Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,475 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 549 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Ίντα

Δραστήριο Μέλος

H Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Ίντα έγραψε: στις 21:52, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Samael
Please no σε τρενα,λεωφορεια,cinema κτλπ. δεν φταινε οι υπολοιποι να βλεπουν τσοντα και να τους φερνεται σε δυσκολη θεση και υπαρχουν και παιδια τριγυρω συνηθως σε καποια απο αυτα τα μερη οποτε ηρεμα...
Συμφωνώ και επαυξάνω

ΠΑΙΔΙΑ , μεταξύ σας κάντε ότι θέλετε, ο υπόλοιπος κόσμος δες σας φτάει σε τίποτα όμως... :/
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 00:43, 18-06-18:

το μπαλκόνι πιάνεται;
1
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 03:28, 18-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από aye
το μπαλκόνι πιάνεται;
Θεωρητικά όχι.Τεχνικά ναι.Μην διστάζεις και συ.Και στο μπαλκόνι...και στο μπαλκόνι...Άνθρωποι είναι και οι γείτονες...
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 15:12, 18-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από D3admus
Θεωρητικά όχι.Τεχνικά ναι.Μην διστάζεις και συ.Και στο μπαλκόνι...και στο μπαλκόνι...Άνθρωποι είναι και οι γείτονες...

2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fmarulezkd