Υπόλοιπο άδειας

angela79

Νεοφερμένος

Η angela79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αποχωρήσω από την εργασία μου, στην όποια είμαι πάνω από δεκαετία (ιδιωτική υπάλληλος) και έχω υπόλοιπο άδειας, πρέπει αναγκαστικά να την πάρω για να πληρωθώ; Ή δεν παίζει ρόλο; Θα πληρωθώ μαζί με ο,τι άλλο επίδομα δικαιούμαι; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Καλημέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αποχωρήσω από την εργασία μου, στην όποια είμαι πάνω από δεκαετία (ιδιωτική υπάλληλος) και έχω υπόλοιπο άδειας, πρέπει αναγκαστικά να την πάρω για να πληρωθώ; Ή δεν παίζει ρόλο; Θα πληρωθώ μαζί με ο,τι άλλο επίδομα δικαιούμαι; Ευχαριστώ!

θα σου πληρωσουν μαζι με ολα τα αλλα επιδοματα , το υπολοιπο αδειας που εχεις για το 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θεωρητικά και τυπικά ναι, πλέον όμως πολλοί σε υποχρεώνουν να την πάρεις πριν φύγεις για να μην την πληρώσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top