Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,002 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ναργιλές & υγεία

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 23:08, 20-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
παιδια ισχυει οτι πλεον οι καπνοι του ναργιλε δε περιεχουν νικοτινη?
Οι κανονικοί καπνοί ασφαλώς και περιέχουν νικοτίνη (και ότι άλλο εσύ προσθέσεις). Γίνεται καπνός χωρίς νικοτίνη; Ναι, κυκλοφορούν στο εμπόριο (δεν έχω δοκιμάσει) και "καπνοί" για ναργιλέ χωρίς νικοτίνη. Όμως "κάτι" θα περιέχουν και αυτοί. Ποιος μπορεί να είναι σίγουρος ότι αυτό το "κάτι" δεν είναι πολύ χειρότερο από τη νικοτίνη;

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 00:10, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Οι κανονικοί καπνοί ασφαλώς και περιέχουν νικοτίνη (και ότι άλλο εσύ προσθέσεις). Γίνεται καπνός χωρίς νικοτίνη; Ναι, κυκλοφορούν στο εμπόριο (δεν έχω δοκιμάσει) και "καπνοί" για ναργιλέ χωρίς νικοτίνη. Όμως "κάτι" θα περιέχουν και αυτοί. Ποιος μπορεί να είναι σίγουρος ότι αυτό το "κάτι" δεν είναι πολύ χειρότερο από τη νικοτίνη;

εννοειται οτι μιλαω για τους ειδικους καπνους με γευσεις για το ναργιλε... τι να σου πω, αν σου αρεσει ο ναργιλες, δεν εχεις και πολλες επιλογες
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 14:40, 21-01-18:

Παιδιά ,έκανα πρόσφατα ναργιλέ (1η φορά )και δεν ήξερα πως.Κανω 1η τζούρα και τον καπνό δεν το πήγα κάτω στα πνευμόνια και όταν το φυσηξα δεν έβγαλε πολύ καπνό "ντουμάνι που λένε".Κάνω τη 2η τζούρα και τον καπνό τον πήγα κατευθείαν στα πνευμόνια (απλά ρουφηξα σαν να αναπνέω ) αλλά και πάλι δεν έβγαλα πολύ καπνό .Και μετά απ την 2η τζούρα μου έπεσε η πίεση και άρχισα να ζαλίζομαι (έφαγα ντομάτα με πολύ αλάτι και επανήλθαν αλλιος δεν ήμουν καθόλου καλά ,ήταν σαν να είχα δέρμα καποιου που είχε πεθάνει, κατά άσπρο )Τώρα ερώτημα μου είναι πως κάνετε ναργιλέ δηλαδή πως ρουφάτε και βγαζεται πολύ καπνό ;Τον καπνό τον στέλνεται στα πνευμόνια ή όχι ;
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 14:48, 21-01-18:

Ρούφα πολύ ρε. Δεν θα πάθεις τίποτα δεν είναι χόρτο.
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 17:18, 21-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Ρούφα πολύ ρε. Δεν θα πάθεις τίποτα δεν είναι χόρτο.
Αυτό έκανα και με έκαψε
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 17:23, 21-01-18:

Μάλλον δεν στήσατε σωστά τον ναργιλέ.
2
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:29, 21-01-18:

Το έχω κάνει και αυτό και μάλιστα από φίλο μας Αιγύπτιο που ήξερε τι έκανε. Ήταν περίεργο, σαν να ρουφάς νερό και να γίνεται καπνός. Σαν το ηλεκτρονικό τσιγάρο κάπως. Αλλά όχι, δεν είχα μαστουρώσει.
2
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:06, 25-01-18:

ΠΟΣΑ χρόνια έχω να κάνω ??????? Πωωπωπωπωπωπω γέρασα

ΥΓ: αυτό που λες ότι σε έκαψε και ζαλίστηκες κτλ, αν δεν καπνίζεις γενικά (τσιγάρα εννοώ) είναι λογικό.
Κι εγώ άμα έχω καιρό να καπνίσω στις πρώτες 2-3 τζούρες με πιάνει μια ζαλαδίτσα, αλλά περνάει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ύπνος και υγεία - Από Shadowfax
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-18 στις 10:37.
    • Τρόφιμα και υγεία - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-15 στις 23:23.
    • Σεξ και Υγεία - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-10 στις 14:15.
    • Υγεία και φορητά mp3players - Από Δεσμώτης
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-10 στις 23:14.
    • Ψυχική υγεία - Από chrisgala
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-06-08 στις 18:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα