Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,059 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι πραγματική ευτυχία στη ζωή κατά τη γνώμη σας;

xristaras9

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 23:27, 15-04-17:

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 12:53, 16-04-17:

Ευτυχία είναι να περικυκλωνόμαστε από ανθρώπους που τους αγαπάμε και μας αγαπούν... Να έχουμε οικογένειες αγαπημένες και ενωμένες...Να έχουμε καλούς φίλους να μοιραζόμαστε όλες τις σημαντικές μας στιγμές!!!
5
Παράθεση

Aggelos95

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Aggelos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Aggelos95 . έγραψε: στις 00:25, 30-12-17:

Να έχεις βρει την ισορροπία και την αρμονία μεταξύ επαγγελματικές-οικογενειακές-φιλικές-ερωτικές σχέσεις όπου η μία δε θα επεμβαίνει στην άλλη. Καταφέρνοντας κάτι τέτοιο αυτόματα εξαφανίζεις κάθε πιθανή πηγή άγχους εφόσον οι σχέσεις συνεχώς αλληλο-επηρεάζουν η μία την άλλη, άμεσα ή έμμεσα...
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Δραστήριο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H NastStorm The circle never ends....... έγραψε: στις 22:32, 24-10-18:

Ευτυχία είναι να είσαι υγιης και ελευθερος έτσι ωστε να μπορεις να μαθεις, να δημιουργησεις και να πραγματοποιησεις τους στόχους σου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou, Ευρωπη

Βρείτε παρόμοια