αυτό το περιβόητο Κάμα Σούτρα...

Και δεν το κάνεις; [εδώ υπήρχε Link πορνογραφικού περιεχομένου]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας


Θράσος, γιατί θράσος;:hmm: έχει τύχει ρίξαμε το γέλιο της αρκούδας αλλα περάσαμε καλά, δεν είναι πρόβλημα άν υπάρχει χιούμορ, εξάλου έχω σε dvd που δεν χρειάζετε να διαβάζω κιόλας:redface:

Πάντος μου αρέσει που δοκιμάζει ο άλλος νέα πράγματα και προσπαθεί να βελτιώσει την σεξουαλική ζωή, άσχετα αν την επόμενη υποφέρεις με την πλάτη σου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας

βιβλιο?:worry:

Internet:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχω 2-3. Βλακείες. Στην πράξη μαθαίνεται το σεξ. Μπορείς να μάθεις ποδήλατο από βιβλίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πες οτι βλέπεις ένα - δύο εκπαιδευτικά "ντοκιμαντέρ". Όπως λέει και η Kaleidoscope αν δεν δοκιμάσεις να κάνεις δε μαθαίνεις!:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ποιο βιβλίο μωρέ? Δείτε το 9 1/2 εβδομάδες και μετά ελάτε να μου πείτε για καμα σουτρα και βλακείες.

πσ: Ναι, το είδα σήμερα και έχω μείνει άφωνη... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top