Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,676 μέλη και 2,467,322 μηνύματα σε 78,350 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 459 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παραλήρημα Τσουκαλά: Πίθηκος ο Αντετοκούνμπο

Ποια είναι η γνώμη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Ενοχος ο Τσουκαλάς
7
50,00%
Αθώος ο Τσουκαλάς
5
35,71%
ΔΞ/ΔΑ
2
14,29%

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 14:52, 09-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Ο Θανάσης επειδή δεν έχει τα σωματομετρικά του αδελφού του σε κάθε ματς δείχνει πάθος. Το πήθικος πήγαινε στο πάθος και στη συμπεριφορά του και όχι στο χρώμα του δερματός του. Αυτό φαίνεται στο σημείο που είπε ότι ντροπιάζει τον αδελφό του.

Δεν είναι η προσωπική μου γνώμη αυτή αλλά η αντικειμενική αλήθεια. Δεν έχω κανένα λόγο να υπερασπίζομαι τον Τσουκαλά ως αντιολυμπιακός. Ο Γιάννης αν ήταν μάγκας θα έλεγε στους δημοσιογράφους να σταματήσουν να διαστρεβλώνουν τα λόγια του Τσουκαλά και όχι να ενισχύσει το μπούλινγκ που γίνει εις βάρος του Τσουκαλά για να εξυπηρετήσουν την προπαγάνδα του ΣΥΡΙΖΑ κατά του Μαρινάκη.

Από κάτι τέτοια δεν εκτιμώ τον Θανάση και Γιάννη. ΆΒουλοι και κάνουν ότι τους πει ο μανατζερ χωρίς να σκέφτονται.
Ο συγκεκριμένος κύριος έπρεπε να ήταν εδώ και πολύ καιρό στην φυλακή . Κανένα συμφέρον .

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Πάλι καλα που ο ΣΥΡΙΖΑ στηρίζει Σαββιδη Μελισσανίδη και τον Τζιγγερ
Από όλα αυτά αυτό κατάλαβες ; Έχεις να πεις κάτι επί του θέματος ή πάλι στην φάπα ;

ΥΓ : Για να δούμε ποιος αντιπρόεδρος κρύβεται πίσω από την δολοφονική επίθεση στον Τζήλο ; Μήπως να φοβάται ο Πειραιάς ;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε: στις 14:53, 09-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Σε πειράζει που σας έκλεισαν ; Που έκλεισαν αυτόν τον οχετό ; Τον άνθρωπο που ευθύνεται για πολλά ντου ;
Που τον καλύπτει ο Εσκομπάρ Μαρινάκης ; Πολύ καλά του έκαναν και φυλακή και μάλιστα άργησαν .
Περαστικά στον σύλλογο που καθημερινά οι φίλαθλοί του κάνουν μαθήματα ήθους . Τελευταίο στο παιχνίδι με την Μπασκόνια στο μπάσκετ .
Δεν με πειράζει που έκλεισαν το κανάλι , και αν και ολυμπιακός δεν συμπαθώ τον Τσουκαλά , η αδικία όμως με ενοχλεί . Δεν γίνεται τόσα χρόνια εκπομπή , τώρα μας ξινίζει , τώρα μας βρωμάει οτιδήποτε συμβεί ή ειπωθεί. Και ξανά λέω , αν το έλεγε σε οποιαδήποτε άλλο παίχτη , θα είχαμε τέτοια ενέργεια;; Μάλλον όχι!!
Παράθεση

charmander

Δραστήριο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 16:11, 09-01-19:

http://www.sport-fm.gr/article/baske...-xalka/3551897
Και πρόεδρος της ομοσπονδίας μπάσκετ έχει προσβάλει τον Αντετοκουμπο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη charmander : 09-01-19 στις 16:39.
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,290 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:07, 09-01-19:

Σημείωση συντονιστή: Τα ποστ αθλητικού περιεχομένου μεταφέρθηκαν στην Αθλητική Κουβεντούλα.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια