Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,641 μέλη και 2,466,317 μηνύματα σε 78,285 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καθηγητές εμπόδισαν τους Ρουβίκωνες - Ενταση, λεκτική αντιπαράθεση και σπρωξιές

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 20:30, 17-10-18:

Καθηγήτρια Φιλοσοφικής: Ομάδα διοικητικών υπαλλήλων στήριζε την κατάληψη του Ρουβίκωνα
http://www.iefimerida.gr/news/451968/kathigitria-filosofikis-omada-dioikitikon-ypallilon-stirize-tin-katalipsi-toy-royvikona

Κυρίτσης (ΣΥΡΙΖΑ) για τον εγκλωβισμό καθηγητών στο ΕΚΠΑ: Αυτά είναι φοιτητικές διαδικασίες

http://www.iefimerida.gr/news/451652/kyritsis-syriza-gia-ton-egklovismo-kathigiton-sto-ekpa-ayta-einai-foititikes-diadikasies

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 20:51, 17-10-18:

Άκουσα πριν λιγο τη συνέντευξη της κοσμητορος απο το πανεπιστημιο. Δεν ήξερε τι έλεγε, δυστυχώς. Κριμα γιατι αυτοι οι άνθρωποι διοικουν πανεπιστημια παιρνουν πολλά λεφτά και η ευθυνη τους ειναι μεγάλη. Η πρώτη μηνυση θα ερχοταν πάντως για φθορά ξένης περιουσιας απο μένα προσωπικά. Για το σπρεϋ στο τοιχο "ΑΝΑΡΧΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ"

ΠΚ 381 Φθορά ξένης περιουσιας.

And the show must go on ....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια