Minecraft

PanosCraft

Νεοφερμένος

Ο PanosCraft αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Απλώς αναρωτιόμουν αν παιζει κανένας από εδώ MineCraft...
Aν ναί,πως σας φαίνετε?
Και για οσους δέν ξέρουν τι είναι το MineCraft-------> Minecraft
καί YouTube - ‪★ Minecraft Gameplay - Canal Systems and the Animal Trap!‬‏
:clapup::clapup::clapup:

MineCraft******
:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Ίσως το πιο πλήρες παιχνίδι όλων των εποχών που άνθισε τα τελευταία χρόνια εξαιτίας του youtube; Eκτός από τον survival gaming μπορείς να δημιουργήσεις με τους κύβους ότι μπορείς να φανταστείς εκτός των άλλων με τα mod που κυκλοφορούν μπορείς να απολαύσεις εναν μεγάλο αριθμό από Mini games.

Ποια η γνώμη σας για το Minecraft;

Τι σας αρέσει/δεν σας αρέσει σε αυτό το παιχνίδι; Δείξτε τα skins σας, τις δημιουργίες σας αλλά και τα βίντεο σας. Ποιοι οι αγαπημένοι σας youtuber minecraft;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Και μένα μου άρεσε αρκετά σαν παιχνίδι. Είχε ένας φίλος μου έναν server στην γερμανία (ούτε που κατάλαβα πως το κανε αυτό :P αλλά τέλος πάντων) και παίζαμε μια παρέα λίγων ατόμων. Είχαμε φτιάξει πύλη για το netherland κτλ. αλλά μετά γίνεται αρκετά δύσκολο.
Αν το παίζεις με φίλους και είστε μεγάλη παρέα, είναι από τα πιο ωραία multiplayer παιχνίδια, που μπορεί να το παίξει ο κάθε υπολογιστής οπότε κανείς από την παρέα δεν μένει απ' έξω ;) . Τώρα με άγνωστους από το διαδίκτυο εμένα με ψιλοξενερώνει, η φάση θέλει minecraft και skype ανοιχτό με συνομιλία 5+ ατόμων ;)
Γενικά τον τελευταίο καιρό (έχω κάνα 2 χρόνια να παίξω τώρα) το είχα βαρεθεί και λόγω της αργής του εξέλιξης. Παίρνει πολύυυυ χρόνο μέχρι να φτάσεις σε ένα σημείο να βρεις ενδιαφέροντα πράγματα (κάνα διαμαντάκι ώστε να σκάβεις κι άλλα πετρώματα κτλ. ) Ίσως βέβαια αυτό αλλάζει κάπως από τις ρυθμίσεις του server.
Youtubers δεν έβλεπα, τώρα πρόσφατα είδα κάνα δυο βίντεο των gramers επειδή έπεσα τυχαία πάνω τους.

Γενικά όμως τον τελευταίο καιρό τα έχω βαρεθεί τα παιχνίδια. Άντε να παίξω λίγο κανένα καινούριο super wow παιχνίδι, στυλ gta v, witcher 3, batman το καινούριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P Πολλοι Έλληνες yotutuber κάνουν καριέρα με το minecraft εμένα με εκνευρίζουν όλοι εκτός από έναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Ε πας μας ποιον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ε πας μας ποιον :P


Ειναι ο μοναδικός youtuber που έχει δώσει υπόσταση στον ήρωα του στο minecraft (τόσο πολύ που oι subs του τον λένε σκίουρο που λέγεται.

Το καλύτερο με αυτο ειναι που συνδιάζει το παιχνίδι με animation βιντεάκια.

Τον διώξανε από την Zeroland (κοινότητα youtuber) το περασμένο Καλοκαίρι και έχει μπει σε αλλη κοινότητα αλλα δεν πολυασχολείται πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μόνο σ' εμένα δεν αρέσει αυτό το game; :P
Όχι ότι έχω παίξει και ποτέ, αλλά μόνο στην ιδέα ότι θα λιώσω φτιάχνοντας με εικονικά τουβλάκια και τέτοια είναι αρκετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.

Ειναι ο μοναδικός youtuber που έχει δώσει υπόσταση στον ήρωα του στο minecraft (τόσο πολύ που oι subs του τον λένε σκίουρο που λέγεται.

Το καλύτερο με αυτο ειναι που συνδιάζει το παιχνίδι με animation βιντεάκια.

Τον διώξανε από την Zeroland (κοινότητα youtuber) το περασμένο Καλοκαίρι και έχει μπει σε αλλη κοινότητα αλλα δεν πολυασχολείται πλέον.
Τον Αντώνη τον σκίουρο τον ξέρω και'γω :P
Kαλό το game,αλλα τρομερά εθιστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Μόνο σ' εμένα δεν αρέσει αυτό το game; :P
Όχι ότι έχω παίξει και ποτέ, αλλά μόνο στην ιδέα ότι θα λιώσω φτιάχνοντας με εικονικά τουβλάκια και τέτοια είναι αρκετό.

Η ιδέα είναι όντως τρομακτική θα έλεγα :P αλλά το ωραίο σε αυτό το παιχνίδι είναι να το παίζεις multiplayer. Εγώ δεν θα μπορούσα να το παίξω ποτέ single player, το βρίσκω απίστευτα βαρετό (το δοκίμασα μια φορά, στα 10 λεπτά το έβγαλα...)
Σε multiplayer όμως, ειδικά αν είσαι με φίλους σου είναι αρκετά ωραίο, τουλάχιστον στην αρχή.

Εσύ focko παίζεις κι όλας ή μόνο βλέπεις youtubers?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εσύ focko παίζεις κι όλας ή μόνο βλέπεις youtubers?
αγόρασα ένα λογαρισαμό το καλοκαίρι αλλά δε μπόρεσα να ασχοληθώ πολύ παρά μόνο με Mini games. Θα παίξω λίγο survival mode για να το μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
με το Minecraft ασχολήθηκα λίγο αλλα το παράτησα και αυτο γιατι:
τα γραφικα του με τα πιξελ μου φαινονται απιστευτα κουραστικά
πρέπει να επενδύσεις πολύ χρόνο για αν φτάσεις σε κάποιο καλό επίπεδο
γενικά είναι λίγο freak η κατάσταση και του παιχνιδιού και των παικτών Minecrfaft:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


:P Εδώ το πρώτο μου βίντεο Minecraft :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top