Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,666 μέλη και 2,466,918 μηνύματα σε 78,326 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ΣΥΡΙΖΑ: Ενωτικό Κοινωνικό Μέτωπο

thalalla

Δραστήριο Μέλος

H thalalla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H thalalla έγραψε: στις 03:50, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
Για μενα ο τσιπρακος μετα τον τζεφρυ ειναι ακομα ενας λαοπλανος....παιζει με τις λεξεις και αλλα τη μια, αλλα την αλλη....ασε που το προγραμμα που παρουσιαζει εκτος το οτι μπαζει..ε δεν ειναι και τοσο ρεαλιστικο, αν σκεφτουμε και ποσα θα ξεπουλησει κιολας....

οχι και τσιπράκος ο αλέξης
αλλωστε δε θα μείνει και τίποτε από την διαχείριση της ΝΔ για να το ξεπουλήσει ο Συριζα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 09:13, 24-05-13:

Δε διαφωνω σε αυτο που λες, αλλα η τοσο ανοιχτη υπερασπιση ξεπουληματος απο μια κομματικη παραταση νομιζω ειναι πρωτοφανη στα πολιτικα δεδομενα...οπως και αυτο το διεθνες ξεφτιλικι που κανει για την χωρα του ταξιδευοντας απο δω και απο κει μου χτυπαει πολυ ασχημα ...αρε τσιπρακο δε στα μαθαινει καλα ο επικοινωνιολογος σου...
Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών , επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε: στις 00:37, 25-05-13:

Ο κ.Τσίπρας μπέρδεψε την Ναόμι Κλάιν με την Ναόμι Κάμπελ.
Δείτε το σχετικό βίντεο
2
Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,805 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε: στις 01:26, 25-05-13:

μπέρδεψε την Ναόμι Κλάιν με την Ναόμι Κάμπελ.
Ηλίθιο ναι, αλλά μου αρέσει που ασχολείστε με την ουσία της πολιτικής.
Όλο lifestyle και κουτσομπολιό...
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 03:42, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από exc
Ηλίθιο ναι, αλλά μου αρέσει που ασχολείστε με την ουσία της πολιτικής.
Όλο lifestyle και κουτσομπολιό...
Δε θα το ελεγα Lifestyle οταν μιλαει ο προεδρος της αντιπολιτευσης που θελει να κυβερνησει μια χωρα εν λογω κρισης .....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος