Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,685 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 23:48, 27-02-13:

Φυσικα και μπορω να ζησω χωρις τηλεοραση, αυτο το μεσο αποβλακωσης που μονο κακο κανει. Τον Σουλειμαν, τα πρωιναδικα, τα μεσημεριαναδικα τις ειδησεις του μεγκα και ολα τα υπολοιπα τα βλεπω πλεον μεσω ιντερνετ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 18:26, 28-02-13:

Έχω να δω συστηματικά τηλεόραση από τότε που έπαιζε το Παρά 5 στο Mega. Πόσο χρονών ήμουν τότε, 14? Ε, από τότε όλο και λιγότερο βλέπω και πρέπει να βαριέμαι του θανατά για να την ανοίξω ή να ξέρω ότι έχει σούπερ-γαμάτη ταινία.

Α, έβλεπα και τώρα που έπαιζε τον 8ο κύκλο του NCIS στο σταρ αλλά τον σταμάτησαν αμωτ
Τι να ανοίξω να δω, τούρκικα? -.-
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 21:30, 01-03-13:

Από το λύκειο την είχα κόψει σχεδόν τελείως και εδώ και 2 χρόνια ως φοιτήτρια δεν έχω καν τηλεόραση σπίτι μου. Στην Αθήνα απ'την άλλη δεν έχουμε βάλει αποκωδικοποιητή. Οπότε ναι, δεν τίθεται θέμα αν "αντέχω" χωρίς τηλεόραση, έτσι έχω μάθει πια.
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 01:48, 01-06-14:

πανε πεντε με εξι χρονια που σταματησα εντελως να παρακολουθω τηλεοραση..
δεν μου λειπει καθολου και ειμαι μια χαρα..
αχρηστο πραγμα εφοσον υπαρχει το ιντερνετ..
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 02:12, 01-06-14:

πανε κοντα 9 μηνες χωρις να παρακολουθω... Στο συνολο να εχω μπει αο το internet και να εχω δει 4-5 βραδια.

Καθε φορα που τυχαινει να πεφτω πανω σε φιλου διακρινω ευκολοτερα τη βρωμα που μου πλασαρει
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,353 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:00, 01-06-14:

Ανοίγω την τηλεόραση μόνο όταν έχει ποδόσφαιρο.. Κατά τα άλλα δεν παρακολουθώ τίποτα άλλο. Ότι θέλω το βλέπω στο internet.
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 11:59, 01-06-14:

Από τη στιγμή που στο e-steki γράφουν ΝΕΟΙ κι όχι γερομπισμπίκηδες, μήπως θα έπρεπε ο τίτλος του θέματος να αλλάξει σε "Αντέχετε ΜΕ τηλεόραση";
5
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 14:44, 01-06-14:

αυτό ακριβώς θα έλεγα, χωρίς τηλεόραση αντέχω, με τηλεόραση δεν αντέχω
το ιντερνετ πάλι μου είναι απαραίτητο
2
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,586 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 15:17, 01-06-14:

Βλεπω τηλεοραση μονο για ταινιες η σιριαλ (αν εχει καμια καλη) και σε αθλητικα αλλιως οχι
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 23:23, 01-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Από τη στιγμή που στο e-steki γράφουν ΝΕΟΙ κι όχι γερομπισμπίκηδες, μήπως θα έπρεπε ο τίτλος του θέματος να αλλάξει σε "Αντέχετε ΜΕ τηλεόραση";
"γερομπισμπίκηδες" λέει!! χαχαχαχαχα!!
πάντως ναι, δίκαιο έχεις..
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H laurentides έγραψε: στις 23:31, 01-06-14:

Εγώ δεν έχω καν τηλεόραση σιγά τα λάχανα
1
Παράθεση

Cypress_Grove

Νεοφερμένος

Ο Cypress_Grove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Cypress_Grove έγραψε: στις 01:26, 02-06-14:

Δεν χρησιμοποιώ καθόλου την τηλεόραση άρα θέλω να πιστεύω ότι δεν θα μου έλειπε καθόλου... Τώρα χωρίς τον υπολογιστή...
Παράθεση

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Alex S έγραψε: στις 17:42, 21-06-14:

Βασικά αντέχω μόνο ΧΩΡΙΣ τηλεόραση, αν την ανοίξω είναι που δεν παίζει να αντέξω με την καμία, ο μόνος λόγος που έχω είναι για να βλέπω ταινίες σε DVD..
3
Παράθεση

flash1997 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O flash1997 έγραψε: στις 19:40, 21-06-14:

Την τηλεόραση γενικώς δεν την χρησιμοποιώ,μόνο για κανέναν αγώνα ή για καμιά εκπομπή,όπως Αλ Τσαντίρι.Αλλά χωρίς τον υπολογιστή νομίζω δεν θα άντεχα και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος που δεν μπορεί να "ζήσει" χωρίς τον υπολογιστή,γιατί έχει γίνει,όχι απλά μέρος της ζωής μας αλλά κομμάτι του σώματος μας.Δεν θα έλεγα πως είναι και τόσο καλό αυτό το γεγονός.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 19:58, 08-07-14:

Χωρίς τηλεόραση μια χαρά μπορείς να ζεις, χωρίς υπολογιστή είναι ένα θέμα, πάντως αντέχεις. Η τηλεόραση τώρα πια δεν έχει τίποτα το αξιόλογο, όχι πως πριν είχε και κάτι που θα το έβλεπες και θα σου πρόσφερε γνώσεις όπως τα ντοκιμαντέρ. Απορώ γιατί υπάρχουν ακόμη τηλεοράσεις προς πούλημα από την στιγμή που οι περισσότεροι σήμερα, την έχουν αντικαταστήσει με τον υπολογιστή.
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε: στις 20:09, 08-07-14:

εγω την ανοιγω για καμια καλη ταινια, σειρα αντε για να χαζεψω αν δεν εχω να κανω τιποτα αλλο στο υπολογιστη ... βλεπω πολυ λιγη ωρα ειδικα το καλοκαιρι που δεν εχει και τιποτα
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 21:43, 10-07-14:

Εγώ βλέπω κάνα 45 λεπτο όταν έχει κρίσημους αγώνες τώρα με το μουντιάλ...
Αλλιώς... Το χαζοκούτι δεν ανοίγει!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Σταύρος_

Βρείτε παρόμοια