Σεξ και εμμηνορρυσία

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου. Αλλά σεξ ενώ η κοπέλα μου έχει περίοδο, δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής να κάνω :/:

wtf?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου.

Είναι αρτιμελείς μετά ή δικαιούνται επίδομα αναπήρων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου. Αλλά σεξ ενώ η κοπέλα μου έχει περίοδο, δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής να κάνω :/:

Το βαμπίρ της κρεβατοκάμαρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Είναι αρτιμελείς μετά ή δικαιούνται επίδομα αναπήρων; :P

Με εξαίρεση μία κοπέλα, η οποία ήταν και η μεγαλύτερη σχέση μου, όλες οι άλλες είχαν θέμα με τις ψυχικές πληγές που δεν έκλειναν. Είναι πράγματι εντυπωσιακό πώς λίγο αίμα εδώ και εκεί μπορεί να προκαλέσει ψυχική αιμοφιλία α τάξης. Ό, τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει δυνατότερο δε λένε? Αυτή είναι και η δικιά μου στάση ζωής, για τη στάση ζωής των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
5 μερες διαρκει. Για οσους εχουν σταθερη σχεση δεν υπαρχει λογος να το κανεις μεσα στην περιοδο.. Λιγο υπομονη και εγκρατεια δεν εβλαψε κανεναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Είναι θέμα ζευγαριού.Πάντως να ξέρετε σας αγαπάμε περισσότερο αν δε σιχαίνεστε:D:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι παιδιά άλλο το "δεν σιχαίνομαι", άλλο να το ζητάω ενώ η άλλη έχει περίοδο... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,002 μηνύματα.
5 μερες διαρκει. Για οσους εχουν σταθερη σχεση δεν υπαρχει λογος να το κανεις μεσα στην περιοδο.. Λιγο υπομονη και εγκρατεια δεν εβλαψε κανεναν
Εντάξει, έχεις δίκιο. (Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι, λέει το τραγούδι). Όμως σε ειδικές περιπτώσεις (π.χ. φοιτητές σε άλλη πόλη, εκείνος φαντάρος, αυτή στο εξωτερικό) που θα συναντηθούν μόνο για 2 - 3 μέρες, τι γίνεται;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εντάξει, έχεις δίκιο. (Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι, λέει το τραγούδι). Όμως σε ειδικές περιπτώσεις (π.χ. φοιτητές σε άλλη πόλη, εκείνος φαντάρος, αυτή στο εξωτερικό) που θα συναντηθούν μόνο για 2 - 3 μέρες, τι γίνεται;


Άμα δεν έχει σταθερό κύκλο ή μπορούν να βρεθούν μόνο τις συγκεκριμένες μέρες, well...πέρα από εξαιρετικά γκαντέμηδες, ένας απ' τους 2 θα κάνει την πλύστρα μετά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εντάξει, έχεις δίκιο. (Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι, λέει το τραγούδι). Όμως σε ειδικές περιπτώσεις (π.χ. φοιτητές σε άλλη πόλη, εκείνος φαντάρος, αυτή στο εξωτερικό) που θα συναντηθούν μόνο για 2 - 3 μέρες, τι γίνεται;


Τοτε αλλαζει το πραγμα, εγω μιλουσα για κανονικη σχεση χωρις αποστασεις. Ενταξει αμα ειναι τοσο γκαντεμηδες η θα βρουνε αλλους τροπους, η θα χυθει λιγο αιματακι τι να κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγω δεν εχω θεμα. Το αντιθετο μαλιστα. Υπαρχει ομως λυση και δεν λεγεται πετσετα. Ειναι κυπελο που καθεται ψηλα στον κολπο και ειναι πολυ λεπτο. Πχ το intimina ziggy cup.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω δεν εχω θεμα. Το αντιθετο μαλιστα. Υπαρχει ομως λυση και δεν λεγεται πετσετα. Ειναι κυπελο που καθεται ψηλα στον κολπο και ειναι πολυ λεπτο. Πχ το intimina ziggy cup.
Αυτο είναι κάτι σαν το two girls one cup?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
and that's that period.png
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Είχα φίλο που έκανε στοματικό σε κοπέλα με περίοδο γιατί εκείνη είχε όρεξη και δεν άντεχε να περιμένει μέχρι να της τελειώσει.Τώρα πως το έκανε χωρίς να ήθελε να ξεράσει,απορίας άξιο :lol:
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,439 μηνύματα.
Είχα φίλο που έκανε στοματικό σε κοπέλα με περίοδο γιατί εκείνη είχε όρεξη και δεν άντεχε να περιμένει μέχρι να της τελειώσει.Τώρα πως το έκανε χωρίς να ήθελε να ξεράσει,απορίας άξιο :lol:
1625594173993.png
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Είχα φίλο που έκανε στοματικό σε κοπέλα με περίοδο γιατί εκείνη είχε όρεξη και δεν άντεχε να περιμένει μέχρι να της τελειώσει.Τώρα πως το έκανε χωρίς να ήθελε να ξεράσει,απορίας άξιο :lol:
Να φανταστώ χώρισαν μετά από αυτό;
Όπως και να 'χει, μερακλής
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top