Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,658 μέλη και 2,466,676 μηνύματα σε 78,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σέρβις, αξεσουάρ, απορίες σχετικά με το αυτοκίνητο

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,004 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:34, 17-02-17:

Αρχικά έχω ένα opel corsa του 2005 1.4 βενζίνη μπορώ να καταλάβω αν είναι ecotec η twinsport ο κινητήρας μου; Ξέρετε τι εβγαζε η Opel το 2005 ;Δε το γράφει το βιβλιαράκι και δε ξέρω που φαίνεται στην μηχανη΄δε γράφει τπτ

Επίσης μου είπαν στο συνεργείο ότι έχει καδένα και όχι ιμάντα είναι καλό αυτό ; Moυ είπαν ότι δε χρειάζεται αλλαγή (δηλαδή καθόλου) ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 17-02-17 στις 15:48.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 519 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 18:28, 18-02-17:

Με τον κωδικο κινητηρα θα δεις τι μοτερ φοραει...η καδενα ειναι καλυτερη απο τον ιμαντα οσο λαδωνεται και δεν ακους περιεργους ηχους..επισης υποτιθεται πως δεν χρηζει αλλαγης, δηλαδη ζει οσο και το αυτοκινητο
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,004 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:16, 18-02-17:

Ευχαριστώ θα το δω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 19-02-17 στις 08:23.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 12:10, 19-02-17:

To είδα και με λίγο ψάξιμο στο ιντερνετ και είδα ότι έχω twinsport

αλλά έχω αλλη μια ερώτηση

Κοιτάξτε το καπάκι του κινητήρα δεν υπάρχει καποιος μου το έκλεψε κανονικά δεν έρπεπε να είχε συνεχόμενο καπάκι που να έχει το σήμα της opel ή το τύπο του κινητήρα;
Πειράζει λειτουργικά που δεν έχει καπάκι ή είναι μόνο για ομορφιά;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 19-02-17 στις 12:20.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 16:31, 19-02-17:

αν υπήρχε καπάκι ήταν μόνο για ομορφιά. στην λειτουργία καμιά απολύτως διαφορά.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:29, 26-11-17:

Μόλις διαπίστωσα ότι έχω λάστιχα από το 2012 και σκέφτομαι να αλλάξω 15". Τι προτείνετε. Το θέλω για εθνική και μέσα στην Αθήνα.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 19:58, 26-11-17:

Εγω εβαλα Hankook. Πηγαν νομιζω καπου 250€ και για ενα χρονο σε καλυπτουν ακομα και να σκιστει εξαιτιας σου το ελαστικο. Η χρηση ειναι παρομοια με αυτη που αναφερεις.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 14:56, 27-07-19:

έκανα κτεο και κλαίω καμία ιδέα τι πρόβληματα είναι αυτά;
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  image_from_ios.png
Εμφανίσεις:  63
Μέγεθος:  647,2 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 27-07-19 στις 15:02.
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 17:07, 27-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

έκανα κτεο και κλαίω καμία ιδέα τι πρόβληματα είναι αυτά;

Ειναι οι φθορές που βγάζουν τα μεταχειρισμένα φιλε μου. Το ξέρω γιατι το ενα αμαξι το έχουμε πολλά χρονια. Και συνεχως ζητάει. Το ειχαν πάρει μεταχειρισμενο οι γονεις μου το 2000 και μετά απο 4 χρονια έσπασε η μηχανη. Θυμασαι που συζητουσαμε πριν αγοράσω αμαξι και μου έλεγες για τα μεταχειρισμένα;;;;
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 17:22, 27-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Ειναι οι φθορές που βγάζουν τα μεταχειρισμένα φιλε μου. Το ξέρω γιατι το ενα αμαξι το έχουμε πολλά χρονια. Και συνεχως ζητάει. Το ειχαν πάρει μεταχειρισμενο οι γονεις μου το 2000 και μετά απο 4 χρονια έσπασε η μηχανη. Θυμασαι που συζητουσαμε πριν αγοράσω αμαξι και μου έλεγες για τα μεταχειρισμένα;;;;

Έχεις δίκιο αξίζει να το δώσω και να πάρω καινούριο opel έτσι και αλλοως τα δίνω τα επιπλέον λεφτα στο σερβις
2
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:51, 27-07-19:

Έχεις δίκιο αξίζει να το δώσω και να πάρω καινούριο opel έτσι και αλλοως τα δίνω τα επιπλέον λεφτα στο σερβις

Παρε καινούριο να ησυχάσεις.Και φυσικά όχι Diesel.
1
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 17:59, 27-07-19:

Εμ αυτα λέγαμε φοκο μου. Για τ νομιζεις πάει να φεσωθει ο άλλος να πάρει καινουργιο αμάξι για να έχει τουλάχιστον για μια 7ετια το κεφαλάκι του ήσυχο.

Και αν αρχιζει και του βγάζει προβληματα και αφου θα το έχει ξεχρεώσει ... θα το δώσει ενα πούλημα και τέλος. Νομιζεις ενα OPEL που το πηρες καινουργιο πριν 6 χρονια με 17Κ δεν μπορεις να το πουλήσεις τουλάχιστον ενα 10Κ ; και βάζεις τα υπολοιπα 8-9 γραμμάτια να πάρεις πάλι ενα καινουργιο.

Πρακτικά πράγματα. Ευέλικτα. Οχι μιζέριες.
2
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:17, 27-07-19:

https://www.drive.gr/news/nea-montel...neo-opel-corsa

Το νέο κορσα Θα είναι πολύ ωραίο αμάξι και θα έχει και ηλεκτροκίνητη έκδοση που θα πάρω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 27-07-19 στις 18:22.
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:48, 27-07-19:

https://www.drive.gr/news/nea-montela/episimo-neo-opel-corsa

Το νέο κορσα Θα είναι πολύ ωραίο αμάξι και θα έχει και ηλεκτροκίνητη έκδοση που θα πάρω

Ποτέ θα το πάρεις;
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:59, 27-07-19:

Όταν
Βγει
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:14, 27-07-19:

Γιατί δεν περνεις το Astra?
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 19:32, 27-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Γιατί δεν περνεις το Astra?

Το θεωρώ για πόλη. Το Corsa ειναι και για πόλη κσι για ταξιδάκια.
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:33, 27-07-19:

Γιατί το Astra για πόλη δεν είναι;
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 20:00, 27-07-19:

Είναι λιγο πιο μεγάλο
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 20:01, 27-07-19:

https://www.drive.gr/news/nea-montela/episimo-neo-opel-corsa

Ναι ρε! Πάρε ενα καινουργιο αμαξι ρε φιλε. Γιατρος ανθρωπος!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το σπίτι - Από Fani93
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-07-15 στις 00:01.
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
    • Απορίες σχετικά με το B2 - Από sindy
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γερμανικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-11 στις 18:19.
    • Απορίες σχετικά με τα ΚΕΠ - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-08 στις 18:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα