Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 141 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτική πράξη = σαρκική απόλαυση;

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:21, 28-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ε στο προφυλακτικό δεν θα συμφωνησω υπάρχει διαφορά στην αίσθηση
Σωστο το λαγουδο-κουνελακι!!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 17:24, 28-01-06:

μπα μωρέ... ιδέα σου
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 15:08, 29-01-06:

θα συμφωνησω απολυτα στην ψυχοσωματικοεγκεφαλικη κτλ πανδεσια. του Μαριο ...
Αλλωστε η πανδεσια ξεκιναει απο το 1ο λεπτο του φιλιού μεχρι το τέλος που ειτε ειναι νανι ειτε πρεπει να παμε σπιτια μας

Επιπλέον ι "εγκεφαλικη" διαφορα στην αισθηση με προφυλακτικο ειναι προφανής
Περισσοτερα νευρα ερχονται σε επαφή και ετσι το ειναι και σωματικο και εγκεφαλικο.....
Αμα υπαρχει εμπιστοσυνη και τελειος συγχρονισμος(μην μας μεινει και εγκυος) δεν θα το χρησιμοποιουσα ποτε αλλα..........Φυλαγε τα ρουχα σου για να έχεις τα μισα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:41, 11-02-06:

δεν είπαμε να μην χρησιμοποιούμε προφυλακτικό απλά είπαμε πως δεν είναι εγκεφαλική η διαφορά
Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε: στις 16:29, 19-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Για σας έσας το σεξ είναι απλώς μια σαρκική απόλαυση ή μήπως κάτι παραπάνω; Μήπως εκεινή την στιγμή για εσας δεν μετράει μόνο η υλική διάσταση;
πιστεβω ειναι κατι παραπανω κατι μαγικο περα απο τις αισθησεις κ το σωμα...
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:35, 19-09-10:

απολυτη ψυχοσωματικη ενωση δυο ανθρωπων αντιθετου φυλου..
οταν δεν υπαρχει ανδρας και γυναικα..αλλα ανθρωπος..
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:54, 19-09-10:

Mερικές σεξουαλικές μου πράξεις και πρακτικές με γυναίκες πολλές φορές έφταναν στην έκσταση και στην απόλυτη πνευματικότητα.
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 08:53, 23-09-10:

Κατ'αρχάς να διαχωρίσουμε τον έρωτα απο το σεξ, στο σεξ δεν υπάρχει συναίσθημα αλλα μόνο σαρκική απόλαυση. Στον έρωτα όμως τα πράγματα είναι διαφορετικά, εκει απολαμβάνεις και δέχεσαι μια ηδονη διαφορετική απο αυτή που υπάρχει στο σέξ. Ο έρωτας με τον/την αγαπημένο/η μας είναι ότι καλύτερο. Και μπορώ να πω με σιγουριά πως καποιες φορές το απολαμβάνουμε περισσότερο, γιατι γεμίζει και την ψυχή μας, μας αγκαλιάζουν τα συναισθήματα μαζι με την σάρκα...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια