Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,641 μέλη και 2,466,319 μηνύματα σε 78,284 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 285 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Microsoft Office 2010

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts έγραψε: στις 21:26, 20-01-10:

Το ξέρω ότι αυτό που θα πω είναι οφφ αλλά σταμάτησε το οφις2007 απο την κυκλοφορία...από ότι διάβασα η μάικροσοφτ είχε ενσωματώσει στα 2007 μία λειτουργία η οποία ήταν κατοχυρωμένη από εταιρία, αλλά δεν ζήτησε άδεια για να την χρησιμοποιήσει. Η εταιρία της έκανε σύσταση, μήνυση αλλά η μάικροσοφτ εκεί τελικά την τραβαει στα δικαστήρια τώρα την μάικροσοφτ, και για να γλυτώσει το πολύ ρεντικόλιασμα, απλά σταμάτησε να κυκλοφορεί το λογισμικό
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:31, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mechanicarts
Το ξέρω ότι αυτό που θα πω είναι οφφ αλλά σταμάτησε το οφις2007 απο την κυκλοφορία...από ότι διάβασα η μάικροσοφτ είχε ενσωματώσει στα 2007 μία λειτουργία η οποία ήταν κατοχυρωμένη από εταιρία, αλλά δεν ζήτησε άδεια για να την χρησιμοποιήσει. Η εταιρία της έκανε σύσταση, μήνυση αλλά η μάικροσοφτ εκεί τελικά την τραβαει στα δικαστήρια τώρα την μάικροσοφτ, και για να γλυτώσει το πολύ ρεντικόλιασμα, απλά σταμάτησε να κυκλοφορεί το λογισμικό
Νομίζω είναι ο XML Editor.
Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts έγραψε: στις 15:13, 21-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
Νομίζω είναι ο XML Editor.
Μάλλον αυτό, όντως.
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε: στις 02:58, 22-01-10:

Απολύτως λογικό.Πάντως το 10 είναι αρκετά καλύτερο...
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:12, 23-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από 932df0a57b
Γιατί προφανώς το 2010 θα έχει πολλά περισσότερα
Η μόνη διαφορά του 2010 από το 2007 είναι ότι στην 64bit έκδοσή του αποθηκεύει μεγάλα αρχεία xlsx..
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 18:35, 24-01-10:

Ε, τότε μην βάλεις 2010
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 15:52, 29-06-10:

Eγω εχω το 2007 σε ολα τα computers και με εχει βολεψε! αυτο που δεν το μπορω καθολου ειναι το Open Office...
Παντως ειχα δοκιμασει το 2010 να το βαλω και δεν μπορω να πω οτι οι διαφορες ητανε τεραστιες... βεβαια αυτο για εμενα που περιοριζομαι σε καποιες λειτουργιες του... ισως για επαγγελματικους λογους να ειναι καλο καποιος να το αλλαξει, για εμενα δεν ειναι απαραιτητο
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Office - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-10-15 στις 20:13.
    • Η Microsoft ανακοίνωσε το Office 365 University - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-12 στις 00:38.
    • Δωρεάν έκδοση του Microsoft Office - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-12 στις 18:30.
    • Microsoft Office Publisher 2003 - Από !!!...vivaki...!!!
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-09 στις 14:17.
    • Microsoft Office για linux - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-08 στις 01:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα