Shopping Therapy

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πήρα σήμερα αυτό το εκπληκτικό κινητάκι μιας και το προηγούμενο τα "έπαιξε"
(αφού το είχα από το Ιούνιο του 2004. .)




Nokia 6600 fold

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Επιτέλους σήμερα πήγα για ψώνια...εκπτώσεις γαρ!!!:D
Λοιπόν πήρα, ένα φαρδύ τζινάκι από τα mango, 2 πλεκτές μπλουζοζακέτες απ' τα attrativo, ένα παρδαλό κασκόλ απ'τα accesorize, κάτι έθνικ σκουλαρίκια χειροποίητα που είχα σταμπάρει καιρό τώρα (:shifty:), ένα μολυβάκι ματιών και καινούρια σταράκια-μπορντώ. Είναι να μην βγω για ψώνια...άμα βγω, δεν σταματώ!!!:P

Και το κυριότερο πήρα κολόνια (jeaun paul gaultier-classique) και δίνανε σε συσκευασία δώρου το γαλάκτωμα και ένα τέεεεεεεελειο μουσικό κουτί!!! Βασικά, πιο πολύ χάρηκα για το κουτί παρά για όλα τα υπόλοιπα...:whistle:

Edit: βρηκα φωτό...Ιδού λοιπόν!!!:inlove: Αααααχ...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ξενέρωσα άσχημα γιατί δε βρήκα νούμερο σε αυτά:


:( Θα γυρίσω όλο τον τόπο γύρο για να τα βρω, έφαγα σκάλωμα και τα θέλω!

Toν γύρισα τον τόπο και επιτέλους τα βρήκα και τα αγόρασα σήμερα με μια φόρμα μαύρη adidas. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα μία κρέμα προσώπου, να έχω προμήθειες στου ιχλιμπεντούλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
λοιπόν την πέμπτη πήγα και πήρα μποτάκια μαύρα με λίγο τακούνι δερμάτινες.. επίσης πήρα δύο μπλουζάκια από τα μπέρσκα.. το σάββατο πήρα εσώρουχα , 1 κρέμα σώματος, και δίαφορες βλακείες από τα jumbo.. ακομά πήρα 2 κολώνιες την δευτέρα και άλλη μια κρέμα σώματος..χμμ τι άλλο.. δεν θυμάμαι ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
πήρα ένα παντελόνι καμπάνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
πήρα ένα παντελόνι καμπάνα.

Μονο gabbana?:eek:
Koιτα τελικα τι σου κανουν οι εκπτωσεις...οταν πλεον σου λενε 50% εκπτωση δεν μιλανε μονο για την τιμη αλλα και για την φιρμα...:P
Με 'γειες γιδακι!

Εμενα οι προσφατες αγορες μου ειναι:
Ενα ζευγαρι γαντια αντιανεμικα,ανθεκτικα,που δεν περναει τιποτα τελοςπ αντων για την μηχανη.
Ενα θερμικο για την κεφαλα μου παλι για την μηχανη.Το οποιο με κανει να μοιαζω με κουκουλοφορος.
Ενα προστατευτικο σπονδυλικης στηλης σε περιπτωση που φαω σαβουρα.(φτου φτου μακρια)
Μια τσαντα Dutch καταπλικτικη.(οχι backpack, τσαντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Γυαλιά ηλίου.
Πλατοκαθήσματα αυτοκινήτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1 φουστίτσα χαρούμενη, 2 φουλάρια (όλα Stradivarious, η αγαπημένη μου φτηνή μάρκα) κι 1 usb stick 8 GB.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μια κρέμα προσώπου Bepanthol!
(την είχα σταμπάρει πολύ καιρό πρίν αλλά όλο το ξεχνούσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinaki24

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Επιτελους σημερα πηρα ενα μπουφανακι απο τα attrativo....καθως και μια πουδρα απο τη κολλητη μου που ειναι αισθητικος και εχει επαγγελματικα προιοντα που ειναι και καλυτερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μία φούστα μαύρη με κάτι φρου-φρού αλά ποδιά μπρος και πίσω, ένα ζακετάκι ολοβάμβακο με τρελοσχέδια μπροστά και πλεκτό στα μανίκια και πίσω, παπά μπαλαρινάκια με τρούπα στη μύτη, ροζ, και χαμηλά γοβάκια μπεζ. Και μία τσάντα μπεζοχρυσή, καλυμμένη με μπεζ αραιό πλεκτό και αλυσίδα για λουρί.

Η μαμά μου φταίει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό:


κι έχω κολλήσει πολύ άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι είναι αυτό, από που το πήρες, πόσο και γιατί έχεις κολλήσει έτσι άσχημα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πες τα χρυσόστομε, που ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κι έτρεχα να ψωνίσω κάτι για να μπορώ να γράψω χωρίς να 'μαι οφφ. :P

(πήρα χαλβά και κάτι αποτριχωτικές, αμέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό:


κι έχω κολλήσει πολύ άσχημα.

Τι είναι αυτό, από που το πήρες, πόσο και γιατί έχεις κολλήσει έτσι άσχημα; :P

Πες τα χρυσόστομε, που ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κι έτρεχα να ψωνίσω κάτι για να μπορώ να γράψω χωρίς να 'μαι οφφ. :P

(πήρα χαλβά και κάτι αποτριχωτικές, αμέ)

Έλα βρε που δεν ξέρετε τι είναι αυτό ..... αυτό είναι ένα τέτοιο, που συνδέεις τα ψιψιψίνια με τα κοκοπίνια και..... το χάσαμε το κορμί φίλε!:P:P
Λοιπόν εμένα για παιχνιδάκι μου κάνει.... κάτι σαν αυτόν τον γνωστό κύβο με τα χρώματα, που δεν θυμάμαι πως τον λένε ... αλλά καταλάβατε! :P

Εγώ πάλι πήρα, σαμπουάν, αφρόλουτρο, μάσκα μαλλιών, κάτι μικρά κλαμεράκια πεταλούδες με γκλίτερ, ένα σακάκι κόκκινο και μια μπλούζα αεράτη εκρού με γαλάζια ψιλά-ψιλά λουλουδάκια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι είναι αυτό, από που το πήρες, πόσο και γιατί έχεις κολλήσει έτσι άσχημα; :P

Πες τα χρυσόστομε, που ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κι έτρεχα να ψωνίσω κάτι για να μπορώ να γράψω χωρίς να 'μαι οφφ. :P

Έλα βρε που δεν ξέρετε τι είναι αυτό ..... αυτό είναι ένα τέτοιο, που συνδέεις τα ψιψιψίνια με τα κοκοπίνια και..... το χάσαμε το κορμί φίλε!:P:P
Λοιπόν εμένα για παιχνιδάκι μου κάνει.... κάτι σαν αυτόν τον γνωστό κύβο με τα χρώματα, που δεν θυμάμαι πως τον λένε ... αλλά καταλάβατε! :P

Cast quartet λέγεται.
Παζλ είναι και πρέπει να λυθεί στα 4 κομμάτια που το απαρτίζουν.Μετά βέβαια πρέπει να ξανασυναρμολογηθεί.
Όταν το πήρα, καθόμουν στην καφετέρια και προσπαθούσα να το λύσω.Οι μόνες λέξεις που έλεγα ήταν επιφωνήματα που δεν μπορούσα να βρω άκρη..και δεν έβρισκα για ώρες ακόμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μια κρέμα για τα πόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χτες πηρα δυο μπλουζακια ασπρα καθως πηγαινα δουλεια :redface: που ανυπομονω να ανοιξει ο καιρος να τα βαλω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Θα μιλήσω μόνο για χθες γιατί αν πω και για την προηγούμενη εβδομάδα θα βαρεθείτε να διαβάζετε (νι, δεν είμαι καλά και το ρίχνω στα ψώνια :redface:)
Πήρα λοιπόν χθες ένα ζευγάρι μαύρες μπαλαρίνες με μία μπαρέτα μπροστά και στο πλάι ένα κουμπάκι.

ΥΓ:Ας μου θυμίσει κάποιος να μην ξαναπάω βόλτα με μια φίλη μου, αυτή με παρασύρει :pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top