Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,677 μέλη και 2,467,454 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Phoenix

pluton

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O pluton έγραψε: στις 16:12, 04-05-18:

Βέβαια ΚΑΙ οι Γερμανοί έχουν διαπράξει αποτρόπαια πράγματα, είμαι κατά της συλλογικής ευθύνης και πολύ περισσότερο της οικογενειακής... Πιστεύω ότι συνεχίζουν να εγκληματούν και είναι ρατσιστές (αυτά για να μη παρεξηγηθώ).

Έτυχε να δω ένα γερμανικό φιλμ (μετά το είδα και το ξαναείδα μου άρεσε πολύ), θεωρώ ότι είναι ένα φιλμ αυτοκριτικής, αν έπρεπε να κάνω και μια κριτική δείχνει την γερμανική υποκρισία, τον ανατριχιαστικό ρεαλισμό της ράτσας τους.... ωστόσο είναι ένα τρυφερό έργο με ένα πολύ συγκλονιστικό τέλος... δείτε το:

Γερμανική ταινία
Σκηνοθεσία: Κρίστιαν Πέτζολντ
Παίζουν: Νίνα Χος, Ρόναλντ Ζέρφελντ, Νίνα Κούνζεντορφ

ΠΕΡΙΛΗΨΗ
Μια επιζήσασα των στρατοπέδων συγκέντρωσης, αγνώριστη ύστερα από σειρά πλαστικών εγχειρήσεων, επιστρέφει στο μεταπολεμικό Βερολίνο αναζητώντας τον σύζυγό της...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 08-05-18 στις 14:52. Αιτία: Αφαίρεση dailymotion link
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος