Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,137 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 849 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
Van Nelle
3
3,53%
Camel
1
1,18%
Drum
3
3,53%
Marlboro
4
4,71%
Craven
13
15,29%
George Karelias and Sons
15
17,65%
Pall Mall
1
1,18%
Old Holborn
28
32,94%
Golden Virginia
13
15,29%
Άλλο
3
3,53%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,18%

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε: στις 19:57, 12-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Έχετε να προτείνετε κανέναν ελαφρύ καπνό;
Δοκίμασε Καρέλια.Είμαι περιστασιακή καπνίστρια και μου φαίνεται σχετικά ελαφρύς!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 17:57, 07-05-16:

Εγω έκανα για ενα διάστημα τον camel τον βαρύ, οκ καλός καπνός, εχω δοκιμασει και απο Καρέλια αλλα δεν μου αρεσε τόσο πολυ η γεύση που μου άφηνε. Απο old holborn ο άσπρος κομπλέ, με τον κίτρινο με πονάει ο λαιμός, ο μπλε δεν κάπνιζεται.. Lucky strike προτιμώ τα βιομηχανικά του.. Πλέον εχω καταλήξει σε van Nelle μπλε με χαρτάκια ασημένια rizla και φιλτρακια rizla ultra slim.
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 00:09, 08-06-16:

Παιδιά, για εμάς τους περιστασιακούς καπνιστές συμφέρουν καλύτερα τα στριφτά; Ξεκίνησα με marlboro red και τον τελευταίο χρόνο κάνω τα marlboro touch. Στριφτά δεν έχω δοκιμάσει
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 00:11, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Παιδιά, για εμάς τους περιστασιακούς καπνιστές συμφέρουν καλύτερα τα στριφτά; Ξεκίνησα με marlboro red και τον τελευταίο χρόνο κάνω τα marlboro touch. Στριφτά δεν έχω δοκιμάσει
Δοκίμασε, δεν έχεις να χάσεις κάτι σοβαρό. Έτσι και αλλιώς, μόνο έτσι θα μπορέσεις να σχηματίσεις άποψη για το συγκεκριμένο θέμα.
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 00:13, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ρυζόγαλο
Δοκίμασε, δεν έχεις να χάσεις κάτι σοβαρό. Έτσι και αλλιώς, μόνο έτσι θα μπορέσεις να σχηματίσεις άποψη για το συγκεκριμένο θέμα.
Μην αγοράσω τζάμπα τον καπνό lol
Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 00:16, 08-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Μην αγοράσω τζάμπα τον καπνό lol
Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;
Όχι, η αλήθεια είναι πως δεν έχω. Απλά θεώρησα ότι 4-5 ευρώ δεν είναι πολλά, από τη στιγμή που ίσως σου κάνουν τη δουλειά για πολύ καιρό. Αλλά ναι, μιας και δεν ξέρω, ας το αφήσω στους προ να σου πουν.
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 12:18, 08-06-16:

Βασικά αν τον εχεις και για πολυ καιρο τον καπνό, μιας και λες οτι εισαι περιστασιακή καπνίστρια, μετα ξέρενεται και αλλοιώνεται και η γεύση και ειδικά κάποιοι οταν ξέρενονται ειναι σαν τσαρούχι στο λαιμό οτι κατεβαίνουν.. Οποτε δεν θα πρότεινα στριφτό σε κάποιον περιστασιακό.. Ανάλογα βέβαια το τι εννοείς περιστασιακό.. Αν ειναι μπορείς να παίρνεις και τους 11αρηδες σε κόκκινο και gold που βγάζει η Marlboro για να μην παίρνεις 20αρηδες και ειναι και μεγάλη ποσότητα..
Παράθεση

Jessy Blue

Νεοφερμένος

H Jessy Blue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Jessy Blue έγραψε: στις 09:06, 25-10-18:

Γειά σας καπνίζω περίπου 1 μήνα και πριν 2 μέρες σκέφτηκα ότι ο καπνός βολεύει πιο πολύ (για τα χρήματα) οπότε πήγα και πήρα αλλά δεν ξέρω να στριβω όσες φορές και αν προσπάθησα δεν τα κατάφερα και τώρα δεν ξέρω τι να τον κάνω πείτε μου σας παρακαλώ τι να κάνω (μην αρχίσετε οι αντικαπνιστες πλιζ)επίσης λυπάμαι να πετάξω τον καπνό δεν θέλω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jessy Blue : 25-10-18 στις 14:52.
Παράθεση

Kapagiannidis

Νεοφερμένος

Ο Kapagiannidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Kapagiannidis έγραψε: στις 17:52, 04-01-19:

Καλησπέρα,ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα χαρτάκια rizla γλυκόριζα.Τα αλλάξανε ή Εγώ νομίζω πως ήταν πιο ζαγρέ;Εδώ και πολύ καιρό από όπου και να πάρω χαρτάκια γλιστράνε στα δάχτυλα μου είναι πιο λεία και με δυσκολεύουν. Κάπου κάπου βρίσκω και από τα παλιά αλλά σπάνια
Παράθεση

TasosVidas

Νεοφερμένος

Ο TasosVidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O TasosVidas έγραψε: στις 14:54, 25-01-19:

Εγώ καπνίζω Old Holborn λευκό με φιλτράκια old holborn και rizzla γαλάζια!
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 21:31, 28-01-19:

Πολυ καλα φιλτρακια ειναι και φιλτρακια στη μαυρη συσκευασια με τον ενεργο ανθρακα.ΑΠο τοτε που τα δοκιμασα παιρνω μονο αυτα.
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,373 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:28, 15-08-19:

Πλέον drum κίτρινο με τα κλασικά κίτρινα swan και χαρτάκια ocb μαύρα ή rizla ασημί.
Παράθεση

Orange_Crush

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Orange_Crush αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H Orange_Crush έγραψε: στις 20:55, 16-08-19:

Όταν έχω πολύ όρεξη να καπνίσω (ίσα ίσα για να χαλαρώσω που λέμε) , παίρνω old holborn λευκο που μου φαινεται κι ελαφρυς ,χαρτακια ριζλα ασημί (αυτά τα micron που λενε) και φιλτράκια old holborn. Αφού βγάλω το άχτι μου με 4-5 τσιγαρακια (ή περισσότερα ανάλογα την περίοδο), δίνω τον υπόλοιπο καπνό σε φίλη μου που καπνίζει πιο τακτικά .
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια