Κονσόλες PS3

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το παιδι θελει να μαθει τι ξερετε για το ps3 και πως μπορειτε να τον βοηθήσετε. Μέχρι τώρα έχει ακούσει "τι νομίζετε" οχι τι ξερετε, και σας πληροφορώ ότι ειπατε μέχρι τώρα ήταν λάθος.



Φώτισέ μας λοιπόν με τiς γνώσεις σου, ω! μεγάλε φιλόσοφε... (μισό...Εύρηκα!) Κώστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κοίτα που πουλάνε μαγκιά και τα παιδιά του δημοτικού. :P Α οχι, πας γυμνάσιο φέτος. :D

Οντοπικ, αφού θες να σε φωτίσω θα το κάνω.
1ο) Στο ps3 δεν γινεται να βαλεις τσιπακι.
2ο) Εκει που "εσπασες" το xbox σου σε έπιασαν κορόιδο. Μπορούσες να το "φλασαρεις", κάτι που κοστίζει 20-30 ευρω, είμαι σίγουρος ότι εσύ πλήρωσες 70-100 για το τσιπάκι. :D
3ο) Δεν υπάρχει 8GB xbox.

Τώρα που σε φώτισα μπορείς να καταλάβεις ότι δεν ξες ούτε την δικιά σου κονσόλα, γι αυτο μην προσπαθεις να συμβουλέψεις καν καποιον που θελει να αγορασει, ειδικά αμα θελει ps3. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δυστυχώς εσύ παραπληροφορείς. :/

Πως ξες μωρε ότι ειναι καινούργιο ; Ειναι δυνατόν εδώ και 1 χρόνο ενα γωνιακό μαγαζάκι να μην εχει πουλησει ολα τα 40αρια μοντέλα; Τόσο πολλά έχουν ; Ανακατασκευασμένα είναι. The end. :bye:
ρε φιλε θα μας τρελανεις ποτε καταργηθηκαν τα 40αρια? τα 60αρια καταργηθηκαν που ειχαν και και το ενσωματωμενο card reader
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μάλλον εσύ θα μας τρελάνεις. :|
Επειδή δεν το ξες δεν σημαίνει δεν έγινε. Βρες μου ενα μαγαζι που εχει 40αρια. (εκτος απο ebw και τετοιες μλκιες)

Τα 40αρια αντικαταστάθηκαν απο τα 80αρια. Ειναι ακριβως το ιδιο μοντέλο απλώς με μεγαλύτερο σκληρό. Εντάξει ;

EDIT: Παρε και λινκ : https://ps3.thegamereviews.com/story-1598-European-80GB-PS3-Confirmed-Detailed.html
Αυτο ο άρθρο είναι απο τον Ιουλιο του 2008. :iagree: Οκ τώρα ; Σε έπεισα ότι καταργήθηκαν πριν ενα χρονο και γι αυτο τα 40αρια του ebw δεν ειναι καινουργια ; :D

EDIT 2: Βλέπω ρωτάς στο psforums αν καταργήθηκαν τα 40αρια....

Νικο αμα θες κάποια διευκρίνιση στείλε πμ. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ πάντως παράπονο από το ebw δεν έχω το παραμικρό, καλό θα ήταν να προσέχεις τα λόγια σου και να μην δυσφημίζεις ένα μαγαζί χωρίς λόγο ή χωρίς αποδείξεις. Κι αν έχεις εγώ θα ήθελα να τις δω.

Επίσης φαίνεται ο επαγγελματισμός στους στις περιπτώσεις που κάποιοι πελάτες είχαν παράπονα, όπως π.χ. σε έναν που τελικά "για να διορθώσουν το λάθος τους" του χάρισαν το χειριστήριο.

https://www.skroutz.gr/m/266/EasyBuyWorld
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν λέω δεν έχει ικανοποιημένους πελάτες. Υπάρχουν όμως παρα πολλά παράπονα.
Καλύτερο για καποιον ειναι να το αποφύγει. Αποδείξεις υπάρχουν πάρα πολλές αλλα δεν μπορώ να ψαχνω τωρα σε αλλα forums για διαφορα topics. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κοίτα που πουλάνε μαγκιά και τα παιδιά του δημοτικού. :P Α οχι, πας γυμνάσιο φέτος. :D

Οντοπικ, αφού θες να σε φωτίσω θα το κάνω.
1ο) Στο ps3 δεν γινεται να βαλεις τσιπακι.
2ο) Εκει που "εσπασες" το xbox σου σε έπιασαν κορόιδο. Μπορούσες να το "φλασαρεις", κάτι που κοστίζει 20-30 ευρω, είμαι σίγουρος ότι εσύ πλήρωσες 70-100 για το τσιπάκι. :D
3ο) Δεν υπάρχει 8GB xbox.

Τώρα που σε φώτισα μπορείς να καταλάβεις ότι δεν ξες ούτε την δικιά σου κονσόλα, γι αυτο μην προσπαθεις να συμβουλέψεις καν καποιον που θελει να αγορασει, ειδικά αμα θελει ps3. :bye:

Είναι πανάρχαιο, κύριος. Το 2000 το αγοράσαμε (νε, γιατί εγώ ήμουν μώμολο, αλλά τέσπα...:P:P). Μπορεί τότε να ήταν 8gb, δεν θυμάμαι. Το τσιπάραμε (νε) το 2003. Τότες δεν ξέρω αν μπορούσαμε να το «Φλασάρουμε» όπως λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Aααα, εσυ λες το πρωτο xbox , όχι το xbox360. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άντε μπράβο. Το τσιπάκι κόστησε πάνω κάτω 55 σε ?... παίζει να το είχαμε αγοράσει με δραχμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Sorry τοτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παρε ενα wii να ηρεμησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.Μολις τωρα ειδα τα μηνυματα σας και σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας.Εχω καταληξει εν τελει στο ps3 με τα 80GB που ειναι μαλλον και το πιο αξιοπιστο απο τις υπαρχουσες εκδοσεις.Δν θα ηθελα να παρω ουτε wii ουτε xbox.Oχι οτι εχω κατι με τις κονσολες.Το αντιθετο μαλιστα,μια χαρα ειναι.Απλως εγω ειχα ολα τα χρονια playstation και παλι playstation θελω να ξαναπαρω γιατι εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος και απο την κονσολα αλλα και απο τη πληθωρα παιχνιδιων που μπορω να επιλεξω.Το μονο κακο ειναι οτι η αγορα αναβαλλεται για Σεπτεμβρη και μετα διοτι αυτη τη στιγμη κανω τις διακοπες μου στη Πελοποννησο ενω απο βδομαδα φευγω για Σαντορινη(γιουχου!!!).Τωρα οσο για το θεμα της τιμης και απο που θα το παρω θα δουμε.Μαλλον ομως θα καταληξω να το αγορασω απο καποιο μεγαλο καταστημα για να μην υπαρχει ο φοβος να ειναι η κονσολα ανακατασκευασμενη ή μεταχειρισμενη οπως μου λετε.Καλυτερα να δωσω 50 ευρω παραπανω και να χω το κεφαλι μου ησυχο παρα να παθω καμια ζημια.Αυτα και ευχομαι σε ολους σας καλες διακοπες(αν δν εχετε γυρισει Αθηνα) και καλα να περνατε οπου και να στε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Η έκδοση των 40gb μειωνεκτεί απέναντι στις μεγαλύτερες διότι δεν υποστηριζει ps2 games και εχει λιγότερα usb ports.

A!και το σκρουτζ δεν εχει επι το πλείστον μεταχειρισμενα :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδια δν ξερω πως με φωτισε ο Θεος και δν αγορασα μεχρι τωρα playstation αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι για καλο ηταν.Διοτι την 1η εβδομαδα του Σεπτεμβριου κυκλοφορει το νεο playstation 3 120GB σε slim εκδοση και σε τιμη σοκ,μολις 299 ευρω!!!!!Αυτη ειναι τιμη.Επιπλεον το νεο playstation 3 εχει να επιδειξει παρα πολλες βελτιωσεις οπως ειναι η αυξηση του σκληρου δισκου σε 120GB, το κατα πολυ λεπτοτερο και ελαφρυτερο σωμα του νεου μοντελου της sony κατα δυο τριτα σχεδον μικροτερο σε διαστασεις και βαρος σε σχεση με το αρχικο με συνεπεια την ελλατωση του θορυβου του ανεμιστηρα.Ενα μεγαλο μπραβο στη sony απο μενα γιατι πραγματικα καταφερε να κανει το ps3 πιο ελκυστικο,πιο διακριτικο και το πιο σημαντικο πιο μικρο και πιο ελαφρυ σε αντιθεση με το παλιο ps3 που νομιζω οτι ηταν τεραστιο.Ενα ακομη μπραβο για την πολυ προσιτη τιμη του νεου ps3 που αν μη τι αλλο κανει την αγορα του οχι απαγορευτικη.Μια εικονα χιλιες λεξεις.Ιδου το αποτελεσμα:
Εδω σας παραθετω το site με το νεο μοντελο της sony
https://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10024281
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top