Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,823 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 500 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ και εμμηνορρυσία

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 05:10, 01-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ρυζόγαλο
Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου. Αλλά σεξ ενώ η κοπέλα μου έχει περίοδο, δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής να κάνω
wtf??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 16:09, 01-06-16:

Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου.
Είναι αρτιμελείς μετά ή δικαιούνται επίδομα αναπήρων;
1
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 17:27, 01-06-16:

Εγώ σαν αιμοδιψές άτομο που είμαι, φροντίζω πάντα όταν κάνω σεξ να υπάρχει και λίγο αίμα από την πλευρά της εκάστοτε παρτενέρ μου. Αλλά σεξ ενώ η κοπέλα μου έχει περίοδο, δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής να κάνω
Το βαμπίρ της κρεβατοκάμαρας
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:30, 01-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Κι ένσημα για βαρέα....
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 22:47, 01-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Με εξαίρεση μία κοπέλα, η οποία ήταν και η μεγαλύτερη σχέση μου, όλες οι άλλες είχαν θέμα με τις ψυχικές πληγές που δεν έκλειναν. Είναι πράγματι εντυπωσιακό πώς λίγο αίμα εδώ και εκεί μπορεί να προκαλέσει ψυχική αιμοφιλία α τάξης. Ό, τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει δυνατότερο δε λένε? Αυτή είναι και η δικιά μου στάση ζωής, για τη στάση ζωής των άλλων.
Παράθεση

Padme (xanax party)

Δραστήριο Μέλος

H xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

H Padme έγραψε: στις 23:38, 01-06-16:

7
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 21:53, 02-06-16:

5 μερες διαρκει. Για οσους εχουν σταθερη σχεση δεν υπαρχει λογος να το κανεις μεσα στην περιοδο.. Λιγο υπομονη και εγκρατεια δεν εβλαψε κανεναν
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 23:36, 02-06-16:

Είναι θέμα ζευγαριού.Πάντως να ξέρετε σας αγαπάμε περισσότερο αν δε σιχαίνεστε
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 00:01, 03-06-16:

Ναι παιδιά άλλο το "δεν σιχαίνομαι", άλλο να το ζητάω ενώ η άλλη έχει περίοδο...
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,522 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 21:30, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
5 μερες διαρκει. Για οσους εχουν σταθερη σχεση δεν υπαρχει λογος να το κανεις μεσα στην περιοδο.. Λιγο υπομονη και εγκρατεια δεν εβλαψε κανεναν
Εντάξει, έχεις δίκιο. (Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι, λέει το τραγούδι). Όμως σε ειδικές περιπτώσεις (π.χ. φοιτητές σε άλλη πόλη, εκείνος φαντάρος, αυτή στο εξωτερικό) που θα συναντηθούν μόνο για 2 - 3 μέρες, τι γίνεται;

1
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 23:49, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Εντάξει, έχεις δίκιο. (Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι, λέει το τραγούδι). Όμως σε ειδικές περιπτώσεις (π.χ. φοιτητές σε άλλη πόλη, εκείνος φαντάρος, αυτή στο εξωτερικό) που θα συναντηθούν μόνο για 2 - 3 μέρες, τι γίνεται;

Άμα δεν έχει σταθερό κύκλο ή μπορούν να βρεθούν μόνο τις συγκεκριμένες μέρες, well...πέρα από εξαιρετικά γκαντέμηδες, ένας απ' τους 2 θα κάνει την πλύστρα μετά...
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 22:51, 04-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dias

Τοτε αλλαζει το πραγμα, εγω μιλουσα για κανονικη σχεση χωρις αποστασεις. Ενταξει αμα ειναι τοσο γκαντεμηδες η θα βρουνε αλλους τροπους, η θα χυθει λιγο αιματακι τι να κανεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια