Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,845 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 343 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αιμομιξία

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 01:41, 21-06-18:

γεια σας παιδιά θα ήθελα να μοιραστώ με εσάς μια εμπειρία μου σχετικά με αυτό το ζήτημα το οποίο είναι αρκετά ταμπού θα έλεγα.....

να σας πώ ότι αφορά μια κοπέλα που είναι γνωστή μου από τη σχολή, πλέον δεν την πετυχαίνω καθόλου όμως,ούτε στην εξεταστική την έχω δει καθόλου
που λέτε είχαμε βγει μια φορά εγώ, μια φίλη μου από τη σχολή , αυτή η κοπέλα, και ο αδελφός της
γενικά ρε παιδιά η κοπέλα ήταν αντικειμενικά από άποψη εμφάνισης οκ κάτω του μετρίου, ενώ ο αδελφός της πολύ πιο όμορφος και ελκυστικός , κλπ

εγώ παιδιά δεν ξέρω αν κάνω τόσο λάθος αλλά καταλάβαινα από όσα έλεγε και από τις κινήσεις της όταν είχαμε βγεί, ότι είναι ερωτευμένη με τον αδελφό της , εκείνος δεν ξέρω αν το είχε αντιληφθεί ή όχι, όμως σε εμένα φαινόταν πως του είχε τρελή αδυναμία και ήταν απίστευτα κοντά με αυτόν , φυσικά βέβαια δεν είπα τίποτα για να μην εκτεθώ, γιατί ίσως ήταν και λάθος μου

τώρα όμως μόλις τελειώσω με την εξεταστική με έχει καλέσει αυτή η φίλη μου στο εξοχικό της και μου είπε πως θα είναι και αυτή η κοπέλα εκεί και ίσως έρθει και ο αδελφός της μαζί

εγώ παιδιά θα ήθελα να με συμβουλέψετε στο πως θα μπορούσα να χειριστώ το όλο θέμα , επίσης να σας αναφέρω πως ο αδελφός της μου ψιλοαρέσει αλλά από εκείνον δεν έχω δεί σημάδια ότι με βλέπεις ερωτικά ως τώρα. αυτά, σας ευχαριστώ πλ
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος