Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,658 μέλη και 2,466,682 μηνύματα σε 78,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 452 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργα σκηνικά από καταστήματα

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 00:39, 16-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Αυτό δεν είναι τίποτα!
Είναι στην τύχη μου να πετυχαίνω από πολύ κουλά, μέχρι πολύ άσχημα πράγματα όταν βγαίνω.
Πχ έτυχε μέσα σε λεωφορείο να καθίσει δίπλα μου ένας νεαρός, ο οποίος είχε κάποιο πρόβλημα γιατί νόμιζε ότι είναι ένας χαρακτήρας από αμερικανική σειρά. Μου έπιασε την κουβέντα και μέχρι να φτάσω εκεί που ήθελα μου αφηγούνταν πράγματα από την πλοκή σε πρώτο ενικό, στυλ "έκανα αυτό" "ο άλλος μου είπε το τάδε, αλλά ξέρω ότι είναι κακός!" Πιάστηκε η καρδιά μου.

Δε θα με χάλαγε αν πετύχαινα την Έρικα σε κανά λεωφορείο
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,127 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 11:50, 16-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Δε θα με χάλαγε αν πετύχαινα την Έρικα σε κανά λεωφορείο

Δε το πιστεύω ότι δεν το είχα σκεφτεί αυτό μέχρι τώρα
Βέβαια μου το χαλάς, γιατί θα το βλέπω και θα νιώθω άσχημα τώρα, αλλά it was too good a chance to let it pass.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Καταστήματα IKEA - Από fame
      Το θέμα έχει λάβει 77 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-14 στις 15:49.
    • Καταστήματα - Από Redman20
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-11 στις 12:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα