Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,671 μέλη και 2,467,147 μηνύματα σε 78,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 174 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βαθμολογήστε τις τελευταίες 3 ταινίες που είδατε

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 15:44, 10-11-11:

Με άριστα το 10..

Cruel Intentions : 3 (βλεπόταν δεν βλεπόταν, μηδέν νόημα,σάχλα..Το 3 λόγω του Ryan το παίρνει)
Inception : 9 (πολύ ωραία ταινία)
A walk to remember : 7 (για ρομαντική, καλή ήταν.. δεν είμαι του ρομαντικού)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 15:46, 10-11-11:

green mail-> 4
Sweeny Todd--> 8
Kill Bill 1 --> 7
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 15:49, 10-11-11:

The life before her eyes : 10αρι δαγκωτό. Με έβαλε σε σκέψη, σε θέματα φιλίας, αποφάσεων, θυσίας, αγάπης. Για όλο το νόημα της ζωής και για την ίδια την ζωή.
Listen to your heart : 9αρι θα έλεγα, θα περίμενα η κοπέλα να μιλούσε λίγο παραπάνω (αν την δείτε, θα με καταλάβαιτε)
The trueman show : 8,5. πάνω από 10ετια από τότε που βγήκε, και την είδα για πρώτη φορά πρόσφατα. Θα έλεγα πως ήταν ιδιαίτερα καλή, και πέραν της κωμωδίας, εμένα με συγκίνησε!
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 15:50, 10-11-11:

είδα το I am number 4: 10 (έπαιζε ο alex pettyfied)
πριν κάτι μέρες είδα το in time : 9 (είχε νοήματα σαν ταινία)
και χτες είδα το crazy stupid love :7 (δεν ξέρω γιατί..... απλά ψιλόβαρέθηκα)
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Δραστήριο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H NastStorm The circle never ends....... έγραψε: στις 21:21, 14-12-18:

Expendables 3 : 9 (ολοι οι καλοι χωρανε....το καστ φουλ απο διασημους ηθοποιους στο χωρο των ταινιων δρασης)
Flatliners : 8 (καλη ταινια με ενδιαφερουσα πλοκη)
Suicide Squad : 7 (μετρια ταινια δεν με εντυπωσιασε ιδιαιτερα ομως το καστ ηταν καλο)
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 11:44, 28-12-18:

After the Sunset: 5( Μέτρια πλοκή,λίγες αστείες στιγμές και κάπως αδιάφορο τέλος. H Naomie Harris έσωσε την ταινία.)

Love the Coopers: 9(Πολύ ωραία πλοκή,εξαιρετική κωμωδία και μια Χριστουγεννιάτικη ταινία που δείχνει το νόημα των γιορτών και την προσφορά τους στις οικογενειακές σχέσεις,ακόμη και σε αυτές τις οικογένειες που δεν τα πάνε καθόλου καλά. Εξαιρετικοί στην ερμηνεία του ρόλου τους η Amanda Seyfried,η Olivia Wilde και ο Jake Lacy)

101 Dalmatians: 10(Την είχα ξαναδεί αλλα αυτή η ταινία με κάνει να γελάω πολύ,ειδικά στις προσπάθειες που κάνουν τα ζώα να ξεφορτωθούν την Κρουέλλα και τους συνεργάτες της!Επίσης έχει ένα πολύ συγκινητικό τέλος!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βαθμολογήστε την υπογραφή! - Από io-io
      Το θέμα έχει λάβει 8833 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-14 στις 05:51.
    • Οι τελευταίες μέρες του 2008! - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-08 στις 22:21.
    • Οι τελευταίες μέρες του 2007! - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-08 στις 05:23.
    • Οι τελευταίες μέρες του 2006! - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-07 στις 13:29.
    • Οι τελευταίες μέρες του 2005! - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-06 στις 11:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα